Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NOVI PROBLEMI ZA HRVATSKU: Jedna država otvara tržište, a hitno traži tisuće radnika i nudi izvrsne plaće

Drzava ce morati rasteretiti poduzetnike i manje oporezivati rad jer nedostatak radnika ugrozava hrvatski rast.



AGENCIJA Standard & Poor's (S&P) zadržala je rejting Hrvatske na 'BB+', ali je podigla izglede sa stabilnih na pozitivne, zahvaljujući očekivanjima da će hrvatsko gospodarstvo nastaviti rasti, dok će se fiskalni i pokazatelji zaduženosti i dalje poboljšavati.
HINA
Prije 4 sata
Kako sad ovo?Neki forumasi nas stalno uvjeravaju kako je lose???

Znači i dalje smo u smeću.

A neki nas forumaši i dalje uvjeravaju kako je to pozitivno?

D0kle?
[/quote]

MI ne…a tebi po izboru….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Baš me zanima kako će se ovo odigrati…uglavnom, mislim da nas čekaju zanimljiva vremena….

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/ZB_c2da1aa1-3c05-4f24-b49a-25b6eec19db7.pdf

Ode Crobex u plus na 1815 bodova…

je li 1815 psiholoških ili običnih

http://hr.n1info.com/a334334/Video/Zagrebacka-burza-u-misiji-vracanja-povjerenja-ulagaca.html

pusti me da vrisnem

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ja ne znam kako je nije sram izac u medije.


http://hr.n1info.com/a334334/Video/Zagrebacka-burza-u-misiji-vracanja-povjerenja-ulagaca.html

pusti me da vrisnem

1. Burza im amogućnost delistirati tvrtke – BRAVO UHLJEBI – TO ĆE SPASITI NAŠE TRŽIŠTE. U TRENUTKU KAD VI ODLUČUTE NEKOG IZBACITI, CIJEN AĆE ZARONITI PREKO 50 PSOTO, LJUDI ĆE POGUBIT NOVAC I TO ĆE BAŠ POVRATITI POVJERENJE.

2. dINIČARI IMAJU PRAVO TUŽITI TVRTKU NA OBEŠTĆENJE AKO ONDA SE DELISTIRA NA SVOJ ZAHTJEV – bravo uhlhebi, TO JE PRAVA STVAR – TUŽITI TVRTKU I ZA JEDNO 10 GOD DOBITI POLA LIPE OBEŠEĆENJA.

kako ovi ljudi smisle samo ove gluposti i ostanu živi.

A KAKO BI BILO ZA PROMJENU, DRAGU UHLJEBI, DA UMJESTO BATINE, POKUŠATE S MRKBVOM – da učinite sve da se tvrtkam isplati biti na burzi, da to bude jednsotavno i jeftino, da to bude stvar prestiža, da to bude dio boniteta.

umjesto toga, naša burzica se tri mejseca dopisuje sa pevecom , i onda u roku tjedan dana izbaci pevec sa trzista jer nema sve identifikatore. al zato su se oni 3 mjeseca dopisivali i nisu nasli z ashodnoi obavijestit o tome javnost da kako stvari izgledaju, pevec neće ostati n aburzi. i tako dati tržištu tri mjrseca da re-vrednuje pevec u novom svjetlu

p.s. koliko imate dionica na preogressu . NULA.
a koliko ste ih izbacii sa cee entera . SVE.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



http://hr.n1info.com/a334334/Video/Zagrebacka-burza-u-misiji-vracanja-povjerenja-ulagaca.html

pusti me da vrisnem

1. Burza im amogućnost delistirati tvrtke – BRAVO UHLJEBI – TO ĆE SPASITI NAŠE TRŽIŠTE. U TRENUTKU KAD VI ODLUČUTE NEKOG IZBACITI, CIJEN AĆE ZARONITI PREKO 50 PSOTO, LJUDI ĆE POGUBIT NOVAC I TO ĆE BAŠ POVRATITI POVJERENJE.

2. dINIČARI IMAJU PRAVO TUŽITI TVRTKU NA OBEŠTĆENJE AKO ONDA SE DELISTIRA NA SVOJ ZAHTJEV – bravo uhlhebi, TO JE PRAVA STVAR – TUŽITI TVRTKU I ZA JEDNO 10 GOD DOBITI POLA LIPE OBEŠEĆENJA.

kako ovi ljudi smisle samo ove gluposti i ostanu živi.

A KAKO BI BILO ZA PROMJENU, DRAGU UHLJEBI, DA UMJESTO BATINE, POKUŠATE S MRKBVOM – da učinite sve da se tvrtkam isplati biti na burzi, da to bude jednsotavno i jeftino, da to bude stvar prestiža, da to bude dio boniteta.

umjesto toga, naša burzica se tri mejseca dopisuje sa pevecom , i onda u roku tjedan dana izbaci pevec sa trzista jer nema sve identifikatore. al zato su se oni 3 mjeseca dopisivali i nisu nasli z ashodnoi obavijestit o tome javnost da kako stvari izgledaju, pevec neće ostati n aburzi. i tako dati tržištu tri mjrseca da re-vrednuje pevec u novom svjetlu

p.s. koliko imate dionica na preogressu . NULA.
a koliko ste ih izbacii sa cee entera . SVE.
[/quote]
Teska i pretska zalost je to! Ali tko vodi burzu dobro je da uopce postoji!


http://hr.n1info.com/a334334/Video/Zagrebacka-burza-u-misiji-vracanja-povjerenja-ulagaca.html

pusti me da vrisnem

Sto je sa shortanjem dionica koje ne mogu uvesti zadnjih 15-tak godina? Vecina dionica bi onda pala, ali bi se i na padu moglo zaraditi.. Na pitanje o insajderskim informacijama u vezi Agrokora voditelj je najvjerojatnije mislio na Intercapital i borgovce, ona je pocela spominjati neki software i unervozila se, te je na sva ostala potpitanja odgovorila da ne moze nista reci..

Bas me zanima kakav to software imaju…


je li 1815 psiholoških ili običnih

Psiholoskih ce biti kada predjemo 2000 ili zaronimo ispod 1600…ostalo je stagniranje… as usual…

Tko nakon svih sr.anja u posljednje dvije godine (AGROKOR, VLEN, PVCM, ULJN, gradjevinci, sladokusci, visoke peci) i dalje ulaze (veci dio portfelja) u gubitase, nelikviduse, predstecajuse i ine je mentalno ogranicen.
Osobno sam 80% unutra i kupujem samo dividendne dionice jer sam na svemu ostalom ostao bez gaca u posljednje dvije godine. I sto je najtuznije sve je gore i gore.

Rastimo zajedno...

New Report

Close