Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na je… smo danas u ovoj žabokrečini 🙁

mi smo ipak zemlja slučaj



– ima li netko inf. u koje dionice danas investiraju policajci i kolike su podigli kredite za investiranje u vrijednosne papiriće tvz. dionice ili dijonice.

– I love this game.
Pozdrav !

Pitaj Vasu, on to najbolje zna, a ako ne zna, zna ljude koji to znaju !
[/quote]

tek sam jutros skužio o čem pričate, jooooooj… uvijek treba imati pravu info u pravo vrijeme, tko vam kriv 😉
a vi gubite vrijeme na overbought i oversold, na investicijsku literaturu, plaćate tečajeve na akademiji ZSE, tjerate iz izvješća maglu u potrazi za pravim podacima i intrinzičnom vrijednošću
jesmo guske u magli
i na izborima opet zaokruživati isto, vidim da im rejting ništa nije poljuljan, dapače, rastu…

Nije nam dovoljan Agrokor, slaba ekonomija, porez na kapitalnu dobit, bijeg sa skrbničkih, jadna likvidnost, trgovina povlaštenim informacijama, nikakva regulativa i još manja kontrola, sada nas još tuku i sa globalne scene.
Hebali smo ježa !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Danas na burzi bude veselo kako vidim. Zadnjih par mjeseci na burzi je svaki dan “Petak” !

a svašta se ovdje može vidjeti, tehnika koja je u stečaju, dubiozama i vrag zna kako će završiti trenutno + 9%, a RIVP preko -2%,, tj sve je u minusu :))

šta će nama ameri govoriti kad će korekcija i kriza :)))

Samo strpljivo momci i cure, ovo fondovi prodaju, ne dajte im više nego morate – prodavat će oni i jeftinije…
PS: ovo vanka je privremena korekcija, već viđeno u veljači, tržište lagano dolazi do zraka prije nego poleti u nove visine. No sikiriki.

THNK bi trebala biti dionica godine, po meni…sa 30 na 120 kn u 2 mjeseca…respect!!!
Čak danas dok sve pada ona raste 10%

Pa bilo je vidlljivo iz aviona već na početku godine da će doći do jače korekcije vani.
Po meni očekivano, a koliko se sjećam to sam bio i tu najavljivao.

Ako je samo jača korekcija biti će u redu.

Ali ako počnu noriti više od dva tjedna onda ne znam gdje će biti kraj.

Gledajte to pozitivno.
Crobex ne može ispod nule.

Lp


– ima li netko inf. u koje dionice danas investiraju policajci i kolike su podigli kredite za investiranje u vrijednosne papiriće tvz. dionice ili dijonice.

– I love this game.
Pozdrav !

Ne znam koje dojonice danas kupuju.

Ali ako želiš info od tih ljudi prati ove kaj se kriju iza skrbničkog a bježe iz dionica.
Vidi ATPL i RIVP.

Lp

Lako za 20 mjeseci…mi smo na najnižim razinama u 20 godina…

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/eu-trzista-otvaranje-burze-pale-na-najnize-razine-u-20-mjeseci-53586

Crobex 1748…hoće li ispod 1700?


– ima li netko inf. u koje dionice…

Zahvala.

– ovim se putem zahvaljujem gosponu dojavljivaču na korisnoj inf. u koje dionice…
– dobila sam inf. u koju dionicu je investirala kćer od jednog visokoooooo pozicioniranog političara.
– za pretpostaviti je kako kćer tu lovu nije mogla zaraditi, znači radi se o kreditu ili tatinoj posudbi.
– a mogu i pretpostaviti kako ta tatina kćerkica nema pojma o investiranju jer joj je to jedina dionica.
– zbog osljetljivosti same teme i kažnjivosti dilanja takvim inf. ne mogu vam napisati o kojoj dionici se tu radi.

– još se jednom zahvaljujem gosponu dojavljivaču na korisnoj inf.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close