Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide smak svijeta.
Spoznala sam to danas na kasi u Kauflandu.Tko ne vjeruje, neka pita suprugu. Supruge sve znaju.
O trgovanju….Danas smo na razini crobexa od 22.07.2016. Imali smo i mi mali bull, od 07.2016 do 24.02.2017.
Nastavak znate. Od nekog vremena osciliramo u rasponu 130 bodova.
Danas na Dowu hanging man…pa je i njihovom mini reliju opet kraj. Oni su imali devet godina bulla.
Kažu da na kraju bulla pesimisti imaju novac u džepu, a optimisti papire u rukama.

Global selloff.
Jesmo li i mi dio tog svijeta ili smo sasvim drugačiji od drugih ?


Global selloff.
Jesmo li i mi dio tog svijeta ili smo sasvim drugačiji od drugih ?
Naravno da jesmo,samo kod nas rast dolazi kasnije a pad ranije..ovdje je sell off vec 2 godine!?

Žigman: Oporavak Zagrebačke burze krenut će s oporavkom realnog sektora

http://www.seebiz.eu/zigman-oporavak-zagrebacke-burze-krenut-ce-s-oporavkom-realnog-sektora/ar-185861/

A dali nam treba bar nešto veći BDP-a od 3%? i dali se ipak priprema neki IPO u tajnosti.

Dodatni poticaj bi mogao doći od strane države koja bi mogla napraviti inicijalnu javnu ponudu neke državne tvrtke i za to je najbolji trenutak upravo sada.
http://www.seebiz.eu/zigman-oporavak-zagrebacke-burze-krenut-ce-s-oporavkom-realnog-sektora/ar-185861/
Oporavak tržišta kapitala će krenuti usporedno s oporavkom realnog sektora. Kada pogledate Zagrebačku burzu, onda se vidi da na njoj prevladavaju dionice iz turističkog i uslužnog sektora. Ti sektori imaju pozitivne rezultate i time privlače investitore.
Kada se realni sektor oporavi od situacije koju smo imali s Agrokorom i kada se pojave nove dionice vrijednih kompanija koje su preko noći nestale s tržišta tada će živnuti i tržište kapitala. Dodatni poticaj bi mogao doći od strane države koja bi mogla napraviti inicijalnu javnu ponudu neke državne tvrtke i za to je najbolji trenutak upravo sada.

Kada se realni sektor oporavi od situacije koju smo imali s Agrokorom i kada se pojave nove dionice vrijednih kompanija koje su preko noći nestale s tržišta tada će živnuti i tržište kapitala.

hm hm kad bi vratili nove todex dionice na TK to bi bilo zakon.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

ja sam ovu godinu već prekrižio. mogu zbrojiti gubitak i čekati iduću.

who dares, wins


ja sam ovu godinu već prekrižio. mogu zbrojiti gubitak i čekati iduću.

Kako već, pa 6.12. je došao, godina je praktički gotova.

paaa još sam se bio malo nadao novogodišnjem reliju ali mi se čini da od toga nema ništa.

who dares, wins


paaa još sam se bio malo nadao novogodišnjem reliju ali mi se čini da od toga nema ništa.

naš reli obićno kreče iza 15.01. pa do fi 1.q

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


A dali nam treba bar nešto veći BDP-a od 3%? i dali se ipak priprema neki IPO u tajnosti.

Dodatni poticaj bi mogao doći od strane države koja bi mogla napraviti inicijalnu javnu ponudu neke državne tvrtke i za to je najbolji trenutak upravo sada.
http://www.seebiz.eu/zigman-oporavak-zagrebacke-burze-krenut-ce-s-oporavkom-realnog-sektora/ar-185861/
Oporavak tržišta kapitala će krenuti usporedno s oporavkom realnog sektora. Kada pogledate Zagrebačku burzu, onda se vidi da na njoj prevladavaju dionice iz turističkog i uslužnog sektora. Ti sektori imaju pozitivne rezultate i time privlače investitore.
Kada se realni sektor oporavi od situacije koju smo imali s Agrokorom i kada se pojave nove dionice vrijednih kompanija koje su preko noći nestale s tržišta tada će živnuti i tržište kapitala. Dodatni poticaj bi mogao doći od strane države koja bi mogla napraviti inicijalnu javnu ponudu neke državne tvrtke i za to je najbolji trenutak upravo sada.


IPO je slozen proces i zahtjeva prilicno vremena.Sumnjam da ce naredne godine biti bilo kakav IPO.
Mozda u naredne 2-3 godine???
Takoder ,smatram,da ce slijedeca godina na trzistima kapitala biti jos losija nego ova.
Medunarodne burze su u velikoj “silaznoj putanji”!



paaa još sam se bio malo nadao novogodišnjem reliju ali mi se čini da od toga nema ništa.

naš reli obićno kreče iza 15.01. pa do fi 1.q
[/quote]
taman. 10. 01. mi prolaze one porezne škare na jednoj gdje sam dobar i ako bude neka prilika mogao bi je se riješiti i podebljati jednu rizičniju poziciju. sve u svemu loše je ovo. iz praznog u šuplje. koji je smisao prodati zlatnu koku na pola cijene da bi dokupio nešto rizično u krajnjoj pravnoj nesigurnosti? i još voziti slalom da izbjegnem porez. mi smo najugroženija vrsta u ovoj državi.

who dares, wins

New Report

Close