Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa od renesanse, crobi zaranja i gubi dah,idemo li prema 1800 pointi!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Biti će opet ona stara uzrečica” tko u kešu nije lice mu se ne smije”

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Danas već 15 mil kn. prometa na Krašu, netko veliki kupuje, a puno malih prodaje.
Ako se samo 20% te love od malih vrati nazad na zse, mogli bi gledati vatromet na
podcijenjenim bluechip izdanjima.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Mislim da vam primjer Kraša ovih dana pokazuje koliko smo podcijenjeni i zatučeni do dna… da ni pokraj zdravih očiju ne vjerujemo u ono što je očito, a koliko je još takvih dionica na našem TK. Samo da ne krenu i ostale.

e, da.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



Mislim da vam primjer Kraša ovih dana pokazuje koliko smo podcijenjeni i zatučeni do dna… da ni pokraj zdravih očiju ne vjerujemo u ono što je očito, a koliko je još takvih dionica na našem TK. Samo da ne krenu i ostale.

e, da.
[/quote]

e da što?raste i dalje smao kraš kao što je rastao danima prije.ostalo stoji,kao što je stajalo j mjesecima! dakle,ništa novoga na ZSE

Budi se nešto, mirišem li ja to optimizam? Famozna godina a još ima 3 i pol mjeseca do kraja 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Budi se nešto, mirišem li ja to optimizam? Famozna godina a još ima 3 i pol mjeseca do kraja 🙂

Prije bi rekao da si namirisao Bandiće mulj sa
Fontana koji se usaftao.
Zamisli da nema Bandića.

Bdp bi nam skočio za 15%.

Valjda bude koja runda ostala nakon LRH, KRAS…pa da i tu cveta cveće 🙂

‘Rast BDP-a mogao bi ubrzati na 3,2 posto’

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Danas CROBEX opet probija 1900, a uskoro vjerujem i napokon 2000….
Zanimljivi dani na ZSE.

Ovaj sto kupuje KRAS je u nekoliko dana napravio za ZSE vise nego Uprava ZSE posljednjih godina.


Danas CROBEX opet probija 1900, a uskoro vjerujem i napokon 2000….

Zašto stati na 2000.
Idemo odmah na 20.000.

Crobex je novi Dow Jones.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.


Danas CROBEX opet probija 1900, a uskoro vjerujem i napokon 2000….
Zanimljivi dani na ZSE.

Ovaj sto kupuje KRAS je u nekoliko dana napravio za ZSE vise nego Uprava ZSE posljednjih godina.

već mi se više ljudi javilo jesam li trgovao Krašem hehe, svi žele biti dijelom uspjeha pa makar i imaginarno preko nekog koga znaju… e ljudi, vadite te novce iz čarapa i betonara pa i vi sudjelujte.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close