Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tražili smo IPO, dobili smo ga u vidu KRAS-a.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Tražili smo IPO, dobili smo ga u vidu KRAS-a.

Kakve to veze ima sa IPO ? Ovdje kupuje jedan (ili dva, po novim špekulacijama, ne pratim, je me ne zanima previše) i nabija cijenu i korist imaju samo oni koji izlaze iz pozicije, i pokoji day-trader koji kupi-proda i zaradi (nešto sitno ili nešto malo više …), a koliko vidim, od te love koja se ulila u kraš, ništa ili gotovo ništa nije završilo natrag na burzi, dapače, prije će biti da se već duže rasprodaju i ostale pozicije kako bi trejderi namakli nešto love za kupi-prodaj na krašu … a ova lova je sva pod kušinima, u čarapama a dio sigurno se već planira i u beton …

I još da nadodam… što je najbolje taman nas je fino dokapitalizirao pred samu jesen i vjerujem nešto življu trgovinu pred izvješća. Dobra stvar je što je ovaj uzlet podosta odjeknuo i u javnosti, još malo pa i babe na placi znaju sve o Krašu… odlično za naše TK.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Tražili smo IPO, dobili smo ga u vidu KRAS-a.

IPO??nemaš ti blage veze što je IPO kad pišeš takve bedastoće


Predviđam Dow na 30k vrlo uskoro.

P.S.
I Pevec na 200k kad izađe na burzu.:-):-)

Ma kad pevec dođe na ZSE, ide Crobex odmah na 3.000 bodova.

Ubrzo zatim ulazi i u Dow kao prva hrvatska firma i ode i Dow na 30-40k.

Pevec novi Apple.

AskBid
Jedva čekam da se ovo na Krašu odigra i krene igra još ponegdje pa onda svugdje.
Ima mesa za poneku milijardu štednje da se prelije na TK.

@micardo

čekaj ti se šališ ili? nemoj reći da si ozbiljan?? Jadni mi s ovakvim mozgovima.

@metalik

i biti će tako, na veliku žalost šortera.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Samo se vi smijte, druže Seeker.
Minimalni mogući TK Peveca je veći od trenutnog Kraševog.
A maksimalni je duplo veći.
I bit će stvar tajminga ulaska, koji će nedvojbeno biti perfektan te koordiniran sa značajnim čimbenicima ovdje, a ne poput ovog na Krašu koji ide protiv struje.

@metalik

Da li imate link na obavijest kada Pevec izlazi na burzu?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Jedva čekam da se ovo na Krašu odigra i krene igra još ponegdje pa onda svugdje.
Ima mesa za poneku milijardu štednje da se prelije na TK.

glupost,nakon što su ljudi pogubili silne milijarde na ZSE na todexu, nikakav novi keš neće na burzu.
mi koji smo tu i to je to

BudFox
Nasmijavate li vi sebe, mene ili prisutno pučanstvo?
Evo mene ste nasmijali.:-):-)
Hvala Vam od srca!

P.S.
Obećajem objaviti čim izađe obavijest.


BudFox
Nasmijavate li vi sebe, mene ili prisutno pučanstvo?
Evo mene ste nasmijali.:-):-)
Hvala Vam od srca!

P.S.
Obećajem objaviti čim izađe obavijest.

@metalik, kukuriku, serislav ili kako se već zovete

Meni nije smiješno, ali drago mi je da se ljudi kao vi vesele
na takva jednostavna pitanja.
Dakle, pod mutnim okolnostima su povukli Pevec sa burze,
tako da nisu htjeli zadovoljiti ni minimum zahtjeva burze, te
nisu odgovarali ni na mailove od Uprave ZSE, a sada planiraju
IPO?! Čudom, sada firma super posluje i isplaćuju dividendu
od cca 40% zadnje cijene na burzi i odjednom tu veliku dobit
žele dijeliti sa svekolikim pučanstvom zbog svoje dobre duše!?

P.S. Može, dogovoreno, kada dođe obavijest o izlasku Peveca na ZSE
proslijedite mi je, pa ćemo razgovarati dalje, jer za sada daljnja
rasprava stvarno nema smisla

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close