Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a kako bi bilo da za promijenu zagovaramo suspendiranje ili smanjenje poreza, posebno paraporeza, da nam svima ostane nešto više novaca da si podignemo standard a pogotovo radi poticanja deficitarnih djelatnosti i sektora?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

U potpunosti se slažem.

Samo da malo prokomentiram kako su se napokon počela dešavati nekakva preuzimanja, dobro je to za zse, možda ipak ima nade za nas.

Index, napokon, otkrio toplu vodu
https://www.index.hr/vijesti/clanak/cemu-uopce-sluzi-fina-i-treba-li-je-ukinuti/2099553.aspx

ali pitam se isto za HANFU, HERU, HAKOM i ostale HXXX izvedenice

danas poprilično dosadna trgovina…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Crobex na 1898, jel idemo uskoro preko 1900 bodova?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


a kako bi bilo da za promijenu zagovaramo suspendiranje ili smanjenje poreza, posebno paraporeza, da nam svima ostane nešto više novaca da si podignemo standard a pogotovo radi poticanja deficitarnih djelatnosti i sektora?

npr. ukidanje poreza na KD za zaradu manju od npr. 50000 kuna godišnje? …ili do iznosa prosječne mjesečne plaće x12….ima tu dosta varijantii kojima bi privuklo nove ulagače i oživjelo TK jer imam filing da na ZSE ulažemo samo mi koji smo ovdje godinama i da se stalno vrti ista lova koja se samo preljeva iz dionice u dionicu….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



a kako bi bilo da za promijenu zagovaramo suspendiranje ili smanjenje poreza, posebno paraporeza, da nam svima ostane nešto više novaca da si podignemo standard a pogotovo radi poticanja deficitarnih djelatnosti i sektora?

npr. ukidanje poreza na KD za zaradu manju od npr. 50000 kuna godišnje? …ili do iznosa prosječne mjesečne plaće x12….ima tu dosta varijantii kojima bi privuklo nove ulagače i oživjelo TK jer imam filing da na ZSE ulažemo samo mi koji smo ovdje godinama i da se stalno vrti ista lova koja se samo preljeva iz dionice u dionicu….
[/quote]
Točan vam je filing!

Ima nekoga tko trguje preko zabe?


Ima nekoga tko trguje preko zabe?

[/quote

Ima

CROBEX je uvećan za 0,52 posto na 1.901,20 bodova, a CROBEX10 je
porastao za 0,51 posto na 1.105,51 bod. CROBEXprime bilježi rast od
0,54 posto na 1.065,13 bodova.”

Dobitnica dana je Atlantska plovidba s uvećanjem od 2,49 posto odnosno
cijenom od 411,00 kuna te s 324 tisuće kuna prometa.”

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-danas-crobexi-rasli-za-pola-posto-57244

Analitičari RBA podsjećaju kako je “na krilima osobne potrošnje i investicija rast gospodarstva u prvom ovogodišnjem tromjesečju nadmašio očekivanja dosegnuvši razmjerno visoku stopu od realnih 3,9 posto”.

“Prvi visokofrekventni pokazatelji za drugo tromjesečje ukazuju na nastavak rasta, ali s približavanjem kraja tromjesečja primjetno je da bi stopa realnog rasta ipak trebala biti
nešto umjerenija”

http://www.seebiz.eu/rba-povisio-procjenu-rasta-hrvatskog-bdp-a-u-ovoj-godini-na-28/ar-196129/

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Ima nekoga tko trguje preko zabe?


Ja, zasto?

New Report

Close