Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Postoji prostor za poboljšanje poslovanja i povećanje učinkovitosti Zagrebačke burze te je kupnja dionica ocijenjena kao dobar poslovni potez i investicija. Vjerujemo u hrvatsko tržište kapitala te smatramo da će ZSE slijediti ostale burze u regiji te s vremenom poslovati na nivou najrazvijenijih burzi u Europi i svijetu.

http://www.seebiz.eu/dva-igraca-u-borbi-za-vecinski-udjel-zagrebacke-burze/ar-182120/

Dodao bi jos ovi uopce ne znaju sta se dogadja van hr pogotovo u eu pa vec dobra vecina brokera u eu cfd-ima imaju opciju trgovanja kriptovalutama, da ne govorim ovo njihovo napisano dionicama kriptovalutama ne znam sta je to ?

"Svakako, dvije su stvari jasne. U Hrvatskoj, a prema informacijama kojima raspolaže Hanfa, ni u državama Europske unije ne postoje uređena tržišta koja omogućavaju kupnju dionica kriptovalutama, pa takvo čudo nećemo uskoro ugledati u Zagrebu"
[/quote]

Po meni, dok su svi ostali otišli u 21. stoljeće zse je ostala u 20. stoljeću…

“Ostali veći dioničari, kao i Uprava Burze, prilično su zbunjeni rujanskim transakcijama i čekaju da novi igrač koji sada posjeduje 522.700 dionica Zagreb Stock Exchangea otkrije svoje karte”

Zašto bi uprava bila zbunjena
Pa nemaju se razloga plašiti
Imaju vrhunske rezultate i reference
Mali investitori obožavaju upravu
Creme de la creme

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

@Juka

tako je!
sve što ne valja (ili može bolje) prodat, razmontirat i posložit da funkcionira
nije samo da su rezultati ZB-e (RDiG) katastrofa, nego i ovo što su napravili ukidanjem CEE i uvođenjem Progresa je za svaku osudu

Ako je ova rasprodaja ovih dana rezultat ukidanja skrbničkih računa, onda nas čeka još jaaaaako puno crvenila do nove godine…
Aj nek mi netko kaže da kaskamo za Zapadom, kod nas je sljedeća velika kriza već počela, a oni još nisu ni svjesni šta ih tek čeka…

rambo_5

..i meni je palo to na pamet da burza pada na ovako velikoj likvidnosti zbog tih skrbničkih računa…ali nisam stigao napisati..ekipa ne želi da se vidi koliko ustvari posjeduju imovine…ti skrbnički se ukidaju tek 2020, ako se ne varam ili 2019, zna li tko?

Evo našao sam:

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/566661/skrbnicki-racuni-odlaze-u-povijest-eu-otkriva-skrivene-39heroje39-hrvatske-privatizacije

“Identitet vlasnika dionica pohranjenih na skrbničkim računim ne može se doznati s obzirom na to da ih se štiti bankarskom tajnom. Jedina institucija koja ima pravo tražiti ime osobe koja se krije pod skrbničkim računom je Hanfa, ali samo u slučaju ako se posumnja u nezakonitosti, dakle, ako organi istrage nalože da se “pročačka” vlasnička struktura tvrtke za koju se zanima USKOK. Od početka 2019. država će imati uvid u takve račune i bez otvaranja istrage, a od početka 2020. i javnost.”

Krenulo je, ali u krivom smjeru!
Može li crobex probiti 1700 pointi kao kroz maslac!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Ružno za gledati, ali nagledao sam se i puno gadnijih višemjesečnih serija zadnjih 10 godina.
Na koncu, -0,39% nije strašno.
Ako ništa drugo, barem se likvidnost popravila, lova se pojavila.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Ružno za gledati, ali nagledao sam se i puno gadnijih višemjesečnih serija zadnjih 10 godina.
Na koncu, -0,39% nije strašno.
Ako ništa drugo, barem se likvidnost popravila, lova se pojavila.

Netko ipak ima lovu za kupovinu sve te silne rasprodaje, to budi nadu….nada umire posljednja…


Krenulo je, ali u krivom smjeru!
Može li crobex probiti 1700 pointi kao kroz maslac!

zavisi kako će biti vani…nedajbože da se tamo ozbiljnije zakotrlja prema dolje jer onda će crobex kao metak na tih 1700

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Da li može i niže, na 1600 ili čak 1500?

teško

New Report

Close