Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@nabiduasku
Pobrkali ste osobe , isto se prezivaju

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Da, nisam ni otvarao članak. Ne radi se o tom Horvatu. Isprike.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

meni se čini da je horvat nekako svoju lovu ugurao u sustav preko nekog malezijca. mislim da je on isto neizlječivi burzovni ovisnik. i koliko vidim nije jedini.

who dares, wins


meni se čini da je horvat nekako svoju lovu ugurao u sustav preko nekog malezijca. mislim da je on isto neizlječivi burzovni ovisnik. i koliko vidim nije jedini.

Burza je droga.
A ovisnici bez droge ne mogu.
A sad mozda dodje u poziciju da osim drugima bude i sam svoj dobavljac.:-)

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Bio je veliki prekrcaj na Zabi. Nažalost, propao mi plan kupnje jeftinije Zabe. Nadao sam se padu barem na 53-54kn zbog panike vani ali ništa od toga


Prema mojoj slobodnoj procjeni ovaj tjedan svakako ulazi u Top-5 najdosadnijih u povijesti ZSE (barem zadnjih desetak godina).

Zar se ovo sada uopće može zvati burzom ? …blu čipove tretiraju i drže ko zadnje smeće …skinuli su ih sve od ove todex bolestine 15-20 % .. da ne velim ostale dionice .ubijaju svima živima volju za bilo kakvom trgovinom ..neznam kaj čekaju ..ili koji su ciljevi …ali ako planiraju ovo držat ovak do krize pa onda još skinut sve 70 % treba ih poslat u pm…i maknut se odavde definitivno …



Prema mojoj slobodnoj procjeni ovaj tjedan svakako ulazi u Top-5 najdosadnijih u povijesti ZSE (barem zadnjih desetak godina).

Zar se ovo sada uopće može zvati burzom ? …blu čipove tretiraju i drže ko zadnje smeće …skinuli su ih sve od ove todex bolestine 15-20 % .. da ne velim ostale dionice .ubijaju svima živima volju za bilo kakvom trgovinom ..neznam kaj čekaju ..ili koji su ciljevi …ali ako planiraju ovo držat ovak do krize pa onda još skinut sve 70 % treba ih poslat u pm…i maknut se odavde definitivno …
[/quote]

Cekaj da donesu investicijske odluke, i brzo cemo znat opa ili tropa


meni se čini da je horvat nekako svoju lovu ugurao u sustav preko nekog malezijca. mislim da je on isto neizlječivi burzovni ovisnik. i koliko vidim nije jedini.

Da nisi pobrkao Horvate?

Odvratno uhljebljivanje, opet u režiji strančice HNS….
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/otkrivamo-nove-slucajeve-stranackog-zaposljavanja-u-instituciji-koju-vodi-hns-ovac-zaposlio-cak-devet-kolega-iz-stranke-i-suprugu-stranackog-nacelnika/8266589/

Ignore: KressoM, delux

Hns se polako budi iz mrtvih. Kod nas su trenutno drugi u gradu po lokalnim izborima. Vrlo učinkovita stranka, svi članovi su im zaposleni.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2055895

Citam ovaj clanak i divim se novinaru kako na senzacionalisticki nacin naglasava koliko doticni zastupnik ima dionica tj da se “bavi dionicama”. Kako smo financijski nepismeni strasno.
Koliko ja vidim na brzaka ima cca 5% imovine u dionicama a cca 95 % u betonu.
Cca 10k € dionice cca 200k € beton.
Nisam hdzovac samo komentar na “brojne dionice ”

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2055895

Citam ovaj clanak i divim se novinaru kako na senzacionalisticki nacin naglasava koliko doticni zastupnik ima dionica tj da se "bavi dionicama". Kako smo financijski nepismeni strasno.
Koliko ja vidim na brzaka ima cca 5% imovine u dionicama a cca 95 % u betonu.
Cca 10k € dionice cca 200k € beton.
Nisam hdzovac samo komentar na "brojne dionice "

Ovaj dio o dionicama koji se spominje u članku je strašan. Nakon svega navedenog čitatelj se pita kojim strašnim muljažama je došao do paketića podravke i Ht-a. Tek tada shvati koliko je lik opak 😁😁😁😁

New Report

Close