Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slika profesionalnosti:
Ispravak vrijednosti indeksa CROBEX i CROBEXtr
Burza je utvrdila da prilikom redovne revizije indeksa CROBEX i CROBEXtr dana 24. rujna 2018. godine nije uključeno 3:1 spajanje dionica društva Jadran d.d. koje su od 24. rujna 2018. godine u sastavu indeksa CROBEX i CROBEXtr. Posljedično tome dionice društva Jadran d.d. uključene su u sastav navedenih indeksa s tri puta većom težinom. Ispravke su izvršene u XETRA servisu za izračun indeksa u 11:00 sati.

samo se vi rugajte, kada nam ih jednoga dana preotmu oni iz NJU JORKA, onda ćete plakati ………

od smijeha



izgleda da crobex opet pada ispod 1800 bodova…

Danas opća rasprodaja na većini dionica…
[/quote]
pratimo svjetske trendove, mislim da je to jedini razlog, inače je Crobex u punom zamahu da žestoko krene gore ili još gore

Možda ipak bude nešto od svega…tržišta se preuzimaju kad su na dnu kao naše…

Počela utrka za ZSE, ušli i misteriozni Amerikanci




izgleda da crobex opet pada ispod 1800 bodova…

Danas opća rasprodaja na većini dionica…
[/quote]
pratimo svjetske trendove, mislim da je to jedini razlog, inače je Crobex u punom zamahu da žestoko krene gore ili još gore
[/quote]

Rasprodaja (ne rapsodija) se nastavlja….

Ne radi mi Agram trader, a vama?

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Ne radi mi Agram trader, a vama?
također





izgleda da crobex opet pada ispod 1800 bodova…

Danas opća rasprodaja na većini dionica…
[/quote]
pratimo svjetske trendove, mislim da je to jedini razlog, inače je Crobex u punom zamahu da žestoko krene gore ili još gore
[/quote]

Rasprodaja (ne rapsodija) se nastavlja….
[/quote]

Da, vidljiv je pritisak prodaje koja svako malo istresa po kupnji na raznim dionicama. Ne bi me čudilo da danas crobex završi u malo većem minusu.

Ignore: KressoM, delux


Možda ipak bude nešto od svega…tržišta se preuzimaju kad su na dnu kao naše…

Počela utrka za ZSE, ušli i misteriozni Amerikanci

pitanje je je li ovo dno jer na ovoj razini smo godinama pa možemo jače i gore i dolje s ove razine



Možda ipak bude nešto od svega…tržišta se preuzimaju kad su na dnu kao naše…

Počela utrka za ZSE, ušli i misteriozni Amerikanci

pitanje je je li ovo dno jer na ovoj razini smo godinama pa možemo jače i gore i dolje s ove razine
[/quote]

Do daljnjega se krećemo as usual…1760 – 1840…bara postaje močvara…

Postoji prostor za poboljšanje poslovanja i povećanje učinkovitosti Zagrebačke burze te je kupnja dionica ocijenjena kao dobar poslovni potez i investicija. Vjerujemo u hrvatsko tržište kapitala te smatramo da će ZSE slijediti ostale burze u regiji te s vremenom poslovati na nivou najrazvijenijih burzi u Europi i svijetu.

http://www.seebiz.eu/dva-igraca-u-borbi-za-vecinski-udjel-zagrebacke-burze/ar-182120/

psihološki Crobex opet probija prema dolje, računa li se još ručno ili je ovo automatika izračunala, sad ti znaj je li podatak točan


Postoji prostor za poboljšanje poslovanja i povećanje učinkovitosti Zagrebačke burze te je kupnja dionica ocijenjena kao dobar poslovni potez i investicija. Vjerujemo u hrvatsko tržište kapitala te smatramo da će ZSE slijediti ostale burze u regiji te s vremenom poslovati na nivou najrazvijenijih burzi u Europi i svijetu.

http://www.seebiz.eu/dva-igraca-u-borbi-za-vecinski-udjel-zagrebacke-burze/ar-182120/

Dodao bi jos ovi uopce ne znaju sta se dogadja van hr pogotovo u eu pa vec dobra vecina brokera u eu cfd-ima imaju opciju trgovanja kriptovalutama, da ne govorim ovo njihovo napisano dionicama kriptovalutama ne znam sta je to ?

“Svakako, dvije su stvari jasne. U Hrvatskoj, a prema informacijama kojima raspolaže Hanfa, ni u državama Europske unije ne postoje uređena tržišta koja omogućavaju kupnju dionica kriptovalutama, pa takvo čudo nećemo uskoro ugledati u Zagrebu”

Ignore : renči

New Report

Close