Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo zašto nam je burza nikakva. Mladi genijalni izumitelji iz jednog i jedinog nam čuva svoj genijalni izum samo za sebe. A kad bi izlistao svoj projekt na burzi od njegove genijalnosti imali bi koristi svi. A da ne govorimo o tome kakav bi to samo mamac bio za strane investitore.
https://www.telegram.hr/biznis-tech/sef-hdz-ove-mladezi-koji-je-izumio-besmisleni-selfie-stup-dobio-13-milijuna-kuna-od-ministarstva/amp/

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.


Evo zašto nam je burza nikakva. Mladi genijalni izumitelji iz jednog i jedinog nam čuva svoj genijalni izum samo za sebe. A kad bi izlistao svoj projekt na burzi od njegove genijalnosti imali bi koristi svi. A da ne govorimo o tome kakav bi to samo mamac bio za strane investitore.
https://www.telegram.hr/biznis-tech/sef-hdz-ove-mladezi-koji-je-izumio-besmisleni-selfie-stup-dobio-13-milijuna-kuna-od-ministarstva/amp/

Ha? Pa izum je njegov, moze s njim raditi sto ga volja.
Ako zelis neki dobar IPO na ZSE onda osmisli nesto svoje pa privuci ulagatelje.

Ni ja ne bi isao na IPO ako mi je firma dovoljno dobro kapitalizirana i ne treba velike investicije. Cemu? Samo dodatnog birokratskog posla bi si napravio.

Sarkazam, Rookie.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Predlazem kratkorocnim ulagacima u dionice iz bankarskog sektora da procitaju izmjene ZPP-a i razmisle sta ogledni postupak i nagodbe znace u slucajevima vezanima uz CHF.

Od mojih 15 dionica još ni kune prometa.

hahahah, da žalosno je to kolega komot…osim Optime suša na tržištu…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


hahahah, da žalosno je to kolega komot…osim Optime suša na tržištu…

kad je OPTE jedina gdje je izgledna prodaja firme krajem godine i moguće duplanje uloženog

ignore: one



hahahah, da žalosno je to kolega komot…osim Optime suša na tržištu…

kad je OPTE jedina gdje je izgledna prodaja firme krajem godine i moguće duplanje uloženog
[/quote]

Mislim da je i na ATPL izgledno duplanje uloženog do kraja godine.
BDI je na 10-godišnjem maksimumu i raste iz dana u dan sve više.
Repriza 2007. – 2008. kad je BDI bio na maksimumu? Možda

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Negativne kamate i za “nas”

Kad bi samo 1% novaca koji imaju banke i ne znaju gdje ih
uložiti, ušao na zse, to bi bio show epskih razmjera!!

“Danas smo prvi put izdali trezorske zapise uz valutnu klauzulu, na godinu dana, s negativnom kamatnom stopom od 0,05 posto. To je prvi put i mislim da je to dobra informacija za sve”, rekao je Marić novinarima pred Banskim Dvorima.

“Eurski trezorci su izdani na rok od godine dana, uz negativnu kamatnu stopu od 0,05 posto, što znači da će sad po prvi put financijske institucije ustvari plaćati Ministarstvu da drže svoj novac u tom vrijednosnom papiru.”

‘To što se danas dogodilo je prvi put, i to je dobra informacija za sve’

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Pa nisu banke lude ulagati na ZSE i čekati novi Lex Agrokor, Uljanik ili slične lopovluke.

Red bi bio da barem dio stednje ode na ZSE

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close