Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZABA u plusu iskljucivo zbog Gorenja.
Jad i bijeda….

Ajde bar likvidnost raste, danas preko 6 mil.kn. prometa što dugo nije viđeno.
Kao da su fondaši počeli kupovati nakon pravomoćnosti nagodbe.
Jer da nagodba nije proglašena pravomoćnom bila bi rasprodaja MEGA razmjera, a
sada je samo rasprodaja 🙁

Ja bas mislim da smo zbog ovakve nagodbe tu di jesmo. I ostat cemo jaakkooo dugo.

Ma sa cijenom jesmo tu gdje jesmo radi agrokora, ali ja govorim o likvidnosti..
Po načinu trgovanja vidim fondovski potpis, to nisu mali ulagači po meni.


Ma sa cijenom jesmo tu gdje jesmo radi agrokora, ali ja govorim o likvidnosti..
Po načinu trgovanja vidim fondovski potpis, to nisu mali ulagači po meni.

Nema to tako puno veze s Agrokorom, situacija u državi i gospodarstvu je i dalje loša i to je glavni uzrok:

Ne dogode li se u naredne četiri godine radikalni zaokreti država će doživjeti kolaps

Ignore: KressoM, delux


Ja bas mislim da smo zbog ovakve nagodbe tu di jesmo. I ostat cemo jaakkooo dugo.

E ja baš mislim suprotnooo

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Ma sa cijenom jesmo tu gdje jesmo radi agrokora, ali ja govorim o likvidnosti..
Po načinu trgovanja vidim fondovski potpis, to nisu mali ulagači po meni.

Naravno.
Mali pobjegli iz kladionice.
Pametno



Ma sa cijenom jesmo tu gdje jesmo radi agrokora, ali ja govorim o likvidnosti..
Po načinu trgovanja vidim fondovski potpis, to nisu mali ulagači po meni.

Nema to tako puno veze s Agrokorom, situacija u državi i gospodarstvu je i dalje loša i to je glavni uzrok:

Ne dogode li se u naredne četiri godine radikalni zaokreti država će doživjeti kolaps


[/quote]

I to bas nema nikakve veze s Agrokorom 😂

Morati ce uhljebi pocet nesto i raditi..barem ici po marendu i kavu kuhati :)))

“Ovakvi trendovi zasigurno neće obnoviti narušeno povjerenje domaćih investitora.
Sve dok situacija ostaje ovakva, ne možemo se čuditi ako domaće perspektivne kompanije odaberu izlistavanje na nekoj od inozemnih burzi poput one u Beču, a ne možemo isključiti ni gubitak postojećih transparentnih kompanija u vidu izlistavanja na nekom drugom tržištu.”

Sviđa mi se članak iako sam ja optimističniji . Ali mora se priznati novinarka je realna.
Sve bolesti ove burze je nabrojala, bravo!


Izvrstan je članak.

Točno ukazuje na sve probleme, ali ono što je najvaznije za sve je da nema skoro nikakve naznake da će se stvari pokrenuti prema boljemu……

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

po mišljenju stručnjaka, razloga za optimizam sve je manje…
https://www.express.hr/ekonomix/strucnjaci-slozni-iduca-kriza-unistit-ce-hrvatsku-18393?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=Vecernji.hr

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Za mišljenje tih stručnjaaaka ne bih dao niti desetak lipa.
Svi makroekonomski pokazatelji se poboljšavaju, a iduću krizu, kad god da bude, ćemo dočekati s istinabog većim dugom, ali zdravijom strukturom ekonomije iliti boljim omjerom uvoza i izvoza u odnosu na 2008, de facto bez deficita, s kreditnim rejtingom u investicijskom razredu te vrlo vjerovatno već u Eurozoni ili pred samo primanje u nju.
Nije nevažno za reći, ali ova Vlada, koja će po svoj prilici ostati u sedlu u nekom obliku i nakon idućih parlamentarnih izbora, ipak vodi brigu o deficitu, dugu i polako se rješava komunističkih preduzeća. Kod nas reforme idu sporo jer je narod za njih nespreman, ali ipak nekako idu.
Tako da je definitivno više razloga za optimizam nego za pesimizam.
Ali to naravno dežurnim jamraocima ne znači ništa.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

New Report

Close