Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@amarananab

Nama je recesija u glavama, a lova u nekretninama!!
Opće je poznato da u recesiji najviše padaju cijene
upravo nekretninama, jer naglo nestane potražnje

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Novi udar na dobavljače je opet udar na tržište kapitala jer je dosta njih izlistano na burzi. Već sam lex je smjestio male dioničare na dno hranidbenog lanca, niže od stoke sitnog zuba, na razinu bakterija dok je lešinarske predatore postavio na sam vrh. Svaki novi kostur iz ormara nas podsjeća na to pogotovo sad kad se to događa u vrijeme obnovljenog optimizma vani.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

jedni misle jedno drugi misle drugo …jedni casholovci bi recesiju da sve odapne pa da se jeftino kupuje …
deoničari bi još pokupili 40-50% pa onda pobegli …a niko niš nezna zapravo ..oće li lupit i kad …
jedino ovaj CRO čemer i jad zvan zse ..taljiga u rukama ovih fond dilajla i niko nezna kam to ide …
uglavnom situacija – konfuzija …

@RedHat

Udar na dobavljače je smišljena akcija da se primire oko traženja
dlake u jajetu oko nagodbe, jer vladajući imaju u ladici lijek za sve,
pa i za dobavljače. Da su dobavljači prošli kao mali dioničari gledali
bi rasulo u pola industrije u Hrvatskoj. Bolje bi im bilo da se
primire, zajedno sa Maricom koja je držala ljestve Ivici dok je išlo,
bila je najglasnija protiv njega kada je krenulo loše, a i sada se
elegantno izvukla od prijave, jer je ‘samo’ prokurist Kraša i
ništa ne potpisuje, a pitajte nekog iz Kraša tko je glavni!?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Nažalost, ovo je naša realnost

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-intraday-crobexi-pali-0-4-posto-na-putu-su-gubitaka-vec-peti-tjedan-zaredom-57725

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



Da li je moguce da se ovo planira? Pa to je prava reformska mjera, ako se provede.

"Ministarstvo uprave je u izradi projekta optimizacije sustava i lokalne, područne i regionalne samouprave. Moramo utvrditi podloge: financijske i kadrovske. Da vidimo koji su kapaciteti jedinica lokalne samouprave. Svakako tu postoji prostor za spajanje jedinica lokalne samouprave, za zajedničko obavljenje određenih poslova i suradnju, rekao je. Kako je istaknuo, mjere koje budu donesene trebaju biti na korist građanima, da lakše mogu ostvariti određena prava. O svemu će se više znati kada se utvrdi točno stanje na terenu, rekao je Malenica.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/malenica-o-reformi-lokalne-samouprave-znat-cemo-vise-kad-utvrdimo-stanje-20190829

to je već xx "reformska" mjera lokalne samouprave…od toga nikada neće biti ništa.znaš li zašto? jer su načelnici, župni, gradonačelnici, pročelnici itd.-članovi ili hdz-a ili sdp-a i ni jedni ni drugi neće otpuštati svoj kadar nego jedni drugima drže ljestve!
[/quote]

Pa idu izbori naravno da idu sad kao s nekim pripremama za reforme i onda poslje izbora opet nista imali su 4 godine pa se nisu makli to je samo prodavanje magle iz supljeg u prazno jednu funkciju negdi ukini pa je drugdje prebaci pa puste pripreme samo da se lova vrti, a broj uhljeba samo raste

Ignore : renči

Neka se otvori topic Fortenova i ugasi Agrokor.
Vrijeme je već.

Slažem se kolega @metalik

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ako postoji još koji naivac da u ovoj zemlji krene u poduzetnike ovo će ga zanimati

https://lider.media/znanja/hrvoje-kacer-svojom-imovinom-odgovarate-za-obveze-izbrisane-tvrtke/

Jučer sretoh jednu mladu damu iz CERPA. Kaže objavili su natječaj, prodaju svoje udjele u trideset društava.
http://www.cerp.hr/natjecaji/javni-poziv-za-kupnju-dionica-i-udjela-trgovackih-drustava-u-vlasnistvu-republike-hrvatske-hrvatskog-zavoda-za-mirovinsko-osiguranje-i-cerp-a-provedbom-postupka-javnog-nadmetanja/1569

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Pa naravno, kako bismo drugačije otvorili trgovanje nego crvenilom..
Sve propada… sve se urušava. Ne može onda burza rast. Već 5 godina nam BDP raste (20 kvartala), a naša ZSE to prati na svoj način. Stvarno ovi profesionalci u Hanfi, ZSE, fondovskoj industriji rade odličan posao. Sve sami znalci i stručnjaci…

maratonac3

nema trunke optimizma ….samo sivilo i crnilo
ocito je vrijeme da se pocme trgovat sa kriptovalutama

New Report

Close