Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

crobex ispod 1900…


crobex ispod 1900…

I ti tek sad primjetio.
Pa jel čitate što sam pisao neki dan…pad do cca 1870 i onda brzi up up up.



crobex ispod 1900…

I ti tek sad primjetio.
Pa jel čitate što sam pisao neki dan…pad do cca 1870 i onda brzi up up up.
[/quote]
poštovani gospodine pripuz, kad je po Vašim očekivanjima početak up -a ? cca ?

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

zanimljiva jesen za ZSE.. bojim se da ne bude ko sa HTom.. ponude IPO po 265 a sad je 160….

Da, zamisli 12 godina poslije je 160… a ja sam je prodao po 380 kuna 12 dana nakon IPOa.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



crobex ispod 1900…

I ti tek sad primjetio.
Pa jel čitate što sam pisao neki dan…pad do cca 1870 i onda brzi up up up.
[/quote]

A s čim to ti misliš UP? Većina ljudi je na moru i uživa. Uopće se ne opterećuje s dionicama.
Čelnici mirovinskih fondova su isto na kolektivnom, a još uvijek se fure na Vladu jer su ih izbacili iz nekakvih odbora firmi u koje ulažu lovicu.

ZSE nemre više ni past kak spada jer ljudi nemaju kome prodati dionice.

Bidovi šuplji ko kokice.

Jedino ako nam se pojave vanjski ulagači.

Posle Katarskih šeika i Mandarinskih kineza, mogao bi se pojaviti nekakav indijski maharađa.

Bilo na kojoj dionici da netko opali jače po bidu ode sve u 3 ……

Bome i ask slab slab… stiže jesen dunjo moja.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

25 minuta bez transakcije. Moj rekord otkad ovo pratim je 50 min. Ajmoooo!


Bome i ask slab slab… stiže jesen dunjo moja.

Pa normalno da je slab kad sve lupaju po BIDU.

@rambo_5, ,@zez1, @amaranana .. o kojoj dionici je rijec.. ovdje se govori o svem i svacem nermem pratit vise hahaha

@NaBiduAsku: o tome pricam… umjesto d aje cijean viša kolko je potonula…

New Report

Close