Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa kaj je Kraš u indexu? Ma dajte. Pa pogledajte Crobex. Nije li to čudno?! Zna li netko o čemu se tu radi? Već i ranije mi je bilo to sve neobično, al eto sad sam odlučio ovdje postavit pitanje. Može pojašnjenje. Hvala.

očito je nekome palo na pamet da smije zagrabiti malo veću količinu slatkiša,a da ne dobije po prstima radi dizanja indexa, jer ništa značajno neće poremetiti što se tiče Crobia, ali zato imamo još uvijek jake igrače tipa Đure i Dalekovoda u njemu,
zamislite samo gdje bi sada bio Crobex da je bio u njemu ovih 10-ak dana
svi se pitaju tko kupuje Kraš, a mene zanima zašto raste SAPN, na burzi je uvijek bezbroj pitanja, a malo odgovora

i zanimljiva je stvar da se ovoliki promet na Krašu, negativno odražava na cijenu dionica ZB, malo nelogike, ali što možeš, nekom je 3000kn ipak para


Danas CROBEX opet probija 1900, a uskoro vjerujem i napokon 2000….
Zanimljivi dani na ZSE.

Ovaj sto kupuje KRAS je u nekoliko dana napravio za ZSE vise nego Uprava ZSE posljednjih godina.

Čini mi se da ste fulali.

https://www.investopedia.com/terms/b/bulltrap.asp

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Budi se nešto, mirišem li ja to optimizam?

prije će biti da si ugazio u nešto….


Budi se nešto, mirišem li ja to optimizam? Famozna godina a još ima 3 i pol mjeseca do kraja 🙂

Čekajte da Pevec izađe na burzu…
Savit će i prostor i vrijeme.

Najbitnije je naći Interstellara, ostalo su slatke brige 🙂

53 milijuna kuna prometa a od toga 50 milijuna otpada na trgovinu Krašom, a HT gura cijeli Crobex.
Sve se vrti oko jedne firme, ostalo je utonulo u ništavilo.


53 milijuna kuna prometa a od toga 50 milijuna otpada na trgovinu Krašom, a HT gura cijeli Crobex.
Sve se vrti oko jedne firme, ostalo je utonulo u ništavilo.

tužna zse stvarnost

ignore: one

Od prodanog Kraša u druge dionice ide novac od par forumaša ovdje. To je baruština samo takva…

Kraš je najbolja stvar koja je pogodila ZSE zadnjih par godina. Treba to još malo iskoristiti. Kad se riješi vlasništvo, vraća se opet onaj isti jad i čemer od ZSE-a.

Doista je, samo koliko je to pomoglo fondovima?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Doista je, samo koliko je to pomoglo fondovima?

Zalosno nikako ne ulazu uopce i onda placu kako nemaju di ulagat jadne li nam mirovine prinos na obveznice je vec sad nizak jo s novim povratom novih obveznica s 2% taman na nuli s inflacijom kad pocmu ulagat onda ce trziste tek past vjerovatno ce to bit i znak za bjezanje heh

Ignore : renči

New Report

Close