Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj rast na ZSE je sve na istoj lovi koja se samo pretače iz dionice u dionicu kao spojene posude. Uskoro se taj krug zatvara,ekipa će pobrati pare i pa-pa…



Ja vidim svježi kapital.

Slažem se. Kapitala i štednje ima, ali kamate su mizerne. Pretpostavljam da se dio tog novca već počinje prelijevati u dionice.
[/quote]s obzirom na ocjene koje si dobio očigledno je da je velika većina otvorila short na crobex i nadaju se velikim zaradama na crobexu 1250.

vjerojatno računaju na onaj gap iz 1985. godine koji se mora popuniti.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


s obzirom na ocjene koje si dobio očigledno je da je velika većina otvorila short na crobex i nadaju se…

Prodali ljudi dionice na dnu pa im se ne sviđa rast.

nećete lako do dionica za male novce definitivno

ljetno štopanje cijena dionica, biti će vruća jesen.po meni će rano krenuti već iza Velike Gospe. živi bili pa vidjeli.

dan je pametniji od noći!

Dajte nam taj IPO:

Hrvatska pošta bit će centar Amazona za regiju?

Jel ovo kakva greška na dionici ATPL?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Dajte nam taj IPO:

Hrvatska pošta bit će centar Amazona za regiju?


Bio bi to IPO i PO 🙂

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

CROBEX 1920

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Do kraja ljeta na 2000, a onda krece napucavanje u visine i IPO HP

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Napredak se primijeti na većini izdanja. Ask je postao škrt, iako je i bid takav, ali očito je da nema više bezglavog lupanja po bidu, što je samo po sebi napredak. Veći prometi kada se uključe fondovi na pojedinim izdanjima donijet će i veći rast. Zato birajte ona izdanja za koja smatrate da će ih kupovati fondovi ili veći ulagači, jer ostala izdanja neće imati veće promete. Mali su se ukrcali, novih nema, ostali su samo fondovi da se uključe, ako se i kada uključe, tko zna.

Moguca revalorizacija imovine ARNT zajedno s polugodisnjim. Dobri rezultati RIVP. I vjerujem da idemo kroz tjedan dana lijepo gore.

New Report

Close