Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tenkista:

Ja trgujem punom parom. po diskontu kupio mlinar i isto tako po velikom diskontu sitno ubo ( nadokupio) žitnjak. Ajmo sada goreee![smiley1]

Ajd ispeci kifle i donesi na Forum.

Tko kupuje pekmez?[smiley2]

gledam TNPL, i šteta što netko prodaje siću lupajući po kupnji, kad se vidi da ima potražnje i da se povremeno skidaju veće količine sa prodaje.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ode ARNT u blokadu… Jel netko zna po kojoj cijeni je preuzet paket? Ili jos nista?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

oho … vratio se šime. pozdrav kolega deimos. jel kaže što žena na kretanje ATPL u zadnjih par tjedana? [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


SLK: ” tenkista: ” Ja trgujem punom parom. po diskontu kupio mlinar i isto tako po velikom diskontu sitno ubo ( nadokupio) žitnjak. Ajmo sada goreee![smiley1] ” Ajd ispeci kifle i donesi na Forum. ” Tko kupuje pekmez?[smiley2]

Ja ću sok riješiti!

I love the Smell of Profits in the Morning


oho … vratio se šime. pozdrav kolega deimos. jel kaže što žena na kretanje ATPL u zadnjih par tjedana? [smiley2]

Ne spominjem joj to. Zbog mira u kuci. [smiley16]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


tenkista:

SLK: ” tenkista: ” Ja trgujem punom parom. po diskontu kupio mlinar i isto tako po velikom diskontu sitno ubo ( nadokupio) žitnjak. Ajmo sada goreee![smiley1] ” Ajd ispeci kifle i donesi na Forum. ” Tko kupuje pekmez?[smiley2]

Ja ću sok riješiti!

Ko ima PODR da riješi pekmez?

JBG, ja nemam ništa jestivo u portfelju. Jedino ako vas treba odbacit tankerom nekud…

No respect

BTW, na LPLH mi je razlika između kupnje i prodaje preko 9%, jer je neki klipan prodao tri dionice (1485 kuna) i urušio cijenu sa 520 na 485 kuna.

No respect


BTW, na LPLH mi je razlika između kupnje i prodaje preko 9%, jer je neki klipan prodao tri dionice (1485 kuna) i urušio cijenu sa 520 na 485 kuna.

Imam ja klipana koliko hoćeš na Vabi,a još mi je i kupnja nestala…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


fazan: ” tenkista: ” SLK: ” tenkista: ” Ja trgujem punom parom. po diskontu kupio mlinar i isto tako po velikom diskontu sitno ubo ( nadokupio) žitnjak. Ajmo sada goreee![smiley1] ” Ajd ispeci kifle i donesi na Forum. ” Tko kupuje pekmez?[smiley2] ” Ja ću sok riješiti! ” Ko ima PODR da riješi pekmez? JBG, ja nemam ništa jestivo u portfelju. Jedino ako vas treba odbacit tankerom nekud…

ja ću kredit riješiti …

I love the Smell of Profits in the Morning

Evo dajem pekmez od šljiva cijela zaliha po 650… [smiley2]
Jel’ ima zainteresiranih … [smiley2]

The Truth Is Out There

bio blitz-krig na zabi – počišćeno 2,6M do 12.000

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close