Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pocetkom iduce godine je idealan trenutak za IPO HP-a, te za privatizaciju 90 tvrtki u kojima drzava ima manjinski udjel. To bi mogao biti okidac za ozivljavanje trzista kapitala i privlacenje paznje siroke javnosti.

Cijela zemlja zaboravila je na tržište koje je ključ razvoja, država zato mora ponuditi atraktivne dionice

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!






Do kraja ljeta na 2000, a onda krece napucavanje u visine i IPO HP

Zadnjih 6 godina slušam o napucavanju a realno svake godine je sve gore i gore.

Ne znaš čega je više manje….
Prometa, dionica još koje su izlistane na ZSE ili malih dioničara koji još ovdjr vjeruju u bajke!

[/quote]
Jedanput će se to i dogoditi ili vi kolega mislite da Crobex nikad više ne bude prešao 2.000 bodova?!
[/quote]

A ne. Već sam rekao da će sljedeće proljeće napucati Crobex da Vam uvale dionice prije kraha vani.

Nažalost mi smo potpuno disfunkcionalni prema burzama koje su vani.

I drugi problem su količine.

Ako ulažete 400-500 tis. kuna još se može zbrisati iz pojedine dionice.

Ako imate milione kune, ili ne daj bože desetke milione kuna mislim da je ti mission imposible.

Mislim da je to glavni razlog što nas strani investitori zaobilaze.

A drugi je Ivica i 40 Hajduka.

Koji i dalje nisu u zatvoru.

Meni se nigdje ne žuri za razliku od nekih na ovom Forumu koji misle da se mogu obogatiti u godinu-dvije.
[/quote]

Znači najnovije predviđanje kraha vani je slijedeća godina !🤔😀 Ovdje se već unazad par godina predviđaju krahovi , ali nikako pogodit . Neki nikako shvatit da su se tržišta stubokom promijenila od 2008 , da to vise nije isto tj da se ne mozemo vise vodit ciklusima kao prije . Manjih korekcija ce uvijek biti , ali to je to.
[/quote]

Pa vani će doči do kraha kad tad. To što sada drže jeftino novac a kamate na štednju su negativne nije slučajno.

Ali ja o tome uopće ne govorim.

Govorim da tu nekoliko tipova (istih) već pet godina govori o jakom rastu Crobexa, renesansi čak.

I svake godine Hrvati dobe frišku figu i još moraju na to platiti porez.

Nekad je na ovoj burzi bilo i rasta cijene dionica na velikim prometima.

Zapravo u pravu ste. Trgovanje na ZSE se promijenilo.

Svaki novi kupac dionica nakon kupnje je za mjesec dva ili godinu, dvije u minusu.

CROBEX 1930

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


CROBEX 1930


to uopće nije dobro, sada opet ima prostora za padati do 1900

Da, već se malo iskorigirao… ma na jesen ćemo vidjeti pravi rast.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Izvješća su u najmanju ruku neočekivano dobra, eno danas PTKM, ZABA brutalno… postajemo podcijenjena burza… jesen stiže dunjo moja.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ide li to krobi opet prema 1800 pointi!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Pad industrije u II. kvartalu sveo polugodišnji rast na tek 0,9 posto

Pad industrije u II. kvartalu sveo polugodišnji rast na tek 0,9 posto

Hmmmm…

Ignore: KressoM, delux


Pad industrije u II. kvartalu sveo polugodišnji rast na tek 0,9 posto

Pad industrije u II. kvartalu sveo polugodišnji rast na tek 0,9 posto

Hmmmm…


Kolega, vijest nije dobra… to stoji, al dajte budite ljubazni pa mi recite koliko industrija participira u BDP-u Republike Hrvatske. Hvala i nemojte kaj zamjeriti.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.



Pad industrije u II. kvartalu sveo polugodišnji rast na tek 0,9 posto

Pad industrije u II. kvartalu sveo polugodišnji rast na tek 0,9 posto

Hmmmm…


Kolega, vijest nije dobra… to stoji, al dajte budite ljubazni pa mi recite koliko industrija participira u BDP-u Republike Hrvatske. Hvala i nemojte kaj zamjeriti.
[/quote]

Kako ne participira.

Kaj mislite od kuda dolazi sva ta lova načelnicima općina za plaću, službeno vozilo, otplatu stambenih kredita rodbini.

Pa sigurno nije od poljoprivrede i turizma.

Vidite da bez poticaja ni turizam u Hrvatskoj nije isplativ.



CROBEX 1930


to uopće nije dobro, sada opet ima prostora za padati do 1900
[/quote]

Još malo pa samo na 1900. Kakva smijurija od “tržišta kapitala”




CROBEX 1930


to uopće nije dobro, sada opet ima prostora za padati do 1900
[/quote]

Još malo pa samo na 1900. Kakva smijurija od "tržišta kapitala"
[/quote]Fondovi ne daju nikakvu podršku… ali ok, mislim da smo imali lijepa 2 mjeseca iza nas… jesen će donijeti novi zalet. A prodaja je zapravo teška šupljina, ako se odluči dizati market to će ići zaista lako.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close