Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kiko123

Promet će pasti na 300 – 500kn, što je cijena gableca u Takenoku..

“Dnevni promet će pasti na 300.000 do 500.000kn, crobex će završiti ispod 1000 bodova. Pa to je već svima jasno…”

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

čestitke hdz-u i premijeru plenkoviću,njihove su zasluge neupitne u ovom uspjehu

https://www.034portal.hr/hdz-ov-uspjeh–jedan-splitski-lijecnik-proglasen-najboljim-keramicarem-u-njemackoj-332?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2bexchange

ignore: one

par likova na forumu svim silama nastoje stvoriti dojam nekakvog pozitivnog ozračja pogotovo na temama BDI, PTKM,ATPL;OPTE ali nema reakcije ostalih ulagača jer se nikome ne ulaže cash prije dolazeće korekcije osim za kratkoročno špekuliranje. iz tih njihovih postova ne može se ništa novo ni pametno pročitati jer je to samo navijanje za “svoju” dionicu kako bi ona malo porasla pa da iskrcaju to što imaju.takav mentalitet uništio je ZSE i sve je manje ulagača spremno tu uložiti svoj cash

Ide secesija, to kolega @micardo govori već danima na svim temama,
osim naravno na Optimi čiju dionicu posjeduje!?!
Dakle, secesija, ako dođe, neće imati utjecaj na dionicu Optime?!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Ide secesija, to kolega @micardo govori već danima na svim temama,
osim naravno na Optimi čiju dionicu posjeduje!?!
Dakle, secesija, ako dođe, neće imati utjecaj na dionicu Optime?!

pasti će i OPTE kad dođe recesija, normalno da hoće.nema dionice koja je imuna na recesiju i to budu padovi i po 50-80%

Desiti će se jedan veliki rast uskoro, a taj rast počinje već danas!!
Naravno, rast će ono što vrijedi!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ministar financija Zdravko Marić intervju!!

Najavio je i pad kamata za građane.
Da, pale su i aktivne i pasivne. Rekao bih da je na nama izazov. Imamo
povećanu štednju građana, treba otvoriti neke alternativne mogućnosti.
Jer građani imaju dovoljno visoke iznose štednje, a one u bankama ne
nose neke velike prinose. O tome treba razmisliti – da se otvore neke
mogućnosti dodatnih ulaganja za građane.
Znači, očekujete pad kamata za građane?
“U svakom slučaju, kako aktivnih, tako i pasivnih.”

http://www.seebiz.eu/maric-jesmo-za-povecanje-placa-ali/ar-197902/ [seebiz.eu]

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


par likova na forumu svim silama nastoje stvoriti dojam nekakvog pozitivnog ozračja pogotovo na temama BDI, PTKM,ATPL;OPTE ali nema reakcije ostalih ulagača jer se nikome ne ulaže cash prije dolazeće korekcije osim za kratkoročno špekuliranje. iz tih njihovih postova ne može se ništa novo ni pametno pročitati jer je to samo navijanje za "svoju" dionicu kako bi ona malo porasla pa da iskrcaju to što imaju.takav mentalitet uništio je ZSE i sve je manje ulagača spremno tu uložiti svoj cash

Ma nije,,,,, unistio ju je hrv mentalitet, gdje ekipa ako mu je crkla krava,,, e neka je, ako ce susjedu bar 2 otici… jednostavno takva smo nacija, gdje vecina gleda i navija da drugome bude sto losije, umjesto da drugome bude isto super jer ce onda i oni sami profitirati ako je drugom super u poslovanju …. nisu se spremi mjenjati, a misle da su najpametniji, da sve znaju

Previse vas prizeljkuje recesiju… moje misljenje da nista od toga jos bar dvije godine. A kamo li onakve magnitude kakava je bila 2008. Al’, svatko po svom nahodenju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Samo vi trpajte glavu u pijesak.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/trump-prijeti-kini-jos-ostrijim-trgovinskim-ratom/2113505.aspx

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Ministar financija Zdravko Marić intervju!!

Najavio je i pad kamata za građane.
Da, pale su i aktivne i pasivne. Rekao bih da je na nama izazov. Imamo
povećanu štednju građana, treba otvoriti neke alternativne mogućnosti.
Jer građani imaju dovoljno visoke iznose štednje, a one u bankama ne
nose neke velike prinose. O tome treba razmisliti – da se otvore neke
mogućnosti dodatnih ulaganja za građane.
Znači, očekujete pad kamata za građane?
“U svakom slučaju, kako aktivnih, tako i pasivnih.”

http://www.seebiz.eu/maric-jesmo-za-povecanje-placa-ali/ar-197902/ [seebiz.eu]

Da li se neizravno u intervjuu gore najavljuje IPO Hrvatske poste iduce godine pred izbore?

Ipak ovo gore izjavljuje g. Zdravko Maric, koji je sada potpredsjednik Vlade!!

Primjetio sam da u zadnje vrijeme ima dosta clanaka po novinama o Hrvatskoj posti, novom sortirnom centru u VG, digitalnim uslugama itd.!?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Ministar financija Zdravko Marić intervju!!

Najavio je i pad kamata za građane.
Da, pale su i aktivne i pasivne. Rekao bih da je na nama izazov. Imamo
povećanu štednju građana, treba otvoriti neke alternativne mogućnosti.
Jer građani imaju dovoljno visoke iznose štednje, a one u bankama ne
nose neke velike prinose. O tome treba razmisliti – da se otvore neke
mogućnosti dodatnih ulaganja za građane.
Znači, očekujete pad kamata za građane?
“U svakom slučaju, kako aktivnih, tako i pasivnih.”

http://www.seebiz.eu/maric-jesmo-za-povecanje-placa-ali/ar-197902/ [seebiz.eu]

možeš misliti kako će građani dati i 1 kn u bilo kakve fin.proizvode koje predloži bilo HDZ bili SDP! kao da im nije bilo dosta gubitaka novca od stare devizne štednje, raznih obveznica, kriptovaluta, certifikata, pa do svježe sprženih milijardi kuna malih ulagača u agrokoru i tvrtkama kćerima!!? pa ni ja koji sam godinama na burzi ne bih ulagao u bilo što što dolazi od strane države, a kamoli prosječan građanin…..

New Report

Close