Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo najfriškijeg primjera kako funkcionira dekretsko gospodarstvo u Hrvata.
http://hr.seebiz.eu/vlada-trazi-od-hep-a-da-zakupi-dodatne-kapacitete-lng-a/ar-187588/

I što se onda čudimo što nitko neće izdvojiti niti 0.001 promil svoga kapitala i uložiti na zse.


Nevjerovatno na čega su ovi sve spremni. LNG je čista pušiona, plaćati plin 20% skuplje od normalne cijene i još naterivati HEP da ide u propast. Da to vrijedi išta stranci bi se otimali za zakup. Svako normalan se sablažnjava na ovu ideju. Ovi kao da su pretplaćeni samo na propale projekte, sve čega se dotaknu unište. Štetočine gore od najezde skakavaca.



Bojim se da je ZSE gotova.

bojiš se??? ne, ti se nadaš tome jer želiš da i svi ostali izgube sve kao što si ti na agrokoru!
[/quote]

Pa… Izgubiti ćete sve jer je Agrokor zadnji čavao u lijes burzi u Hrvata.
Počevši od lažnih izvješća za koje nitko nije odgovarao, zatim HANFA, pa Zagrebačka burza, HNB koji je doveo knighthead u Hrvatsku…
Svi su radili da se dioničare i umirovljenike nulira a da zaradi skupina Borg.

Izgubiti ćemo mi i mirovine… ovo je apsolutni nemar fondovske industrije.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

– Uzevši u obzir činjenicu da je na gotovo svim svjetskim tržištima 2018. bila izuzetno izazovna, a većina ih je godinu zaključila minusom, pri čemu su neki značajni europski burzovni indeksi bilježili i dvoznamenkasti godišnji gubitak, domaće tržište kapitala ipak može biti relativno zadovoljno performansama u godini koja je iza nas – zaključak je Uprave Zagrebačke burze.
https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/intercapital-ljubljanska-burza-u-prosloj-godini-prestigla-zagrebacku-burzu/
ovakve izjave mogu davati samo cro vladajući jer toga nema ni u klubu iluzionista


– Uzevši u obzir činjenicu da je na gotovo svim svjetskim tržištima 2018. bila izuzetno izazovna, a većina ih je godinu zaključila minusom, pri čemu su neki značajni europski burzovni indeksi bilježili i dvoznamenkasti godišnji gubitak, domaće tržište kapitala ipak može biti relativno zadovoljno performansama u godini koja je iza nas – zaključak je Uprave Zagrebačke burze.
https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/intercapital-ljubljanska-burza-u-prosloj-godini-prestigla-zagrebacku-burzu/
ovakve izjave mogu davati samo cro vladajući jer toga nema ni u klubu iluzionista

to je kao kad homo politicus babigusus počne tješiti rgh gradane – evo mi porasl7 1,6 posto a nijemvci samo 1,5

da, samo oni s baze od 1000 milijardi, a mi s 50 .

proljev-izjave najviše volim

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Najlikvidnija Zaba poskupila 0,7 posto

uf, al se zahuktasmo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


– Uzevši u obzir činjenicu da je na gotovo svim svjetskim tržištima 2018. bila izuzetno izazovna, a većina ih je godinu zaključila minusom, pri čemu su neki značajni europski burzovni indeksi bilježili i dvoznamenkasti godišnji gubitak, domaće tržište kapitala ipak može biti relativno zadovoljno performansama u godini koja je iza nas – zaključak je Uprave Zagrebačke burze.
https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/intercapital-ljubljanska-burza-u-prosloj-godini-prestigla-zagrebacku-burzu/
ovakve izjave mogu davati samo cro vladajući jer toga nema ni u klubu iluzionista

Opsjenari, iluzionisti, prevaranti! Da nisu izbacili sastavnice Agrokora iz Crobexa danas bi Crobex bio na 900 bodova. To je istina, a ne ove opsjene! Čim se uočilo da Agrokoru prijeti stečaj i da će sastavnice nestati sa burze odmah trčećim korakom su ih izbacili iz Crobexa da se ne vidi Careva “gola guzica”! Jadovani obmanjivački!

@amaranab
Jeste računali da bi crobex bio.na 900 bodova ili ste bubnuli?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Dionicama je prošle godine protrgovano za 1,57 milijardi kuna što je 40 posto niže nego u 2017. godini.

uz ovaku oseku, ne da ništa ne može rasti nego dobro je ako ne nasučeš se

Burzovni promet lani pao na razine s početka stoljeća

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Juka@
Da računao sam! Točnije 912 bodova, ako ne vjeruješ pokušaj sam izračunati ali više od 950 ne možeš dobiti kako god da posložiš. Jer Leda, Jamnice, Belja više nema. Haloo, 0 kuna je to vrijednost, par milijardi kuna je jednostavno obrisano sa ZSE-a kao što se briše stražnjica.

Vjerujem ti .
Pa mozda da su Crobex stvarno spustili na te razine bi privukli vise ulagaca sada??
Meni izgleda da se ovako kad se “krse” pravila jos vise gubi vjerodostojnost. Pogotovo kad gledam tamo one analize gdje se usporedjiva nasu burzu sa Dax -om i jos tvrdi kako smo mi bolje prosli 😂
Luda kuća

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Banana
Zato i postoji institut izbacivanja dionica iz indeksa i ukljucenja novih.
Todex je odradio svoje zlo i stvarno ne bi bilo ok da se provlaci i vise nego sto jest.
Ali gledajuci nestalu TK obrisanih dionica todexa ipak one ne cine znacajan % ukupne TK.
Sto je bilo bilo je. Moramo ici dalje.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

New Report

Close