Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


E J…Š brokera činimi se da se stvari lagano kreću na bolje na VIRU

i dalje se samo kupuje po prdaji nakon te vece transakcije

Ne razumijem.
Na ATPL svako toliko netko tko bi rado prodao po cijenama ispod 2.200 kn, a sada kada se na 2.180 pojavio nalog za kupnju 200 komada, nitko ne trza. Hajde, dajte sada, prodajte mu, što čekate?

Imali tko saznanje da izlazak SLADORANE ŽUPANJA na burzu može utjecat na cjenu VIRA? Kad bi sladorana trebala na burzu?

Je, i mene zanima Sladorana. Ako netko zna nešto više oko toga bio bih jako zahvalan.

I love the Smell of Profits in the Morning

ZABA poćiščeno sve do 12.000,u jednoj transakciji 3.5milje..ovo je bilo brzo


ZABA poćiščeno sve do 12.000,u jednoj transakciji 3.5milje..ovo je bilo brzo

210 komada …

ima još 62

I love the Smell of Profits in the Morning

skoro pa nema više ni toga

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


skoro pa nema više ni toga

vidi stvarno …

moram priznati da mi je najljepše kada izađe dobro FI i kada cijena poprati takvo dobro izvješće …

I love the Smell of Profits in the Morning

Kada sam sinoć vidio američke indexe te jutros evropske,mislio sam da će biti svega danas no međutim sve se okrenulo u roku pola sata (dobra stvar je i to što su počela izlaziti bolja izvješća)
JEDNOSTAVNO I LOVE THIS GAME

SAM PROTIV SVIH

evo ima na zabi novih 150 po 12.000. baš me zanima da li će ga netko opet u komadu.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

RSI na ZABA-R-A je veci od 70… Ja se ne bi usudila…

ANASTASIA JE OTISLA!

Ja ću spomenut da je LKPC trenutno +9.92. Vjerojatno će do kraja malo dolje, ali i to je čist OK.

No respect

New Report

Close