Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja danas -1,37%.
Isto tako smatram pad prihvatljivim pošto mi je portfelj narastao 11% u 4 dana[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Meni je u tri dana petak-pon-uto narastao portfelj za oko 7%, čime je došao na ATH, bolji nego prije korekcije. Danas se spustio taman kao i Crobex, za oko 0.7%. Također sam sretan i zadovoljan. [smiley11]

No respect

Pa nisam loše ni ja prošao – pon – ut. cca 5 % a danas 0 % (-0.04 %)

Ja ni gore,ni dolje..cca 6% iznad ATH u zadnjih mjesec dana,nije loše,ali mogu ja i bolje…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Ja ni gore,ni dolje..cca 6% iznad ATH u zadnjih mjesec dana,nije loše,ali mogu ja i bolje…[smiley2]

hoćeš reči : ”CITIUS, ALTIUS, FORTIUS”


mmstanic: ” Ja ni gore,ni dolje..cca 6% iznad ATH u zadnjih mjesec dana,nije loše,ali mogu ja i bolje…[smiley2] ” hoćeš reči : ”CITIUS, ALTIUS, FORTIUS”

Da,jer ako sam sebi kažeš da bolje ne može,tada stvarno bolje i ne može..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

I danas veliki promet na Ingri 4,3 milijuna kuna prometa , samo je ZABA imala veći promet.
Prosječna cijena danas 40 540 kuna , što je porast u odnosu na jučeračnji prosjek od 40 000 za 1,3 %.
Kao i često puta do sada našao se genijalac koji je prodao u zadnjim minutama po 40 000 i koliko čujem ostavio 4 komada na 40 000.
Svašta , da ne kažem nešto drugo.

[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


I danas veliki promet na Ingri 4,3 milijuna kuna prometa , samo je ZABA imala veći promet. Prosječna cijena danas 40 540 kuna , što je porast u odnosu na jučeračnji prosjek od 40 000 za 1,3 %. Kao i često puta do sada našao se genijalac koji je prodao u zadnjim minutama po 40 000 i koliko čujem ostavio 4 komada na 40 000. Svašta , da ne kažem nešto drugo. [smiley6]

Gregus prodaje jer mu treba za dokapitalizaciju koja istice sljedeci tjedan (potvrdi Plavi).
Covjek ima oko 1000 komada i rjesava nekih 250 da moze upisati, nema jos puno koliko pratim.
A onda poslije Q2 na 45 barem

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


plavi: ” I danas veliki promet na Ingri 4,3 milijuna kuna prometa , samo je ZABA imala veći promet. Prosječna cijena danas 40 540 kuna , što je porast u odnosu na jučeračnji prosjek od 40 000 za 1,3 %. Kao i često puta do sada našao se genijalac koji je prodao u zadnjim minutama po 40 000 i koliko čujem ostavio 4 komada na 40 000. Svašta , da ne kažem nešto drugo. [smiley6] ” Gregus prodaje jer mu treba za dokapitalizaciju koja istice sljedeci tjedan (potvrdi Plavi). Covjek ima oko 1000 komada i rjesava nekih 250 da moze upisati, nema jos puno koliko pratim. A onda poslije Q2 na 45 barem

Da, ali nije on stavio 4 komada na 40 000.
što se ovoga što si pitao tiće evo:

Nove dionice ponudit će se na upis i uplatu javnom ponudom u Republici Hrvatskoj.
Dioničari koji su bili vlasnici dionica na dan održavanja Glavne skupštine INGRE 26. lipnja 2007. godine,
imaju pravo prvenstva upisa Novih dionica.
Upis Novih dionica vršit će se u dva kruga.
Prvi krug – pravo prvenstva
U prvom krugu svaki dioničar ima pravo upisati Nove dionice u omjeru 4:1 odnosno tako da na svake
4 (četiri) dionice koje je dioničar imao na dan održavanja Glavne skupštine INGRE (26. lipnja 2007.
godine) ima pravo prvenstva pri upisu 1 (jedne) Nove dionice.
U prvom krugu dionice se upisuju u roku od 15 kalendarskih dana od dana objave javnog poziva
na upis Novih dionica te se petnaesti dan toga roka smatra danom završetka upisa u prvom krugu.
Dioničar koji je upisao Nove dionice prema pravu prvenstva dužan je izvršiti uplatu na način da je
uplata evidentirana na posebnom računu INGRE najkasnije dva radna dana nakon dana završetka
upisa u prvom krugu do 14 sati. Ako uplata ne bude evidentirana na posebnom računu INGRE do toga
roka, smatrat će se da Nova dionica nije ni upisana.
Podaci o dionicama na koje se odnosi prospekt
te o načinu i uvjetima njihovog izdanja

