Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije samo tebi


Jel samo meni Agram down?

meni maloprije proradio, nadam se da su otklonili kvar za stalno.

čemer jad i bijeda od burze

mi smo ipak zemlja slučaj


čemer jad i bijeda od burze

bez konkretnih mjera “odozgo” za oživljavanje burze, neće nam biti bolje tko zna do kada, osim neki sporadični bljesak kakav je bio na OPTE….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

trguje se oprezno, što nije ništa neuobičajeno u situaciji svjetske nizvjesnosti, kamo će prevagnuti događaji, prati se, analizira i mjerka svaka informacija, milimetarskom preciznošću i apotekarskom vagom, nitko ne želi snositi posljedice zalijetanja, jer je vidljivo da se na burzu još nisu uključile “kumice” jer nisu pri penez, a ostali su samo iskusni mački, koji pokušavaju na sve moguće načine izbjeći gubitak j napraviti koji neočekivani nagli skok, kao što kaže kolegica Lulu1, a do nekog, možda (ne)mogućeg kondorovog leta Crobexa, zadovoljimo se pokojim kratkim tetrijebovim ili fazanskim letom i sačuvajmo perje

zorane
veliš prošlo je već 10 godina. to je apsolutno točno jer nitko ništa nije poduzimao da se tržište pokrene. dapače, a agrokor je bio predposljednji čavao u lijes!
ali usprkos svemu, u tih 10 g se dalo jako jako lijepo zaraditi na zse! naravno i izgubiti. da ne idemo nabrajati bio sam i na jednoj i na drugoj strani, a da sam bio pažljiviji gubitaka gotovo da ne bi ni bilo. sreća što su dobici puno veći.
ali da je stalno prisutan neki “strah” , određena nesigurnost i nepovjerenje… apsolutno točno!


čemer jad i bijeda od burze

kako na kojoj dionici… koliko je 505-484? Viva KRAS.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Zanimljivo mi je da “straha” nema uopće van burze, potrošnja ide, nitko se ne sprema za crne dane, nekretnine i dalje skupe, ljudi putuju i zabavljaju se te dobivaju povišice.
Ima uvijek onih koji kukaju, a to su oni koji uvijek kukaju

Svi bi pare na brzinu, malo strpljenja hrpa je dobrih dionica na burzi

u tom obliku ne, eventualno pripadnica starijih generacija. mlađe generacije ni ne znaju što je to, niti ih je briga. oni bi sve odmah i sad! nitko od njih ne razmišlja o sutra.žive od prvog do prvog. a krediti nikad jeftiniji i povoljniji! bitno je imati dobar auto, putovati i feštati.


Akumulirajte kolega..akumulirajte..ne budite nestrpljivi.
Pogledajte prinos fondova u 2019 ?
https://hrportfolio.hr/?t=dionicki-fondovi
https://hrportfolio.hr/?t=mjesoviti-fondovi
Vladi nije u interesu stimulirat trziste kapitala..zasto bi ?..Ona stimulira osobnu potrosnju ..To pridonosi razvoju BDP-a..ne ZSE.
Znate li koga u blizoj ili daljoj okolici da vam preporuca ulaganje na burzu ?..Tesko..Znate li koga u blizoj i daljoj okolici da vam preporuca kupnju nekretnine i bavljenje rentnim biznisom..Vjerujem puno vise nego li ovih prvih.
Kad se to promjeni ..a reklo bi se da vaga polako pocinej pretezat na stranu dionica ..onda mozete ocekivat i "odmrzavanje" vaseg kapitala.
Na burzu ulazete novac koji vam nije bitan za egzistenciju..ne bazirate planove na njemu..Mnogi to zaborave ili ne zele priznati pa se razocaraju .

Pozdrav


Ne znam nikoga ni tko preporučava ulaganje u nekretnine osim onog Vujovića koji je stalno na TV. A preporučava zato jer on od toga zarađuje.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

Mislim da taj Vujović govori da ovakve visoke cijene nisu održive. Provjerite…

New Report

Close