Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nikako mi nije jasno, zašto se po forumumima svako toliko iznose podaci o tome što se događa na tržištima u svijetu? Što će to svima onima koji trguju u RH ako većina naših dionica ionako nema veze sa svijetom? Takvi podaci bi se trebali stavljati na poseban topic, pa koga zanima što se događa u USA, u EU ili Kini, neka tamo čita i piše…

napokon i glas razuma..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Daj neka netko gurne Arenu u blokadu,pa da vidimo očitovanje..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Strawinsky: ” Nikako mi nije jasno, zašto se po forumumima svako toliko iznose podaci o tome što se događa na tržištima u svijetu? Što će to svima onima koji trguju u RH ako većina naših dionica ionako nema veze sa svijetom? Takvi podaci bi se trebali stavljati na poseban topic, pa koga zanima što se događa u USA, u EU ili Kini, neka tamo čita i piše… ” napokon i glas razuma..

Imaju i posebni topici za takove teme. Ne jednom se dogodilo da se kriza ili uzlet sa svijetskih tržišta odrazi i na nas. Ne kažem da smo dio globalne ekonomije, ali ipak treba i na to baciti oko.

I love the Smell of Profits in the Morning


super24: ” Strawinsky: ” Nikako mi nije jasno, zašto se po forumumima svako toliko iznose podaci o tome što se događa na tržištima u svijetu? Što će to svima onima koji trguju u RH ako većina naših dionica ionako nema veze sa svijetom? Takvi podaci bi se trebali stavljati na poseban topic, pa koga zanima što se događa u USA, u EU ili Kini, neka tamo čita i piše… ” napokon i glas razuma.. ” Imaju i posebni topici za takove teme. Ne jednom se dogodilo da se kriza ili uzlet sa svijetskih tržišta odrazi i na nas. Ne kažem da smo dio globalne ekonomije, ali ipak treba i na to baciti oko.

A ako te ne interesira ,ne otvaraš ga .[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Kolega ljudi su na GO. Zagreb se ispraznio propisno.

Znam, ali ipak… Čini se da su na GO oni što prave veće promete, a sad se mi malo igramo međusobno, da brokeri pokriju to što sjede na poslu.

BTW, maloprije se čujem sa dragom punicom. Stoji pred Sv. Rokom, tj. 7km prije Sv. Roka u smjeru prema moru. Kao ono: idemo u ponedjeljak da nema gužve… [smiley1]

No respect

Alien:

Kolega ljudi su na GO. Zagreb se ispraznio propisno.

Znam, ali ipak… Čini se da su na GO oni što prave veće promete, a sad se mi malo igramo međusobno, da brokeri pokriju to što sjede na poslu.

BTW, maloprije se čujem sa dragom punicom. Stoji pred Sv. Rokom, tj. 7km prije Sv. Roka u smjeru prema moru. Kao ono: idemo u ponedjeljak da nema gužve… [smiley1]

Zato ja odoh na sjever ove godine za promjenu malo [smiley2]. Sitnoooo brojiiiiim jer u petak poslije posla paliiim


Prosječan iznos transakcije na ZSE 26 tisuća kuna. [smiley7] Katastrofa. Nije to mali iznos za nas male, ali normalno je da bude prosjek barem 50-60 i više tisuća kuna.

Problem je što kad neko kupi x kom na 100kn to ispada po pet transakcija jer je pet naloga na prodaji pa ispada da je problem u malim prodavačima[smiley2]

ovo si dobro primjetio.evo svježi primjer na LKPC (jer ga SLK gleda) – jedna kupnja pokupila tri prodaje = tri transakcije.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


SLK:

Prosječan iznos transakcije na ZSE 26 tisuća kuna. [smiley7] Katastrofa. Nije to mali iznos za nas male, ali normalno je da bude prosjek barem 50-60 i više tisuća kuna.

Problem je što kad neko kupi x kom na 100kn to ispada po pet transakcija jer je pet naloga na prodaji pa ispada da je problem u malim prodavačima[smiley2]

Znam to, ali pratim prosječne transakcije, pa svejedno budu tolike koliko sam naveo. I da: otkad su oni (PG?) uveli da nema minimalne naknade, brojka se jako spustila, jer se ljudi igraju, zezaju se…

A imam neki feeling da bi danas mogao biti “strmoglav”. Na moje dvije dionice, kupnje – nigdje. O razinama na kojima je prva kupnja, ne usudim se niti govoriti.

No respect

Ja trgujem punom parom. po diskontu kupio mlinar i isto tako po velikom diskontu sitno ubo ( nadokupio) žitnjak. Ajmo sada goreee![smiley1]


Ja trgujem punom parom. po diskontu kupio mlinar i isto tako po velikom diskontu sitno ubo ( nadokupio) žitnjak. Ajmo sada goreee![smiley1]

Ajd ispeci kifle i donesi na Forum.

No respect


jurrica: ” SLK: ” Prosječan iznos transakcije na ZSE 26 tisuća kuna. [smiley7] Katastrofa. Nije to mali iznos za nas male, ali normalno je da bude prosjek barem 50-60 i više tisuća kuna. ” Problem je što kad neko kupi x kom na 100kn to ispada po pet transakcija jer je pet naloga na prodaji pa ispada da je problem u malim prodavačima[smiley2] ” Znam to, ali pratim prosječne transakcije, pa svejedno budu tolike koliko sam naveo. I da: otkad su oni (PG?) uveli da nema minimalne naknade, brojka se jako spustila, jer se ljudi igraju, zezaju se… A imam neki feeling da bi danas mogao biti “strmoglav”. Na moje dvije dionice, kupnje – nigdje. O razinama na kojima je prva kupnja, ne usudim se niti govoriti.

Ne boj se, neće ni prodaje biti

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close