Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Preporod u par dana sa dvjestotinjak miliona kuna 😉



cranilo, crnilo…

Kriza je pred vratima, ostaje nam samo "uzdaj se u se i u svoje kljuse"

Kriza je pred vratima, ostaje nam samo “uzdaj se u se i u svoje kljuse”

prošli puta u obranu je stao Šuker na vrata (još osjećamo posljedice te njegove izjave i obrane) , ovaj puta je bolje ne otvarati

[/quote]

Izjava iz članka dolje – gdje su sada silni ‘analitičari’ koji su
do prije 2 tjedna spominjali recesiju pred vratima?!

“Bit ćemo sretni ako iduće godine budemo rasli dva do tri posto”, rekla je Deranja na konferenciji Dan velikih planova u organizaciji tjednika Lider.

Malo o razvoju turizma:

“Što je nama objekt bio skuplji, to je bio bolje popunjen”, kazao je Kukurin. Valamar je početkom ovog tjedna najavio da u listopadu započinje 790 milijuna kuna vrijednu investiciju u hotel Pinea u Poreču s pratećim uređenjem plaža i šetnica koji bi trebali biti spremni za sezonu 2021.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

CROBEX 1978 +0,97%

Da, da. Ide se do Nove na 2200.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Zadnji vrh Crobexa iz 2017. je bio 2246,34 bodova na datum
23.02.2017., a sada to probijamo do Nove godine!!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

hebate otključavanje burze, kad mi je ključ zaglavio u uspavanim ljepoticama…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Otpustile se sve kočnice. Ne bi me čudilo da napredni trgovinski AI algoritmi širom svijeta sada počnu usmjeravati kapital na zse. Njima bi to bio sitni višak a nama ogroman kapital. Ipak lovimo desetgodišnji zaostatak najvećeg rasta burzi u povijesti. To mora biti lom.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

Gledajući sve ovo poprilično sam siguran da kad dođe na red ATPL da će to također biti eksplozivan rast koji se neće moć popratit golim okom…

@maratonac3

Vidjet ćete kada se otpuste kočnice na ATPL, u dan dva će biti prvi skok
na 600, onda nova akumulacija, pa skok na 800, pa akumulacija i skok
na 1000, pa…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

polako….tiha voda brege lomi……ili langsam

dan je pametniji od noći!

zadnjih dana bilo je primjetno rasprodavanje kraša na 1050 kn i onda upucavanje te love u ostale dionice
međutim kako prodaja dionica kraša od strane malih opada (jer nemaju više što prodati), počinje se osjećati nedostatak novog goriva za ulaganje u dionice pa mislim da je vrijeme za početak rezanja pozicija dionica koje su odradile po 20-30% i više rasta..ja sam počeo danas kratiti a vi kako hoćete

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

Najuspješniji mirovinski fondovi kategorije A već duboko u dvoznamenkastim prinosima od početka godine. Imovina još uvijek beznačajna ali skokovito raste.

Prinosi Prinos u ovoj godini Imovina

Erste Plavi – A 11,88 % 102,516 milijuna kuna
PBZ CO – A 11,18 % 110,877 milijuna kuna
AZ – A 9,57 % 321,776 milijuna kuna

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

New Report

Close