Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pređu li kamate u negativni teritorij kako članak piše, štednja će se preliti iz banaka u čarape. Burza teško da će išta vidjeti od tog efekta.

Velik postotak ljudi je financijski nepismen sto je u neku ruku negativno a u neku ruku za vladajuce i pozitivno jer sa neukim ljudima je puno lakse manipulirati tj.naprimjer sa ipo HP uz ciljanu propagandu mogu napraviti novu balončinu na trzistu. Desetak friških milijardi jednako jackpot.🎆

Hoće i danas bit mrcvarenje na ZSE-u???

Pa nego šta nego mrcvarenje… Naši “samoupravljači” jedino to i znaju. Opet prelijevanje iz šupljeg u prazno. Sad je IN Kraš… to su povremene iznimke koje potvrđuju pravilo jada i bijede ove žabokrečine koju kolokvijalno nazivamo Zagrebačka burza.
Otvaranje standardno u crvenom. Jedan dan malo porastemo i onda tri dana padamo i tako ćemo u krug i idućih par godina. Šteta bi bilo pokvarit trend koji je prisutan već 12 godina. To je već tradicija… treba to njegovat.


Pa nego šta nego mrcvarenje… Naši "samoupravljači" jedino to i znaju. Opet prelijevanje iz šupljeg u prazno. Sad je IN Kraš… to su povremene iznimke koje potvrđuju pravilo jada i bijede ove žabokrečine koju kolokvijalno nazivamo Zagrebačka burza.
Otvaranje standardno u crvenom. Jedan dan malo porastemo i onda tri dana padamo i tako ćemo u krug i idućih par godina. Šteta bi bilo pokvarit trend koji je prisutan već 12 godina. To je već tradicija… treba to njegovat.

primjetno je da već duže vrijeme tržište igra čoporativno (umjesto korporativno) i svi se okupe kao ovce na jednom mjestu, sada je to naravno Kraš, bila je Opte, Lrh, Ptkm i tako redom, netko je tako nešto doduše i predvidio, da će sve dionice rasti, samo se ne zna kojim radoslijedom, netko izgleda ipak zna, taj bi se trebao zvati Vladarom burze


primjetno je da već duže vrijeme tržište igra čoporativno (umjesto korporativno) i svi se okupe kao ovce na jednom mjestu, sada je to naravno Kraš, bila je Opte, Lrh, Ptkm i tako redom, netko je tako nešto doduše i predvidio, da će sve dionice rasti, samo se ne zna kojim radoslijedom, netko izgleda ipak zna, taj bi se trebao zvati Vladarom burze

kad se stalno vrti ista lova na burzi pa se pretace iz pozicije u poziciju pa kad netko veci krene agresivno kupovati kao sad na kras-r-a,onda se i mali ukljuce da zarade neku pinku.
bolje i tako nego se zakopati u poziciju koja godinama ne mrda ni gore ni dolje

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)


Pa nije poanta u autu. Svi vi pljuvači po Rimcu, samo ćete biti sve jalniji i jalniji što će se priča sve više i više razvijati. Ti i takvi pljuvate već 10 godina po njemu, a čovjek stvara nestvarnu priču za jednu malu državu kao što je RH. Pljuvat ćeš i daljnjih 10 godina i ništa nećeš napravit u životu. Pljuvaš po tuđoj životnoj priči. Čovjek hrani 500 obitelji. Hranit će i više. A ti? Kakvu korist društvo ima od tebe i takvih koji samo znate pljuvat i prosipat žuč?! Da je barem više ovakvih poput Mate Rimca…

Ako ćemo tako, to je prava sitnica – koliko je ono Ivica Todorić hranio obitelji? A i to je ništa u usporedbi s time koliko recimo obitelji hrani naša vlada. Privatiziramo dobitke, socijaliziramo gubitke (haračenjem živih robova i zaduživanjem nerođenih generacija). To je naš moto.



primjetno je da već duže vrijeme tržište igra čoporativno (umjesto korporativno) i svi se okupe kao ovce na jednom mjestu, sada je to naravno Kraš, bila je Opte, Lrh, Ptkm i tako redom, netko je tako nešto doduše i predvidio, da će sve dionice rasti, samo se ne zna kojim radoslijedom, netko izgleda ipak zna, taj bi se trebao zvati Vladarom burze

kad se stalno vrti ista lova na burzi pa se pretace iz pozicije u poziciju pa kad netko veci krene agresivno kupovati kao sad na kras-r-a,onda se i mali ukljuce da zarade neku pinku.
bolje i tako nego se zakopati u poziciju koja godinama ne mrda ni gore ni dolje
[/quote]

Mogle bi još neke dionice uskoro porasti, kada se
zarađeni novac na Krašu počne prelijevati natrag!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

bojim se da veliku većinu tog novca burza više nikad neće vidjeti. ne vjerujem da će radnici kraša bilo što kupovati. bit će presretni što su se izvukli iz esopa gdje su godinama vjerovatno unutra.


bojim se da veliku većinu tog novca burza više nikad neće vidjeti. ne vjerujem da će radnici kraša bilo što kupovati. bit će presretni što su se izvukli iz esopa gdje su godinama vjerovatno unutra.

Koliko sam vidio do sada ESOP nije prodavao dionice, vec samo radnici svoje dionice na osobnim racunima. Kras ESOP je d.o.o. sa udjelom u Krasu d.d.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

ne znam, na nekim dionicama za koje mislim da imaju potencijala, vidim skidanje po asku… ne bih se čudio da se dio dobiti od KRAS ulupava u te dionice…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

esop sada niti ne smije niti kupovati niti prodavati dok se ne očituje o zajedničkom nastupu. ali ima masu radnika koji imaju i slobodne dionice i članovi su esopa.
bilo kako bilo, očito je da je kraš razdrmao ovu učmalost na zse.

New Report

Close