Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Paulie zašto si se predomislio oko selidbe van RH. Na burzi gubiš do nule, ali u biznisu stvaraš minus. Ništa od kukanja i proklinjanja. Treba pljunut u šake, nema lake zarade




https://novac.jutarnji.hr/aktualno/hrvoje-stojic-hrvatska-opet-na-radaru-investitora-a-uskoro-bi-mogao-rasti-rejting/7891671/

na ovu burzu više nikakva pozitiva na djeluje…vidjet ćemo hoće li biti kakvog pomaka na bolje nakon što VTS odluči o zakonitosti nagodbe?!?
[/quote]

Odluči li da je nagodba zakonita ZSE će potonuti kao sjekira.
[/quote]

hahaha,zar ti doista misliš da nagodba zanima bilo koga osim vas koji ste zaglibili unutra? sud će potvrditi nagodu, a reakcija na burzi bit će 0, bez efekta

sad tek vidim koliko sam ustvari sretan jer su mi pojedine dionice u posebnom režimu trgovanja
ovo što je redovno trgovanje je vrh 🙁

mi smo ipak zemlja slučaj


sad tek vidim koliko sam ustvari sretan jer su mi pojedine dionice u posebnom režimu trgovanja
ovo što je redovno trgovanje je vrh 🙁

Misliš dno 🙁

Nego jel netko gledao dali ima neko tržište kapitala koje je više palo od ZSE u EU unatrag 10tak godina ?

Jeste da je to teško i procjeniti jer su rađene pretumnacije indexa za sastavnicama, pa prije dosta godina je INA dosta digla i promjenila,, bilo bi zanimljivo pogledati usporedne grafove

ZSE je dno dna…ogledalo cijele strukture društva…močvara koja je mnogima koristila za pranje love…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

moram se složiti s kolegom maratoncem …ovaj čemer i jad i ovo držanje za jaja blue chipova i ovo
masakriranje , od todomora nadalje već 2.godinu ..naprosto tera čoveka da sve rasproda , uzme lovu i adio …ako već spominju 2020 kao
kriznu …a puknut će i ranije onak bez najave …onda je najbolje u cash i zaboravit zse bar na nekoliko godina …

Čemerijada …jad i bijeda ove balkanske mahale …dok se svijet razvijao …

Krenut će i u ovoj jadnoj i bijednoj močvari opet jednom bull market i zelenit će se sve od igle to lokomotive……samo sto je ljudski zivotni vijek na zalost prekratak da bi vecina nas ovdje jos prisutnih to dočekala……

Zse možes zaboravit zauvijek i točka.


Paulie zašto si se predomislio oko selidbe van RH. Na burzi gubiš do nule, ali u biznisu stvaraš minus. Ništa od kukanja i proklinjanja. Treba pljunut u šake, nema lake zarade

Tko ti je rekao da sam se predomislio oko ičeg ? Prijatelju godinu i pol dana moja lipa nije sjela na brokerski račun. Nažalost, nisam bio u prilici još prodati ovo što još imam.

Mislim da je tek krenuo bear market kod nas.

Vidim da su neki ovdje zaboravili kako je to kada index padne ispod 1000 poena.
Problem je što Blue chip doonice više ne postoje.

Pa će sve fioonice početi padati istom brzinom.

Na kraju krajeva ja kao ulagač zbog čega da plaćam dionice sada kada će sve biti 2 do 3 puta jeftinije.

Realnost je zeznuta stvar, a tko ne ùči iz povijesti iznenaditi će se u budućnosti.

New Report

Close