Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa dobro ..koja bi mogla biti cijena do kraja godine po vama ? mislim na ATPL?[smiley2]


Zanimljiv mi je Vorda što kaže da ne treba praviti teoriju zavjere, a sam ju stvara. Ne slažem se s Davorom da je onih 2.000 kn lažnjak, niti s Tunom da je dogovorna transakcija. Oba slučaja su mi prostrujala kroz glavu, ali sam ih odbacio.

Nije teorija zavjere ako se radi o onome kako sam ja to protumačio. To se radi svaki dan na gotovo svim dionicama.

Ti si odbacio sve moguće varijante ovoga slučaja, ali nisi iznio svoju. Zbog čega se taj nalog nalazi tamo gdje se nalazi?

Pozdrav

Ti si odbacio sve moguće varijante ovoga slučaja, ali nisi iznio svoju. Zbog čega se taj nalog nalazi tamo gdje se nalazi? Pozdrav

Nalazi se tamo iz istog banalnog razloga kao što se nalazio moj kad sam kupio ATPL, netko jednostavno želi kupiti dionice ATPL, a to što ima para, to je vrlo ugodna činjenica za dotičnog pojednica ili instituciju.
[smiley2]
Pozdrav!


vorda: “Ti si odbacio sve moguće varijante ovoga slučaja, ali nisi iznio svoju. Zbog čega se taj nalog nalazi tamo gdje se nalazi? Pozdrav ” Nalazi se tamo iz istog banalnog razloga kao što se nalazio moj kad sam kupio ATPL, netko jednostavno želi kupiti dionice ATPL, a to što ima para, to je vrlo ugodna činjenica za dotičnog pojednica ili instituciju. [smiley2] Pozdrav!

Apsolutno točno.
Čovjek se stavio na kupnju po toj i toj cijeni i čeka.
Jedino je problem što je vremena malo a prodaje još manje

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Apsolutno točno. Čovjek se stavio na kupnju po toj i toj cijeni i čeka. Jedino je problem što je vremena malo a prodaje još manje

Istina. Ako se ne pojavi neki jači igrač na prodaji, morat će ili počistiti ili podignuti cijenu. Pomno pratim naloge zadnjih tjedana, čovjek bi uslijed rasta cijene ATPL očekivao da će prodaja ojačati, da će mnogi htjeti kapitalizirati taj rast, kad ono baš suprotno (!!!), malo kome se prodaje u ovom razdoblju, mnogi računaju s dosta većom zaradom i čekaju više cijene.

Ponude na zatvaranju:

kupnja 8.495 komada
prodaja 633 komada

Očekivanja s obzirom na povijesno visoke vozarine tj. rast pripadajućih indexa vozarina, te s obzirom na dva nova panamax-broda (“Libertas” i “Imperial”) koji će početi ploviti za mjesec-dva što će se pak vrlo pozitivno odraziti na prihode i dobit u narednom razdoblju, pogotovo na 3Q i još više na 4Q, očito su vrlo velika.


pa dobro ..koja bi mogla biti cijena do kraja godine po vama ? mislim na ATPL?[smiley2]

Do kraja godine?
Pojma nemam. 4.000 kn? 5.000 kn?
U svakom slučaju, bit će viša nego sada. [smiley2]
Trenutačno se uopće ne zamaram razmišljanjima o cijeni do kraja godine…kome se ne žuri, ATPL neće prodati tako brzo…
[smiley2]

ATPL ide po mojem sudu 100% gore do kraja godine.
Ne samo da ne prodajem, nego ću još kupiti, ako Bog da sreće i zdravlja[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Molim poštovanu gospodu za mišljenje i savjet. Dali bi bilo pametno dionice PBZ-a kupljene po 1920kn prodati i kupiti udjele u nekom fondu, recimo PBZ i-stock, ili čekati još neko vrijeme ? Zanima me što mogu očekivati nakon polugodišnjeg izvještaja, i koja je vaša realna procjena cijene te dionice u naredna 3-4 mjeseca. Zahvaljujem svim dobronamjernim i iskrenim forumašima.

Sutra bi moglo biti veselo u Americi.
Futures su na -1,85% što je poprilično užasno[smiley5]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Sutra bi moglo biti veselo u Americi. Futures su na -1,85% što je poprilično užasno[smiley5]

Zadnji put smo najviše osjetili SSEC koji je danas na +1.93 te mislim da nema baš mjesta užasu…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Evo stanje se promijenilo i za sada je sve u plusu.[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Molim poštovanu gospodu za mišljenje i savjet. Dali bi bilo pametno dionice PBZ-a kupljene po 1920kn prodati i kupiti udjele u nekom fondu, recimo PBZ i-stock, ili čekati još neko vrijeme ? Zanima me što mogu očekivati nakon polugodišnjeg izvještaja, i koja je vaša realna procjena cijene te dionice u naredna 3-4 mjeseca. Zahvaljujem svim dobronamjernim i iskrenim forumašima.

Pa zašto si ih kupio kolega ako već sada ne znaš što bi s njima? [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

zzato što bi svi brzu zaradu i ako ne raste odmah sve bi prodali

New Report

Close