Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo, ovako se firme bore za radnu snagu, platite ih i nece ljudi odlaziti.
Ovo je za svaku pohvalu, jos samo drzava treba uskociti i odraditi svoj dio posla, odnosno rasteretiti privatni sektor od poreza i nameta i ljudu bi se poceli vracati iz Irske i Njemacke.

Tvrtke više nemaju izbora: Plaće povećavaju Atlantic, Valamar, Pevec, Spin Valis, Belupo…


Evo, ovako se firme bore za radnu snagu, platite ih i nece ljudi odlaziti.
Ovo je za svaku pohvalu, jos samo drzava treba uskociti i odraditi svoj dio posla, odnosno rasteretiti privatni sektor od poreza i nameta i ljudu bi se poceli vracati iz Irske i Njemacke.

Tvrtke više nemaju izbora: Plaće povećavaju Atlantic, Valamar, Pevec, Spin Valis, Belupo…


Napokon ce neki doci na svoje..nakon dugo godina izrabljivanja i ponizavanja! A megalomanima i svima koji su se preko noci htijeli obogatiti,carape ce biti malo manje pune 🙂


Evo, ovako se firme bore za radnu snagu, platite ih i nece ljudi odlaziti.
Ovo je za svaku pohvalu, jos samo drzava treba uskociti i odraditi svoj dio posla, odnosno rasteretiti privatni sektor od poreza i nameta i ljudu bi se poceli vracati iz Irske i Njemacke.

Tvrtke više nemaju izbora: Plaće povećavaju Atlantic, Valamar, Pevec, Spin Valis, Belupo…


I da jos vlada promjeni iskazivanje plaća kao brutt2…. i na kraju sta dobiješ, da se zna koliko se šta plati i da ta davanja dovede malo u red… da ne budemo zadnji u svemu… da nas baš albanija i ekipa ne prestignu

nigdje više u svijetu ne vidjeh krvoprolića, osim u ovom našem toru, može i oboru, svejedno je

još malo smanjiti broj parazita na državnoj sisi, ukinuti povlaštene mirovine i odhebati gubitaše tipa spalikemija i uljanik i nema više rupe od 17 milijardi za mirovine.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/drzavni-proracun-lani-prvi-put-u-plusu-udio-javnog-duga-u-bdp-u-najnizi-od-2012-godine/7966929/

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Sve nešto bi kao krenulo ali ne može. Čudesna ZSE.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik



upravo jedem mandarine iz kauflanda, hrvatske su i meni odlične, odmah ti se život zgadi.

– pitam se zašto vi kao stanovnik jedne banana države ne jedete banane umjesto tih mandarina pa vam se neće život zgaditi.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Zato jer u banani državi ljudi nemaju ni za banane.

Čekamo da naši čelnici kažu da jedemo kolače od banana ili travu na lešo.

dok ne vidimo izvješća, neće biti kratanja, osim naravno povlaštenih, oni kupuju, jer znaju ili napucavaju da prodaju ako je loše, ovo odavno ni ne sliči na burzu, moraš biti Vasco de Nama da bi zaradio

Ma neka samo kupuju.
Neće imati kome prodati.

Jedino ako mirovinsko VASO foNDovi ne dobiju EU direktivu da od njih kupe.
Ili BOrG direktivu.
Sve je to isto.

koja volatilnost cijena dionica za ovoj našoj zabokrečini od burze …i burza republike srpske bi nam pozavidila ..bote kaj su drugovi napravili od ovog ..užas …sve ću izvadit i oročit u zabi uz 0.01 % kamate na 5 godina …

Stari moj ja sam u hmst svasta prezivio. Danas vidim obavijest, na prodaji hmst nekih 200 000kn dionica. Imam i vise na racunu i nisam kupio nista. Dali zalim? Apsolutno ne. Bit ce mi drago da sve prodje kako treba.

https://hrportfolio.hr/vijesti/ekonomija/izdano-633-mln-kn-i-49-3-mln-eura-trezoraca-53738

“Ministarstvo financija u utorak je, po prvi put od kraja kolovoza, održalo aukciju na kojoj je prodalo 630 milijuna kuna trezorskih zapisa uz 0,9 posto kamate te 49,3 milijuna eura beskamatno.”

Ne stojimo tako loše kada državi beskamatno posuđuju novce!!

New Report

Close