Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cijenemoraju pasti
prometi moraju pasti

imamo oba momenta

na ovim rziam više ntiko ne želi prodati. to je dobar znak . TAKO EJ TRŽIŠTE I TAMO U TREĆE,M MJESECU 2009 BILOODLUČILO DA NE ŽELI VIŠE PRODAVATI PO TIM CIJENAM.

Tako nekako.
Inače, unazad mjesec dana su se vrtili čak ok prometi, što se nota bene vidi iz izvješća ZB.
Danas je gluvara teža, kao i cijeli tjedan. Odbijte dvije tri transakcije na ADPL, HT i PODR koje mi izgledaju fondovski pa ćete dobiti prosječan iznos transakcije ispod 10k kn.
Znači samo burek se igra.
Institucionalni miruju.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.


cijenemoraju pasti
prometi moraju pasti

imamo oba momenta

na ovim rziam više ntiko ne želi prodati. to je dobar znak . TAKO EJ TRŽIŠTE I TAMO U TREĆE,M MJESECU 2009 BILOODLUČILO DA NE ŽELI VIŠE PRODAVATI PO TIM CIJENAM.

Još nije treći mjesec 2019.te

Naravno da je burek igra kad ni ne možeš drugačije na ovim prometima tako da moraš stavljati manje naloge…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Koliko se iz Dax-a izbacilo dionica zadnje 3 godine?

Koliko znam dosta toga se iskljucilo iz Crobexa ove zadnje 3 godine pa ne znam da li je to autor uzeo u obzir nemam sad vremena detaljnije pogledat


6% bogami ni Dax nam nije ravan. Fantastičan rezultat! https://novac.jutarnji.hr/incoming/slaba-godina-na-burzi-crobex-je-u-tri-godine-relativno-dobro-prosao-u-usporedbi-s-dax-om/8257145/

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

NaAskuBidu
Pa ne idem preko 10k kn.
Osim na ADPL i sl. Neki blue chips kao.
Ne da mi vrag mira, a trebat će mi čvrste sigurne pare u 3. ili 4. mjesecu pa si ne mogu dozvoliti zezancije tipa ATPL, THNK i sl. To kasnije, kad riješim neke stvari.
Sve je u tajmingu i ročnosti.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Slažem se.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Trgovanje – nula.
Svi na skijanju ?
Onda očito para ne manjka.

Nije ni čudo da je burza totalno out……


Trgovanje – nula.
Svi na skijanju ?
Onda očito para ne manjka.

Nije ni čudo da je burza totalno out……

Mnogi kao da su pali s Marsa pa se pitaju zašto nema trgovanja.

Gospodo nije bilo trgovanja ni za vrijeme drame u Todexu, ni nakon Lexa, ni nakon Nove godine, a suludo je očekivati da će trgovanja biti i u nastavku godine, ali i dogodine.

Što se to pozitivno dogodilo da bi se povjerenje vratilo. Jedno veliko NIŠTA. Politika korumpirana, sudstvo još gore.

Samo sada čitamo kao HDZ radi pritiske na načelnike općina, da Agrokoru, ovom novom daju zemlju za ništa.

Sreća što imam stalni posao, da sam profesionalni trejder iskočio bi iz kože zbog silnog uzbuđenja koje pruža trgovanje na ZSE (sarkazam)…

https://novac.jutarnji.hr/incoming/slaba-godina-na-burzi-crobex-je-u-tri-godine-relativno-dobro-prosao-u-usporedbi-s-dax-om/8257145/
Da nije bilo afere s Agrokorom, rezultat bi jamačno bio znatno bolji. Naime, rast hrvatskoga gospodarstva od oko 3% godišnje osjeti se i u financijskim rezultatima listanih kompanija.

Dionice time postaju fundamentalno povoljnije, a rast štednje u bankama i pasivne kamatne stope blizu nule trebale bi dodatno ići u njihovu korist. No, do prelijevanje štednje u dionice ipak nije došlo, što je rezultat prije spomenutog nepovjerenja, ali i niske razine financijske pismenosti u Hrvatskoj.
Ipak, novi Zakon o tržištu kapitala koji je nedavno stupio na snagu, kadrovske promjene regulatorne agencije (Hanfe), prelazak kompanija u tržišni segment koji karakterizira najviša razina transparentnosti i korporativnog upravljanja (u “Vodeće tržište” zasad su prešli Arena Hospitality Group, AD Plastik, Podravka i Atlantic Grupa) te sve bolje poslovanje samih kompanija, nagovještaj su da bi 2019. ipak trebala biti i te kako bolja.

Najgori izvan eurozone: Ništa od eura ako napokon ne dovedemo institucije u red


možda tu spada i TK u CRO


Trgovanje – nula.
Svi na skijanju ?
Onda očito para ne manjka.

Nije ni čudo da je burza totalno out……

Burza je stabilno i vjerodostojno.:-)

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

U posljednjem izvješću Europske središnje banke o konvergenciji iz svibnja 2018. od zemalja koje nemaju euro Hrvatska ima najlošije institucije u cijeloj EU. Među svih 28 članica gora je jedino Grčka,

samo neka se primi k znanju kako institucije (ne)rade svoj posao iliti bandićevski (ne)delaju

New Report

Close