Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne razumijem nervozu kod pojedinih forumaša?!

Pa rekli smo da će sve rasti, samo je pitanje koje dionice idu prve….

Sjećamo se toga , zar ne ?




mučno je gledati kako nema kapitala na ZSE nego se jedna dionica krene prodavati pa se tek onda ta lova prebaci u neku drugu….pa onda isti slučaj na dionici xy da se kupi dionica xyz

slazem se,nemam veliko iskustvo na burzi, ali sam to takodje primjetio,nema novog kapitala nego se ista lova seli iz dionice u dionicu.da bi jedna porasla, neka druga mora pasti (zbog rasprodaje)
[/quote]

Ako nemate veliko iskustvo, kako onda nagađate da se to događa ?
[/quote]

nemam sto nagadjati, imam oci i vidim! proda se dionica x i malo kasnije isti iznos ode na kupnju dionice y. to vidi svatko s malo mozga u glavi. cudo kako vi strucnjak s velikim iskustvom to ne vidite?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)


Ne razumijem nervozu kod pojedinih forumaša?!

Pa rekli smo da će sve rasti, samo je pitanje koje dionice idu prve….

Sjećamo se toga , zar ne ?


Sjećamo se, kako ne. Al volimo to ćuti i ponovo i ponovo…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.





mučno je gledati kako nema kapitala na ZSE nego se jedna dionica krene prodavati pa se tek onda ta lova prebaci u neku drugu….pa onda isti slučaj na dionici xy da se kupi dionica xyz

slazem se,nemam veliko iskustvo na burzi, ali sam to takodje primjetio,nema novog kapitala nego se ista lova seli iz dionice u dionicu.da bi jedna porasla, neka druga mora pasti (zbog rasprodaje)
[/quote]

Ako nemate veliko iskustvo, kako onda nagađate da se to događa ?
[/quote]

nemam sto nagadjati, imam oci i vidim! proda se dionica x i malo kasnije isti iznos ode na kupnju dionice y. to vidi svatko s malo mozga u glavi. cudo kako vi strucnjak s velikim iskustvom to ne vidite?
[/quote]

Dobro.
Ja to recimo ne vidim…
Ja vidim svježi kapital.

Svježi svakako, a uskoro i svježi brutalni kapital…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

evo ovo je čisti dokaz smijeha od naše burze gledaš viro 15% + na valjda 35000kn prometa u dva dana
HPB iz kvartala u kvartal sve bolji rezultati povijesni dionica 3.5% u plusu LOL

mi smo ipak zemlja slučaj

ovo je burza kao staro kljuse, pola sata galopa i nema više sape

@is123456,
nemojte tako kolega, to su “perjanice” koje je odabrao Đelo Pripuz
za sada bolje bira od poznatoga nam gurua

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/vece-place-i-manji-pdv-za-turizam/9158972/


evo ovo je čisti dokaz smijeha od naše burze gledaš viro 15% + na valjda 35000kn prometa u dva dana
HPB iz kvartala u kvartal sve bolji rezultati povijesni dionica 3.5% u plusu LOL

da, tako obično biva kad neke dionice udaraju u teško dno i onda se promijeni smjer, dionica na asku ni za lijek, skokovi na maloj likvidnosti su u početku takvi a onda poslije dolazi likvidnost… samo nek ovako sve nastavi, purani će poletjeti.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Ja vidim svježi kapital.

Slažem se. Kapitala i štednje ima, ali kamate su mizerne. Pretpostavljam da se dio tog novca već počinje prelijevati u dionice.

Rastu cijene dionica firmi koje će imati najlošija izvješća a one koje će izbaciti pozitivna iznadprosječna izvješća stagniraju ili su čak u padu. Na ZSE-u se provodi obrnuta selekcija, purani lete a lastavice sjede na žici.
I love this game!
Uglavnom netko se dobro zabavlja sa par milijunčeka ako ne i manje. Čista sprdačina od tržišta, ali navikli smo na to zadnjih godina.

Još samo čekam da i “ludi Đuro” potegne pa da prospem sve po bidu. Izgleda da neću dugo čekati!

New Report

Close