Drugi krug
Drugi krug upisa započinje trećeg radnog dana od dana završetka upisa u prvom krugu. U drugom
krugu, ulagatelji mogu upisati eventualne preostale dionice koje nisu upisane u prvom krugu, čiji će
broj utvrditi Uprava INGRE i objaviti trećeg radnog dana od dana završetka upisa u prvom krugu u
najmanje jednim dnevnim novinama koje se redovito prodaju na cijelom teritoriju Republike Hrvatske.
U drugom krugu, upis dionica trajat će 5 (pet) radnih dana računajući od trećeg radnog dana od dana
završetka upisa u prvom krugu s time da završava istekom osmog radnog dana računajući od završetka
upisa u prvom krugu, koji dan se smatra danom završetka upisa u drugom krugu. Ulagatelji moraju
cijenu za alocirane im Nove dionice uplatiti na način da je uplata evidentirana na posebnom računu
INGRE u roku od 3 (tri) radna dana od dana završetka upisa u drugom krugu do 14 sati. Time završava
rok za upis i uplatu Novih dionica.
Prospekt javne ponude objavit će se na način da će se u najmanje jednim dnevnim novinama koje
se redovito prodaju na cijelom teritoriju Republike Hrvatske objaviti poziv na upis Novih dionica te
navesti da se Prospekt može besplatno dobiti u sjedištu INGRE i Agenata izdanja, kao i besplatno
od njih naručiti poštom. Na opisani način Prospekt će se objaviti po zaprimanju konačnog rješenja
Hrvatske agencije za nadzor fi nancijskih usluga o odobrenju prospekta izdanja vrijednosnih papira
javnom ponudom. Prospekt će svim zainteresiranim ulagateljima biti dostupan u sjedištu INGRE, kao i
na svim mjestima na kojima će se obavljati upis Novih dionica.
Uplata upisanih Novih dionica obavlja se u korist računa broj 2484008 – 1500151352 kod Raiff eisenbank
Austria d.d., Zagreb, uz navođenje svrhe uplate: kupnja dionica INGRE. Na posebni zahtjev svakog
ulagatelja istom će se pismeno dostaviti detalji o načinu uplate novčanih

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da li netko ima ideju tko bi mogao biti iza skrbničkom Bank of NY na Uljaniku (ULJN) koji se pojavio i kupuje i dalje po 500-1000 dionica. Da li bi to mogao biti neki zainteresirani potencijalni kupac ili računa dignuti lovu na privatizaciji?


Meni je u tri dana petak-pon-uto narastao portfelj za oko 7%, čime je došao na ATH, bolji nego prije korekcije. Danas se spustio taman kao i Crobex, za oko 0.7%. Također sam sretan i zadovoljan. [smiley11]

Da kolega i ja sam tu negdje na ATH. A ne tako davno sam rekao da mi je ROI pao od ATH za cca14%,našto ste mi Vi rekli nešto kao “pa šta si to radio”,a ja ništa diro samo dokupljivo!!!!
Nisam se nadao tako brzom oporavku.
Još da se oporavi DKVS,onda bito sve skupa bilo pre ljepo.[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Upravo sam bacio malo detaljniji pogled i zapravo mi ipak fali cca 2.5%do ATH i ako je danas u jednom trenuku bio u samoj blizini.[smiley10][smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close