Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Žile opet jaše :-)))

https://www.glasistre.hr/pula/u-istru-zelim-uloziti-5-milijardi-eura-uljanik-moze-biti-monte-carlo-a-planiram-izgraditi-i-bazen-od-10-kilometara-572206

hehe…blefiranje je u biznisu kazneno djelo i novac ćeka, nigdje drugdije nego, u FINI i zamolio je marića i horvata da ga prebace u uljanik a za garanciju hoće brijune… ko popljuga ovakve gluposti nije za drugo nego da mu nacrtaju brkove

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

ovo s bazenom mu je super ideja, bila bi odlična za Zagreb, mogli bi ljudi plivajući na posao, a da je kum Miki tak pametan ko ovaj, da je pospajao fontane već je mogao imati toliki bazen

Od pada Agrokora, tj TODEXA naovamo burza stvarno izleda kao bizarno, sa puno suludih poteza, ponekad samoubilačkih….

OPTE i VLEN su bile zadnje dionice gdje je HISTERIX odradio svoje; nakon grobne tišine uradci iz svih propagadnih oružja uključujući i tehničke analize “zastavica”, “indijanaca” i slično. Prebrojavanje brodova i preplatnika… Koliko god to nekom išlo na živce takvu burzu pamtim i na takvoj sam burzi zarađivao.

Sada ne samo da je uveno TODEX nego i BAKEX, ostali smo bez ijednog gurua ulaganja uključujući i vrtle kolumniste. Ajde, možda novi index, VASO.

Postoji istina komadant muha i žaba na jednoj brodarskoj dionici…..

Malo sam drljo gore dolje i po meni i nema krajnje rizične dionice sa dobrim HYSTERIX om koje bi mogla ono, ispaliti se u orbitu, znači da će ili većine burze gor il dolj il nitko
( nopet se sa sjetom sjećam vremena, ono naslonjen na plot, prolazi susjed , pitam majstore kako dionica ta i ta a on odrekne “ma ide to ap”).

Po meni ugrubo potencijala , ukljućujući i HYSTERIX imaju dionice koje nisu izložene Agrokoru, nisu u očiglednim dubiozama i posluju stabilno, i još bolje ako mogu ić ap jer su sada nisko.
Kad se sve zboji i douzme uz turističke ( koje već jesu ap) još možda pet šest

Tu ne brojim delistirane končare, dividendičarke kao Jadroagent i JDOS, uvele kao BCIN, bez ikakvog stogodišnjeg prometa i slično.

Sumorno brate….

Inače , dakle ja u izračunu rasta dionica koristim indexe HISTERIX, DRUKEX i PROMOĆURIX, a koristio sam i TODEX i BAKEX.

Razmišljam i da uvedem index VASO, al istina više nisam blizu kopanje.

my,

Razmišljam i da uvedem index VASO, al istina više nisam blizu…

– prvo vam ide upisnina a tek potom uvođenje indexa…

– I love this game.
Pozdrav !

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2030988

Pa do kada se oni misle ovako olako razbacivati javnim novcem?
Do kada?

Ovo je strašno kakvi nesposobnjakovići au nam u Vladi.

Spasili Agrokor, a brodogradilista ne mogu.
Kako to?


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2030988

Pa do kada se oni misle ovako olako razbacivati javnim novcem?
Do kada?

Dok god im svi mi to dozvolimo, a to znači još duuuugo vremena.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2030988

Pa do kada se oni misle ovako olako razbacivati javnim novcem?
Do kada?

Ovo je strašno kakvi nesposobnjakovići au nam u Vladi.


Jamstva su dale uglavnom neke druge vlade(ne ova) i “neki drugi ljudi”,sto je razvidno iz clanka.

Pa šta je to, pihh… toliko ćemo uplatiti od poreza na kapitalnu dobit za jedno 200 godina. Vidite da je bila dobra ideja uvesti potez na kapitalnu dobit. Znaju naše vlade šta treba.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Ne damo naše autoceste, ne damo naš uljanik, ne damo našu petrokemiju, ne damo naše uhljebe… od tolikog ne davanja mislim da je zavladala prava nejebica u glavama stoke sitnog zuba. A sve vlade slušaju bilo glupog naroda koji je zatrovan socijalizmom i kako je nekad bilo… i kako je pravo naroda da radi koliko košta da košta a ne znaju ni kako se puni proračun niti išta o ekonomiji, ali ispred dućana sa žujicom u ruci svi se prave pametni.
Nek svakom čovjeku koji radi, bilo u relanom, bilo u uhljebnom sektoru, bio on pravi ili lažni branitelj, peMzić ili nadobudni mladi anarhist iz Radničke fronte fino Vlada stavi krizni porez za Uljanik, za Petrokemiju, za sve te NAŠE tlapnje i nek fino crno na bijelo vide koliko ih to naševanje košta. Odmah bi se pobunili heheh SSZ jaše dalje.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

4,000,000,000/34.739.531,56= 115 000 VRTIĆA

dakle za 4 milijarde kuna bačene u bunar RVACKA je mogla izgraditi 115 000 VRTIĆA!

Dječji vrtić Đurđice do kraja godine

Izgradnja novog vrtića Đurđice i u lipnju dovršenog novog vrtića Morčić dio je istog projekta čija je ukupna vrijednost 34.739.531,56 kuna. Radovi se financiraju iz kredita koji Hrvatske banke za obnovu i razvitak, a Grad Rijeka je, kao osnivač ustanove, Dječjem vrtiću Rijeka osigurao sredstva za otplatu tog kredita.

Šta reći :))))))) LOL

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

New Report

Close