Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hm…ERNT…ispod 1000 kn…
tamo je zadnji puta cijena bila 9.3.2016….
imam nešto dionica…
izvješće je bilo 29.10….cijena reagira tek sada?
ili je ipak posrijedi početak rasprodaje?


hm…ERNT…ispod 1000 kn…
tamo je zadnji puta cijena bila 9.3.2016….
imam nešto dionica…
izvješće je bilo 29.10….cijena reagira tek sada?
ili je ipak posrijedi početak rasprodaje?

Još će past i to oho ho


hm…ERNT…ispod 1000 kn…
tamo je zadnji puta cijena bila 9.3.2016….
imam nešto dionica…
izvješće je bilo 29.10….cijena reagira tek sada?
ili je ipak posrijedi početak rasprodaje?

Pa i vrapci na grani znaju kaj se tu događa i kamo će cijena. Oni pametni će rezati i bježati…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Dividenda je pala 3x, ako i dalje ostane takva znači da će i cijena pasti toliko u odnosu na vrijednost koju je imala dok je dividenda bila 90/100 kn ili malo manje. S obzirom da je prije 2018 cijena bila u rangu 1200 – 1400, realno je očekivati da sad ode na nivo 500-600 – OSIM ako se dividenda opet ne vrati na 100 Kn…

U ozračju optimizma danas nema trgovanja.
Adris blok cca 6 milijuna kuna, IKBA 133 tisuće, ERNT 100 tisuća i to bi bilo to.
Ajmo optimisti, u novčanike .!
Šalim se, ali da je ružno za gledati, je !

Na znam za vas zločesta, ali meni je ono jučer bilo ružnije za gledati od ovog.
Bar da se jedan dan odmorimo za promjenu

@axelrod…jučer nisam gledala.
Sve što prođe u dobrom nije prošlo u zlu 🙂


Dividenda je pala 3x, ako i dalje ostane takva znači da će i cijena pasti toliko u odnosu na vrijednost koju je imala dok je dividenda bila 90/100 kn ili malo manje. S obzirom da je prije 2018 cijena bila u rangu 1200 – 1400, realno je očekivati da sad ode na nivo 500-600 – OSIM ako se dividenda opet ne vrati na 100 Kn…

Ovo je krivo na toliko različitih nivoa da ne znam odakle početi komentirati.
Ne razumijete vi baš ovu igru.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/eu-trzista-otvaranje-burze-nadoknaduju-jucerasnje-gubitke-54018

Ronjamo ko da je smak svijeta…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Polako kolega, izaći će sunce kad tad..

Maratonac
Pa nekima i jest smak svijeta.
Vjerovali ili ne postoje ljudi koji su mislili da ce ishod todexa biti drukciji. I sad kad nije okacuju lagano kopacke o klin, napustaju burzu i prodaju i one preostale vrednije pozicije budzasto. Nije tesko razumjeti taj psiholoski mehanizam. Da sam se necemu nadao i ostao krajnje razocaran vjerovatno bih i ja tako.
Ali i to ce proci. Nakon kise uvijek zasja sunce. I obrnuto.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

New Report

Close