Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kukuriku
ma smak svijeta je samo u glavama todeksaša koji su sami sebe lagali da će drukčije završiti, isto kao što sad sami sebe uvjeravaju da će nešto naplatiti u sudskom sporu…sad se čeka restart u glavama da prihvate realnost ili odlazak tih ljudi burze, a onda će krenuti i oporavak burze jer će ta negativa polako nestati i okrenut će se novi list na burzi

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Maratonac
Pa nekima i jest smak svijeta.
Vjerovali ili ne postoje ljudi koji su mislili da ce ishod todexa biti drukciji. I sad kad nije okacuju lagano kopacke o klin, napustaju burzu i prodaju i one preostale vrednije pozicije budzasto. Nije tesko razumjeti taj psiholoski mehanizam. Da sam se necemu nadao i ostao krajnje razocaran vjerovatno bih i ja tako.
Ali i to ce proci. Nakon kise uvijek zasja sunce. I obrnuto.
evo ja uopće nisam izgubio na todexu i svejedno ne vidim svjetlo na kraju tunela. godinu dana sam života izgubio a ništa se nije zaradilo i još svjedočim svakodnevnim apsurdima kojih se ne bi posramila ni burza u Zimbabveu. Ovo je banana država i banana TK.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

ZSE će očito uskoro dobiti novog većinskog vlasnika, a onda očekujem snažan rast prometa i jak oporavak dionica

@jasko

hvala, a jel tko bacio oko na makedonsku? Kažem vam uklet narod smo.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Ja koliko vidim dalo se odlično zaradit na Zimbabwe burzi za razliku od naše u zadnje 2 godine od record lowa do ATH tako da vam usporedba ne stoji.
Zimbabwe je ispred naše močvare!

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Koji smo mi luzeri. Proučavam set up za trgovanje na stranim tržištima, komplicirano je ali trudim se. Nadam se s početkom nove godine prelazim s paper trading na live trading. Ovo je horor od marketa što mi gledamo.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik


Proučavam set up za trgovanje na stranim tržištima, komplicirano je ali trudim se. Nadam se s početkom nove godine prelazim s paper trading na live trading.

preko koje platorme ako nije tajna?
imaš kakva iskustva s ovima? ili netko drugi?
https://app.plus500.com/

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Interactive brokeri… set up mi ubija volju da se što prije tamo prebacim ali mora se. Pod set up-om mislim na samu formu gledalice koju si sam moraš posložiti, ima xxx opcija i hot keyesa i terminologija i pi*ki materini koje se mora uzeti u obzir prije nego se počne trgovati… nije jednostavno kao na našim gledalicama.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik



Proučavam set up za trgovanje na stranim tržištima, komplicirano je ali trudim se. Nadam se s početkom nove godine prelazim s paper trading na live trading.

preko koje platorme ako nije tajna?
imaš kakva iskustva s ovima? ili netko drugi?
https://app.plus500.com/
[/quote]
Ja sam probao malo Xtrade, činimi se da j et to sve isti k. odnosno k..čina. Mislim da ekipa koja upravlja tim portalima naštimava stvari odnosno cijene kako im paše odnosno manipuliraju sa cijenom tih izvedenica s kojima kakti trguješ tako da nikad ne možeš ozbiljnije zaraditi.. otprilike.

Nego koji je ono analitičar govorio da je nafta uskoro 100 $ :))))


Nego koji je ono analitičar govorio da je nafta uskoro 100 $ :))))

Prognoza marcipana je bila 200$.

Psihologija CROBEX-a

Crobex ispod psihološke granice, dobitnik rastao za 9,20 posto

https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/crobex-pao-ispod-psiholoske-razine-od-1-900-bodova-ocekuje-se-stagnacija/

Crobex, po prvi put od srpnja, skliznuo ispod psihološki važne granice

New Report

Close