Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dooosadan dan na burzi.prometi su nikakvi,trgovanje isto tako

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Sve je to ok. Sad dijelom prodano po 30 možemo kupiti jeftinije jer ovo je potpis fonda, oni jedino znaju po tankom bidu prodavati… meni paše 🙂

ma vidi vraga upalim komp, prošli mi kupovni nalozi na 28, 27 i 26 kuna a zaključna cijena 30?? Šta reći, koju posluku porati, popit ću si pivu i nazdraviti ovoj divnoj dionici, sve više u čvrstim rukama sudeći po top 10.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


dooosadan dan na burzi.prometi su nikakvi,trgovanje isto tako

jako dosadni dani, kad nisi u toku.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



dooosadan dan na burzi.prometi su nikakvi,trgovanje isto tako

jako dosadni dani, kad nisi u toku.
[/quote]
Bit će da i kolega ulaže u “fundamente”;)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

to su ovi dionički fundamentalisti koji misle da su popili svu pamet svijeta a nikad ne osluškuju tržište, gori su od al kaide i isisa zajedno. Ko im krif.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

sutra će biti najdosadnije, neradni je dan

Po prometu i zelenilima ekstraordinarni dan, da je bar saki taki. A sutra blagdan a sezona godisnjih, dakle kiseli krastavci. To bi znacilo vrucu jesen. Ne mora znaciti nista, no negdje ce trebati pokrenuti ogromne novce iz stednje koje jede inflacija.

Konačno….
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/od-2020-nijedna-hrvatska-kompanija-nece-moci-imati-tajnog-vlasnika/9243779/

Ignore: KressoM, delux

To vrijedi samo za d. d. – ove koji nisu na burzi.Nažalost.

Događase nešto potpuno drugačije od dugogodišnje prakse , kad su d.d. izbacivala lažno super pozitivna izvješća pa najednom završila u stečaju ili s oplačkanim malim dioničarima.
Sad izranjaju d.d. koji su godinama štancali izvještaje gubitak,minus,dug vaki-naki, pa odjednom pozitivni.
Koji su to,uskoro ćemo saznati,a onda već će i purani letjeti.
Samo je pitanje koji d.d.🤪


Konačno….
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/od-2020-nijedna-hrvatska-kompanija-nece-moci-imati-tajnog-vlasnika/9243779/

Napokon VLADA RH i otvoreno tjera sve poduzetnike da matične tvrtke otvore u susjednim zemljama, a u RH podružnicu kako i dalje bi sve ostalo isto

Hm, da se zamislis

https://lider.media/aktualno/biznis-i-politika/hrvatska/sef-porezne-uprave-kutlesa-inspektori-utvrde-nepravilnosti-u-60-posto-kontrola-fiskalizacije/

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close