Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Drugi tjedan očekujem prevladavajuće zelenilo, usprkos sivom i jesenskim tonovima 🙂

Znaci,Hrvatska ce se jedina “zeleniti” u svijetu.To je optimizam!!!

Ma on sigurno misli zbog većinom dobrih kvartalnih izvješća.



Ekipa, da li ste primjetili da je većina izvještaja koja je do sada izašla bila iznad svih očekivanja…možda se ovdje na forumu malo previše jambra kako je loše dok kompanije i tržište grabi prema gore…što mislite?

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-otvaranje-crobexi-na-putu-tjednih-dobitaka-u-fokusu-financijska-izvjesca-kompanija-53780

Jesi vidio izvješća od LEDA i JAMNICE?
Čak su i izdašne dividende bile a sad su dioničari izgubili sve, ne ulazite u dionice temeljem izvješća.
[/quote]

I to sam vidio kolega i izgubio dosta novca na dionicama Leda, ali sam ih prodao tik nakon otvaranja postupka izvanredne uprave (tj. druge riječi za stečaj) ili malo prije (ne sjećam se više, već je prošlo godinu i pol) i nisam ih više kupovao. Pregrizao sam i idem dalje, jer smatram da ne treba gubiti najvažnije, a to je zdravlje zbog živciranja. Tamo (u agrokoru) je ipak bila specifična situacija jer je gazda upravljao firmama u vertikali netransparentno i izvješća su bila takva kakva jesu, ali ne bih sada generalizirao na sve ostale firme na zse da su iste ili slične. Toliko od mene i ugodan vikend svima!

Imovina HPB Investa premašila milijardu kuna, sve se više građana okreće ovoj vrsti ulaganja

Stvarno smo nacija genijalnih investitora, kasnimo kao sarajevski, punih 10 godina u odnosu na zapad.

Jel se to nazire svijetlo na kraju tunela?

Horvat si otvara put da preuzme cijeli ZSE: Trebalo bi mu oko 60 milijuna kuna

niti jedno bitnije izvješće danas, nešto su se svi stisli za sami kraj, da nisu rezultati u pitanju. pa se još malo šminkaju izvještaji

Baš ništa bitno danas, sve su ostavili za sutra i presutra.
Vani je rast, pa ako budu dobri rezultati možda nešto i poraste.



Drugi tjedan očekujem prevladavajuće zelenilo, usprkos sivom i jesenskim tonovima 🙂

E a ja očekujem kontra, pad i crvenilo, i u ponedjeljak očekujem malo jači pad.
[/quote]
Zanimljivo, kada sam optimističan onda fulam, a kada sam pesimističan onda pogodi. Kako god da okrenem nije dobro.

kako nista pa Ernt je danas dao izvjestaj


kako nista pa Ernt je danas dao izvjestaj

Ericsson standardno dobar kao i uvijek



kako nista pa Ernt je danas dao izvjestaj

Ericsson standardno dobar kao i uvijek
[/quote]

dobar (3)…ništa posebno

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Lijepo se koči rast iznad 1800 bodova. Pravi su maheri ovi naši fond menadžeri, koji li im je cilj… nije valjda uništenje TK? Jer Podravka je rasturila ali ne bi bilo dobro probiti 1800. Treba to strogo kontrolirati. Do konačne propasti.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

New Report

Close