Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Upravo sam bacio malo detaljniji pogled i zapravo mi ipak fali cca 2.5%do ATH i ako je danas u jednom trenuku bio u samoj blizini.[smiley10][smiley11]

Doći će kume doći ATH,ako ne sada,onda krajem listopada,a možda i prije..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Upravo sam bacio malo detaljniji pogled i zapravo mi ipak fali cca 2.5%do ATH i ako je danas u jednom trenuku bio u samoj blizini.[smiley10][smiley11]

Ja sam i nakon današnjeg pada na oko plus 1.5% od prije početka korekcije. [smiley11]

Danas me puno izvukao LPLH, jer je porastao 3.13%.

No respect


mravak: ” Upravo sam bacio malo detaljniji pogled i zapravo mi ipak fali cca 2.5%do ATH i ako je danas u jednom trenuku bio u samoj blizini.[smiley10][smiley11] ” Doći će kume doći ATH,ako ne sada,onda krajem listopada,a možda i prije..

Uopće ne sumljam u to ,važno da sam spremio neku lovicu za naredne IPO-e(ako ste na to ciljali) i da se ne moram zamarati sa prodajom ovih koje su mi manje -više dugoroćne iako možda probam malo izaći iz nekih da bi jače ušao.[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


padaju i brodari, ma sve pada…zahvatilo nas crvenilo iz EU i SAD-a…bojim se da ćemo danas izgubiti sve što smo u proteklih par dana dobili…kada počne iskrcavanje po kupnji, ne da mi se to ni gledati…

ma koja crna Europa, bili smo svjedoci nekoliko desetaka puta da EU i svijet nemaju baš puno veze s našim tržištem. Ljudi spiskali lovu od povrata Magme i dalje nastavljamo u kiselom ljetnom ritmu… [smiley10]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Ja sam u utorak bio na ATH, jucer potonulo za 2% zahvaljujuci JDPL. Nekako mislim da ce mi upravo on omoguciti novi ATH vrlo skoro.[smiley2]

Meni korekcija na ADPL i PTKM jos traje [smiley3]

kome je u interesu prodavati kao na DLKV : bilo je 1. oko 1294 a ond a netko stavio odmah oko 500 kom. po 1270 !
zar nije bolje po malo prema dolje sa cijenom i sa manjim kolićinama ?

VART vec neko vrijeme samo po asku do 290, lijepo.
INGR 40K milijun kuna na kupnji pa tko hoce….
PTKM nesto steka ali nema veze, nista strasno

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Evo, i ja cu secirati svoj portfelj:

JDPL bio na cca. 450 – sad je na cca. 520

TNPL mjesecima bio na cca. 5100 – sad je na cca. 5700

SLRS potonuo na cca. 1200 – sad je na cca. 1480

LRH i TSHC previse osciliraju da bi mogao nesto smisleno napisati. 🙂

Poanta – I’m happy. 🙂

Ja si vodim evidenciju kvartalno. I od 3.-6. mj. je bila dobra berba unatoč korekcijama.

TISK, ulaz na 585, izlaz na 1044 = 78 %
BLJE, ulaz na 300, trenutno 316 = 5 %
PODR, 1Q 572, trenutno 585 = 2,7 %
PBZ, ulaz na 1920, trenutno 1940 = 1%

The Truth Is Out There

Nisam vidio situaciju kod VIRA jeli ovi 1310 komada skinuto sa kupnje ili sa prodaje
HVALA

SAM PROTIV SVIH


Nisam vidio situaciju kod VIRA jeli ovi 1310 komada skinuto sa kupnje ili sa prodaje
HVALA

Izgleda da neko izlazi, bilo je po kupnji

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close