Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

11.5 mil.kn prometa, ovoga nije bilo od todeksa…netko veliki izlazi i ruši cijelu burzu

Ma daj molim te, raspad burze. Kupiš jeftino drugi dan jeftinije. I još neki članak svako malo izleti u kojem se pokaže koliko nam je čitavo gospodarstvo u banani a firme su nam od kujca. Već sam na 80% keša. Nema šanse da trgujem sljedeće godine osim ako se nešto značajno ne promijeni.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

zse, mala burza za veliki gubitak…kupite danas, sutra će biti jeftinije…




Ovo danas izgleda kao da neki manji fond izlazi iz pozicija i rasprodaje po bidu (ADRS, DLKV, ERNT, DDJH, …)

Zanimljivo je kako je odjednom prestalo kipanje po bidu, jednako kao što je i krenulo.
[/quote]

kao i u svakom poslu ima pauza, moraš malo popit, zamezit
[/quote]

Čekaj malo, sada će u 15h ponovno krenuti!!


zse, mala burza za veliki gubitak…kupite danas, sutra će biti jeftinije…

mala burza za veliku pljačku malih dioničara, pa ovdje radi tko što hoće i kako mu padne na pamet, naši regulatori sve reguliraju po propisima, uništi, opljačkaj, dioničare izvlasti i tjeraj dalje, ujelo magare vuka i nikome ništa , rekao sam vam da će model spajanja, 3u 1, 5 u1, n u1 biti masovno korišten za obezvrjeđivanje, naravno da prije toga moraju spalioničari odraditi svoj dio, do kraja godine smo na 1500, ako ne krene Wkriza, ako krene 500 će biti optimistični nivo, možemo mi i niže

Zašto potištenost ?
Samo strpljenja koliko god treba i ulaganje u prave
profitabilne dionice. Samo najbolje treba držati i nikako ne
prodavati na ovako devastiranom tržištu. Polako se ide u raj.

Nabrojat ću kvalitetnu robu Valamar, Janaf, AD Plastik, Podravka i Adris,
iz raznih branši. Uvijek likvidno i uz dividendu.
Neke dionice su neshvatljivo obezvrijeđene, ali proći će i to.

kako znate da će proći, imam tri od tih 5, ali što mi vrijedi, kupio sam još Podravke, ali na ovoj lošoj burzi mi se čini da će i ona opet na 250-260, o Janafu da ne govorim, kao da nam se netko namjerno ruga, cirkus

čar naše burze je da kada pratiš gledaš kako pada svaki dan, a ako odlučiš da više ne pratiš, u međuvremenu se firma delistira…u svakom slučaju zabavno 🙂

Ovdje još malo i reži bježi scenarij kako je krenulo.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Tržište kapitala nam je jedan veliki vic, a i ne vidim zbog cega bi dosli novi ulagaci ulagat svoje novce kad su svaki dan sve veci minusi, a s druge strane nekretnine opet idu u nebo, naravno da ce novci ici prema tamo makar je to isto prica za sebe..jednostavno nemamo kulturu ulaganja u dionice i zato smo tu gdje jesmo, sad jesam li pametan ja i mi koji smo ulozili u burzu ili su pametni drugi, vrijeme ne da ce pokazat nego je vec pokazalo nazalost..treba doc cijela nova generacija ulagaca da se nesto pokrene, cijeli novi sistem a do tada tko ziv, a tko…

Posljedni Đurin ratnik

Slažem se kolega, kod nas vrijedi ona stara, kud svi tud i tulavi mujo.
ako svi ulažu u beton, što imaš ulagati u papire…papiri izgore, a beton
je beton i stoji..još ako je na moru, a turisti dolaze svako ljeto, kud ćeš bolje

a najbolja fora je da nema dna, tj. ima, dno je 0 (riječima 0)

New Report

Close