Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




CROBEX 1930


to uopće nije dobro, sada opet ima prostora za padati do 1900
[/quote]

Još malo pa samo na 1900. Kakva smijurija od "tržišta kapitala"
[/quote]

šrot burza. samo ovdje dobro FI ima trajanje 2 sata, a onda cijena padne nazad odakle je rast krenuo




Pad industrije u II. kvartalu sveo polugodišnji rast na tek 0,9 posto

Pad industrije u II. kvartalu sveo polugodišnji rast na tek 0,9 posto

Hmmmm…


Kolega, vijest nije dobra… to stoji, al dajte budite ljubazni pa mi recite koliko industrija participira u BDP-u Republike Hrvatske. Hvala i nemojte kaj zamjeriti.
[/quote]

Kako ne participira.

Kaj mislite od kuda dolazi sva ta lova načelnicima općina za plaću, službeno vozilo, otplatu stambenih kredita rodbini.

Pa sigurno nije od poljoprivrede i turizma.

Vidite da bez poticaja ni turizam u Hrvatskoj nije isplativ.
[/quote]
Nisam napisao da ne participira, nego sam postavio pitanje koliko participira. Dajte mi vi recite kad mi kolega ništa nije napisao.

_maratonac (registriran od: 05.10.2007.)... neka briše kome smeta!!!





Pad industrije u II. kvartalu sveo polugodišnji rast na tek 0,9 posto

Pad industrije u II. kvartalu sveo polugodišnji rast na tek 0,9 posto

Hmmmm…


Kolega, vijest nije dobra… to stoji, al dajte budite ljubazni pa mi recite koliko industrija participira u BDP-u Republike Hrvatske. Hvala i nemojte kaj zamjeriti.
[/quote]

Kako ne participira.

Kaj mislite od kuda dolazi sva ta lova načelnicima općina za plaću, službeno vozilo, otplatu stambenih kredita rodbini.

Pa sigurno nije od poljoprivrede i turizma.

Vidite da bez poticaja ni turizam u Hrvatskoj nije isplativ.
[/quote]
Nisam napisao da ne participira, nego sam postavio pitanje koliko participira. Dajte mi vi recite kad mi kolega ništa nije napisao.
[/quote]

U 2018. godini je partipicirala cca 15%

S time da je Vlada rekla da će dignuti isti na cca 20%.

Baš im i ne ide.
Sad kad Nijemci trokiraju vidjeti ćemo koliko su bile važne reforme kaj su Vlade obećale da će provesti.

http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Izabran-konzultant-za-otkup-Ine-od-Madara-Vladu-ce-savjetovati-englesko-francuska-investicijska-banka

populizam majka.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Lrh se prodao, to povlači priče oko lrhc, optima je pred procesom prodaje. Nešto se događa na tehnici, obveze na mediki i slpf. Atln je imao najzanimljiviji kvartal posljednjih godina, lkpc neke kombinacije itd itd. na dionicama koje još manje pratim.

Rezultat svega, nevjerojatna dosada…

od otvaranja ukupan promet je 220 K kuna-ovo uopce ne lici na burzu nego na malo veci konzum market
jadno i bijedno

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

bolje da nema trgovanja, jer ako krene, valjda vidite kuda će, opet nam se smiješi 1900, a možda i niže, ovisno o raspoloženju skakavaca

što je imalo rasti, odradilo je svoj rast na krilima FI….sad slijedi malo stagnacije pa….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ne vidjeh prostora za rast!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

28 minuta bez transakcje,,,jel to pao novi rekord zse?

...from Doboj!

ATPL se drži oko 400 kn i to se vrlo dobro kontrolira. Nema jeftinije.
Čeka se okret BDI-a, pa vjerojatno ponovni napad na kotu 460 kn. Probojem te kote, kažu relevantni tehničari, ide se na cca 550 kn. To mi se čini realno ostvarivo tijekom rujna ili ev. listopada.
To je na sadašnju cijenu rast od cca 40%. Nekome malo, pametnima dovoljno…

_maratonac (registriran od: 05.10.2007.)... neka briše kome smeta!!!

kota 1900 za sada odolijeva najezdi skakvaca i miruje

New Report

Close