Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



a kako bi bilo da za promijenu zagovaramo suspendiranje ili smanjenje poreza, posebno paraporeza, da nam svima ostane nešto više novaca da si podignemo standard a pogotovo radi poticanja deficitarnih djelatnosti i sektora?

npr. ukidanje poreza na KD za zaradu manju od npr. 50000 kuna godišnje? …ili do iznosa prosječne mjesečne plaće x12….ima tu dosta varijantii kojima bi privuklo nove ulagače i oživjelo TK jer imam filing da na ZSE ulažemo samo mi koji smo ovdje godinama i da se stalno vrti ista lova koja se samo preljeva iz dionice u dionicu….
[/quot

Drugim riječima na ZSE nema ulagača.

Samo PReljevači!

Ili po naški……….iz šupljeg……………u prazno…………i natrag…………..be continued…………



a kako bi bilo da za promijenu zagovaramo suspendiranje ili smanjenje poreza, posebno paraporeza, da nam svima ostane nešto više novaca da si podignemo standard a pogotovo radi poticanja deficitarnih djelatnosti i sektora?

npr. ukidanje poreza na KD za zaradu manju od npr. 50000 kuna godišnje? …ili do iznosa prosječne mjesečne plaće x12….ima tu dosta varijantii kojima bi privuklo nove ulagače i oživjelo TK jer imam filing da na ZSE ulažemo samo mi koji smo ovdje godinama i da se stalno vrti ista lova koja se samo preljeva iz dionice u dionicu….
[/quote]
100% točno

mislim ulpl dana na 90


mislim ulpl dana na 90

ovakva lupetanja bi trebalo pisati na “bez cenzure”

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

plenkovićevi ministri i dalje su “vjerodostojni”…
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nova-afera-ministrice-zalac-posao-vrijedan-13-milijuna-kuna-dala-firmi-s-jednim-zaposlenikom-koja-je-dugo-bila-u-blokadi/9132920/

Ignore: KressoM, delux



mislim ulpl dana na 90

ovakva lupetanja bi trebalo pisati na "bez cenzure"
[/quote]

A cuj, kakva nam je komedija ZSE, a i opcenito drzava i politicari sve moze ici bez cenzure :)))

Da netko pozeli sa 2-3.000 komada uci moze pocistiti sve sa prodaje… kao i ako zeli izaci sa toliko, sredit ce je do 1 kn… neovisno o rezultatima, dali su dobri ili losi… to je realnost ZSE, hbga..

Crobex 1905

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

@NaBiduAsku

👍👍👍👍👍👍👍

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Dionice lijepo rastu, ovo me podsjeća na ljeto 2016 😉

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

I mene podjseća na ljeto 2016. Tada se lijepo zaradilo:-)
Vatromet bi mogao biti krajem godine kada pređemo
2000 bodova.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

nakako promet ne odražava snagu volje za rastom, možda zato što je petak, a možda je i ova kota 1900 ukleta, ako nije, sigurno će ostati upamćena i zabilježena kao okorjelo neprobojna

Pranje novaca
Sada je vrlo očito da su plijen, zvan Agrokor podijelili Rusi i Ameri
Samo je još otvoreno pitanje koliko su akteri, Plenković-Dalić, na tome zaradili ?

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/hps-investment-partners-i-vtb-daju-kredit-od-12-milijarde-eura-uz-kamatu-od-83-posto/9140435/

New Report

Close