Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Taman sam htio reć da je taj brod otplovio

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Onda sam samo 1:15h zakasnio… 🙂

upravo na adpl eklatantan primjer kako se slobodno trguje na ZSE …kako je sve igra velikih …mali mogu samo slijediti i okoristiti se …..mladi dioničari …učite !!!

Jao, nije čudo da je sve u ovoj slučajnoj državi u banani…. koji je ovo apsurdistan ako je ovo istina ?

I onda oni rade kao neke porezne reforme? Ma nema tu reforme dok se ne bankrotira skroz ili sve sve resetira, počevši od mirovinskog sustava i posloži…. koliko godina si radio i uplaćivao, toliko cca mozes imati mirovinu, dok je god ovako sa raznim povlaštenim mirovinama, ja neznam tko normalan moze ovdje raditi i plaćati porez za ovo bolesno tkivo.
Nema za zdravstvo, školstvo i druge potrebne osnovne stvari, a za ovakve budalaštine ima,,, ajajajajajjj

https://www.index.hr/clanak.aspx?id=2027016

Bugs,
Takvi intelektualci zasluzuju i veca primanja. Skolovani su i posjeduju specificna znanja. Na ino trzistu je jagma za takvima. Steta sto su malo stariji pa je kasno da nas oni izvuku iz gliba, ali hvala Bogu, njihova djeca su tu da nastave sto su oni zapoceli. Bravo za oba ministra.

Rastimo zajedno...

Ovo sto se dogadja na burzi zadnjih mjesec dana je potpuno ludilo:
1. VLEN – u 2 tjedna padne 17% od cijene preuzimanja
2.HUPZ – kupac (ADRS) se bori svim silama do kupi po sto skuplje, u drazbi kupi sve do 3.960 a minutu ranije je mogao uzet po cca. 3.600kn
3. CKML-netko rusi 17% pa za dva dana neko napucava 20%
4. THNK-fizicka osoba kupuje dionice u vrijednosti nekoliko stotina tisuca kuna i dize cijenu 200%-300% dok je racun drustva u blokadi za oko 85 mil. kuna i dok je pokrenut prijedlog za stecajni postupak
5. KODT-stock split koji je cudno proveden i definiran se vodi kao dokap pri kojem nitko (ni porezna ni dionicari) ne znaju cjenu stjecanja. Luda kuca.
6. Na pola dionica prodaju fantomski skrbnicki racuni i ne pitaju za cijenu.
7. Na GS ZVZD na kojoj se glasa o likidaciji dodje 5 dionicara (tako je bar kolega napisao na temi AGROKOR)

Znam da su to zari ZSE ali me i nakon 10 godina iznenađjuju i fasciniraju…

Rastimo zajedno...

“Ovo sto se dogadja na burzi zadnjih mjesec dana je potpuno ludilo:

1. VLEN – u 2 tjedna padne 17% od cijene preuzimanja – ovo je bilo sasvim očekivano, a posebno nakon sto su mirovinci izasli. Samo čudi malo da nisu uspjeli dogovoriti sa vecinskim da se izglasa ta dividenda.

2.HUPZ – kupac (ADRS) se bori svim silama do kupi po sto skuplje, u drazbi kupi sve do 3.960 a minutu ranije je mogao uzet po cca. 3.600kn – ovo sam i ja odmah primijetio i komentirao na topicu i sa svojim brokerom. Ovom sto je imao 50kom na asku po 3600kn su takvim potezom iz čista mira poklonili 18 tisuca kuna. Potpuno bahato i neshvatljivo.

4. THNK-fizicka osoba kupuje dionice u vrijednosti nekoliko stotina tisuca kuna i dize cijenu 200%-300% dok je racun drustva u blokadi za oko 85 mil. kuna i dok je pokrenut prijedlog za stecajni postupak

Čovjek bi stvarno pomislio da je vrijeme takvih kladionicara / ekshibicionista prošlo prije 10 godina u vrijeme zadnje krize ili najkasnije u doba zavrsetka sage o Agrokoru, ali izgleda da jos imao onih koji su svoje novce nasli na cesti.

6. Na pola dionica prodaju fantomski skrbnicki racuni i ne pitaju za cijenu.

E, ovo je već misterija, ali hvala Bogu riješit će se i to pitanje – kad ono – 2019 / 2020 – no, do onda će oni vec sigurno rasprodati svoje količine

To upravo rade već sada


Jao, nije čudo da je sve u ovoj slučajnoj državi u banani…. koji je ovo apsurdistan ako je ovo istina ?

I onda oni rade kao neke porezne reforme? Ma nema tu reforme dok se ne bankrotira skroz ili sve sve resetira, počevši od mirovinskog sustava i posloži…. koliko godina si radio i uplaćivao, toliko cca mozes imati mirovinu, dok je god ovako sa raznim povlaštenim mirovinama, ja neznam tko normalan moze ovdje raditi i plaćati porez za ovo bolesno tkivo.
Nema za zdravstvo, školstvo i druge potrebne osnovne stvari, a za ovakve budalaštine ima,,, ajajajajajjj

https://www.index.hr/clanak.aspx?id=2027016

Branitelji nam brane perspektivnu budućnost. Hvala vam branitelji..

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Dok većina redovnih umirovljenika sa punim radnim stažom ima mirovine od 2000 do 2200 kuna ovaj bere 12000 kunića svaki mjeses. Ako pridodamo tome još ugovor o “dilu” koji sklapaju s državom i tu beru još 3 – 5 tisuća. Ako pridodamo još i to da u međuvremenu dok vozikaju ministre onda rašire uši ko radare i skupljaju povlaštene informacije koje poslije prodaju okolo pa i tu ušićare koju tisućicu. Pridodajte još i to da kao invalidi gdje god krenu su odlobođeni određenih davanja ili ih plaćaju 50% jeftinije nego drugi frađani. Ima ozbiljan invaliditet a vozi državne dužnosnike. Pa to ima samo u lijepoj njihovoj i nigdje drugdej na svijetu. Ministri imaju barem neke odgovornosti a ovi beru na kraju veće pare od ministara a nemaju nikakve odgovornosti jer su po samoj dijagnozi manje uračunljivi. Luda kuća!
Domaće tržište kapitala je sve svoje reklo za ovu državu. U srednjoročnom periodu ovdje slijedi 100%-tni bankrot koji se može i ubrzati ako se ponovi kriza u svijetu iz 2008 godine.

Za one koji njurgaju kako je turistička sezona lošija nego lani:

Ove godine 100 milijuna noćenja ostvareno mjesec dana prije nego 2017. godine

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ovo nije loše http://www.zse.hr/default.aspx?id=87000

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

New Report

Close