Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tko god je ovdje bio prisutan 2008.g. (a jos nas ima) ovo vise ne moze zvati burzom…….ako ima obraza…….

Otvorim zatvorim.

mi smo ipak zemlja slučaj

MKK.. Haha

Kada sve ode u kategoriju dražbi, morat će smisliti kategoriju poddražbi. Mogli bi to zvati pista za slijetanje.


Tko god je ovdje bio prisutan 2008.g. (a jos nas ima) ovo vise ne moze zvati burzom…….ako ima obraza…….

Ja sam 2000. godine već kupila vrijednu nekretninu na moru od zarade na dionicama. Danas pak se bavim proučavanjem Lexa i pisanjem koncepta tužbe .
Ogromna razlika.
Komentar je suvišan.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/pregled-tjedna-crobex-indeks-porastao-je-gotovo-jedan-posto-ali-je-likvidnost-splasnula/8044763/

Ovo danas izgleda kao da neki manji fond izlazi iz pozicija i rasprodaje po bidu (ADRS, DLKV, ERNT, DDJH, …)

Ignore: KressoM, delux

Koja je garancija da sutra neće biti još jeftinije…

Svjetska kriza krenula s premijerom najprije u Hrvatskoj


Ovo danas izgleda kao da neki manji fond izlazi iz pozicija i rasprodaje po bidu (ADRS, DLKV, ERNT, DDJH, …)

Zanimljivo je kako je odjednom prestalo kipanje po bidu, jednako kao što je i krenulo.

Ignore: KressoM, delux



Ovo danas izgleda kao da neki manji fond izlazi iz pozicija i rasprodaje po bidu (ADRS, DLKV, ERNT, DDJH, …)

Zanimljivo je kako je odjednom prestalo kipanje po bidu, jednako kao što je i krenulo.
[/quote]

kao i u svakom poslu ima pauza, moraš malo popit, zamezit

EU Burze rastu ZSE tone, da nije tuzno bilo bi smijesno.

get rich or die tryin'

Ma zaboravi čovječe, kakva država takva burza, nema tu pomaka nabolje još oho ho vremena.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

New Report

Close