Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– za većinu vas je najpametnije da se ostavite burze i dionica.
– već ste pogubili velike novce, zašto imate tu želju da i dalje želite gubiti novce.
– morate shvatiti da jednostavno taj sport nije za vas.

Prava osoba se našla davati savjete o investiranju.
Bolje vam je da se brinete za svoj portfelj i da smisljate strategiju kako ćete navući lakovjerne
da iskrcate svojih cca 60-tak tisuća jedne dionice koje ste akumulirali na višestruko višim cijenama od trenutnih….


– za većinu vas je najpametnije da se ostavite burze i dionica.
– već ste pogubili velike novce, zašto imate tu želju da i dalje želite gubiti novce.
– morate shvatiti da jednostavno taj sport nije za vas.

Prava osoba se našla davati savjete o investiranju.
Bolje vam je da se brinete za svoj portfelj i da smisljate strategiju kako ćete navući lakovjerne
da iskrcate svojih cca 60-tak tisuća jedne dionice koje ste akumulirali na višestruko višim cijenama od trenutnih….
[/quote]

Moram stati na stranu kolegice Ivane jer je pratim vec 10 godina i ne sjecam se ni jednog posta koji nije bio na mjestu. Trziste se budi i mnogi ce se jos iznenaditi ovdje. Kolegica je takodjer napisala da ne planira tako skoro prodati Vlen, vec ocekuje da joj se investicija vrati kroz divke, slicno kao Pvcm. Uglavnom, citajte pozorno sto pise i ucite jer stvarno zna znanje, a da na trzistu nema sentimenta to znaju svi, jer dokazano 90% ljudi gubi i samo manjina zaradjuje i sami sa svojim emocijama odlucujemo da li cemo biti u ovih 10% koji dobivaju.


Zašto bi itko investirao,kada država izglasa zakon i sve oduzme?
Ja recimo više ne ulažem na zse jer nema smisla.

Ha, ha, ha. Najbolje, najkraće, najtočnije objašnjenje zašto nema investitora na ZSE!
Država izglasa zakon i sve oduzme!


Zašto bi itko investirao,kada država izglasa zakon i sve oduzme?
Ja recimo više ne ulažem na zse jer nema smisla.

To naprosto nije istina.
Država nije ništa oduzela.
Da vam je oduzela onda bi država to imala. A nema.
Država je samo stvorila pravni okvir za što je moguće kvalitetnije namirenje vjerovnika.
A na dioničarima je da paze gdje ulažu.
Ako firma jamči za tuđe ogromne dugove onda je to veliki rizik.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Vidim bunika je opet na djelu

Da drzava je Zakonom omogucila lopovima da opljackaju male dionicare Agrokora.

Ili po James Bondu licence to kill.

Kome to nije jasno neka ponovo procita prethodnu recenicu, pa tako dok ne zapamti.

Da i ja zelim da CROBEX bude 5000 ko 2007

Molio bih cijenjene kolege da raspravu o Agrokoru presele na temu Agrokor, jer je to vec toliko isprostituirana tema da nema smisla to sve ponavljati stalno i na svim temama.



Zašto bi itko investirao,kada država izglasa zakon i sve oduzme?
Ja recimo više ne ulažem na zse jer nema smisla.

To naprosto nije istina.
Država nije ništa oduzela.
Da vam je oduzela onda bi država to imala. A nema.
Država je samo stvorila pravni okvir za što je moguće kvalitetnije namirenje vjerovnika.
A na dioničarima je da paze gdje ulažu.
Ako firma jamči za tuđe ogromne dugove onda je to veliki rizik.
[/quote]

Ovo što ti pišeš nije istina, a uz to si i poprilični investitorski analfabet.
Ali to već svi ionako jako dobro znamo.

La vita e bella!

Ne radi Agram…..sto znači trećina ljudi (koja jos trguje) ne moze stavljati / mijenjati naloge trenutno….

zapravo koga briga… nego, da slabi prometi trenutno, kad se fond menađeri vraćaju sa praznika?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Sta je sa skrbnickim racunima?
Zar se nije u 2019 godini trebalo otkriti tko se nalazi iza tih racuna?

Proradilo – Agram.


Sta je sa skrbnickim racunima?
Zar se nije u 2019 godini trebalo otkriti tko se nalazi iza tih racuna?

Ne, samo porezna ima uvid tko se skriva, a mi “obični” ćemo moći vidjeti tek 2020g. Barem ja mislim da je tako.

New Report

Close