Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nitko na svijetu nije jači od banaka… osim u Hrvatskoj gdje nema jačeg od populizma. Ako imaš dovoljan broj ljudi koji je nešto napravio… recimo bespravno sagradio, digao kredit u francima pa se busao o prsa po kafanama kako su neke b*dale uzimale skuplje u Eurima, ako si trošio iznad svojih mogućnosti pa si završio u blokadi…. sve će vam naše populističke vlade oprostiti..

populizam 1
banke 0

http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Europske-banke-mogle-bi-napustiti-Hrvatsku-Ispitali-smo-sto-kani-kapital-nakon-pobjede-Udruge-Franak

Zločinci će napustit hrvatsku ako im se zabrani da pljačkaju?
LOLČINA

Danas obveznice Ministarstva finacija H297A porasle
za dodatnih 5.35% uz promet od 11,82 milijuna kuna

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

A domaći fondovi gledaju kao telad u šarena vrata kako im stranci preuzimaju firme koje su oni zatukli na minimalne cijene i drže ih tako već godinama. Nesposobna uništavačka bagra!

I onda neka netko kaže da nije važan kreditni rejting i cijena zaduživanja.


Podravka pomalo raste… sa 400 kn na 428 kn što je već solidnih 7,00 %.

raste zbog pogrešne premise da će se ponoviti kraš. a neće!

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

Čak će i truljavi crobi preć 2000 ove godine.



Podravka pomalo raste… sa 400 kn na 428 kn što je već solidnih 7,00 %.

raste zbog pogrešne premise da će se ponoviti kraš. a neće!
[/quote]
Raste zato što je podcijenjena kao i cijeli prehrambeno-prerađivački sektor u hrvatskoj. Do izvješća je preko 500, a i to je minimalni pomak.

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/saranovic-ozbiljno-prijeti-braci-pivac-vec-ima-10-posto-dionica-krasa/9376232/

Kappa dolje,ma ništa ne vrijede Hr dionice dok se ne odčepe!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Mislim da nakon histerije s Krašom crobi gubi energi i kreće prema 1800 pointi!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Kolega kvasac,

Što na 1700 punti? Odmah na 1500..

Malo sam sarkastičan. Naravno, mi mislimo da kod nas firme i burza ništa
ne vrijedi, dok ne dođu neki stranci i počnu kupovati na x2 cijeni firmu kao
Kraš koji je godinama bio na 400 – 500 kn i još misle na njoj zaraditi, jer inače
ne bi ni kupovali

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Mislim da nakon histerije s Krašom crobi gubi energi i kreće prema 1800 pointi!

ne znam baš, prije obrnuto, prema 2000…pa ušlo je novih cca 150M na burzu i dio od toga sigurno ide u neke drge potencijalne prilike

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


dok ne dođu neki stranci i počnu kupovati na x2 cijeni firmu kao Kraš koji je godinama bio na 400 – 500 kn i još misle na njoj zaraditi, jer inače ne bi ni kupovali

Ispravka kolega, Kraš se dugo vrtio na 350-400kn. A sad se vrti na 900 kn. Samo rast od 250%.
Ista stvar se moze dogoditi na raznim dionicama stoga postavite prodajne naloge na nacin da trenutnu cijenu pomnozite sa 2.5 do 3.
Pa vidi se po nacinu trgovine da na masu dionica je forsirana trgovina s jako nalim kolicinama.
Dlkv netko prodaje 700.000 kom. Pa lijepo srusi na 4kn izvadi svu kolicinu pa da vidimo koliko ce trajati.
Na DDJH je jos smijesnija trgovina..silnih 40.000 do 10kn, a nitko ne istresa.
I 2004-2005 su bile smijesne razine pa su neke dionice narasle i po 7-8 puta.

New Report

Close