Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima i još jedna zanimljivost koje se svakim danom sve više vidi….svi koji imaju imalo pizitivan stav prema dionicama ili istiću pozitivne stvari ocjenjeni su drastično lošije nego ekipa koja crnjači…..nekako bi se reklo da bi se bez obzira na sve mnogi ukrcali da ima za đabe…..al nema i zato il kupite il šečite……la papa….

Banke zbog viška likvidnosti “kažnjavaju” štediše. Hoćemo li početi plaćati da nam čuvaju novac?

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Banke-zbog-viska-likvidnosti-kaznjavaju-stedise.-Hocemo-li-poceti-placati-da-nam-cuvaju-novac

Ajdeeee ljudi vadite iz carape i kupujte dionice:)

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Nisam pratio,da li netko prati koliko je danas crobex izgubila pointi?!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!


Ima i još jedna zanimljivost koje se svakim danom sve više vidi….svi koji imaju imalo pizitivan stav prema dionicama ili istiću pozitivne stvari ocjenjeni su drastično lošije nego ekipa koja crnjači…..nekako bi se reklo da bi se bez obzira na sve mnogi ukrcali da ima za đabe…..al nema i zato il kupite il šečite……la papa….

A to ti je bolesna ekipa, tj. hrvatski bolesni mentalitet, gdje ekipa navija da drugom bude lose, umjesto da je sretna da drugom ide odlično, jer će i on jadan imati samo koristi od ovih kome ide dobro


Ima i još jedna zanimljivost koje se svakim danom sve više vidi….svi koji imaju imalo pizitivan stav prema dionicama ili istiću pozitivne stvari ocjenjeni su drastično lošije nego ekipa koja crnjači…..nekako bi se reklo da bi se bez obzira na sve mnogi ukrcali da ima za đabe…..al nema i zato il kupite il šečite……la papa….

Slazem se s vama, kolega hugh, a primjetio sam jos jednu zanimljivost, a to je da se nedavno aktiviralo (ne znam kako bih to drukcije nazvao) dosta nickova, koji se nisu koristili od 2017. godine, a neki i duze i redom svi sire negativne vijesti, crnilo i paniku na forumu, te su jako dobro ocijenjeni za ta svoja razmisljanja. Naravno, netko drugi, tko im se agrumentima suprotstavi, redovito bude najlosije ocijenjen, a time mu i komentar bude zanemaren. Po mom misljenju netko (pojedinac ili skupina) se ocito krca dionicama, a zeli jos jeftinije, pa pokusava siriti paniku na dosta tema na forumu.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

jeste ga zabrijali s teorijama urote
koliko vidim,jedini koji je konstantno loše ocijenjen od ostalih forumaša je budfox,biće zbog stalnog drukanja na svim dionicama koje ima gdje stalno tipka ružičaste postove i napada one koji iznesu suprotne stavove

zapravo svi ovi komentari zapravo nemaju veze s temom i trebali bi biti pobrisani

@BudFox, @hugh,
točno navedeno činjenično stanje i navjerojatnije ispravan zaključak. Gotovo sigurno.

Croato, to nije zabrijavanje, to je realnost nažalost, sorri ako si se našao na toj strani,

ali HR mentalitet je takav da nek mi krepa krava, ako će susjedu krepati dvije, nažalost… neka mi padne dionica, ako će druga koju nemam pasti bar duplo dolje …..

Posjetio Bog Stefa i vidjevsi kako se muci, rece mu Bog:
“E moj Stef, napravit cu ti sve sto zelis, samo znaj da sto god tebi napravim, tvom cu susjedu duplo toliko.”
Zamisli se Stef i kaze: “Iskopaj mi oko.”


Ima i još jedna zanimljivost koje se svakim danom sve više vidi….svi koji imaju imalo pizitivan stav prema dionicama ili istiću pozitivne stvari ocjenjeni su drastično lošije nego ekipa koja crnjači

možda je razlog u tome što se ljudima smučilo svakodnevno navlačenje i drukanje od tih tobožnjih “pozitivaca”?

prometi su sve manji ,s prodaje se ne kupuje ništa…. , nekako imam dojam da se čeka da vani okrene u crveno pa će krenuti udari po bidu u stilu “daj što daš “

ukupan promet zse je 1,5 miliuna kuna,bilo bi smiješno da nije tužno

New Report

Close