Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nadam se da će minus biti ispod 0.7%. To bi bilo dobro.

To tebi ko po narudžbi, evo sad je -0,66%. Ajde poželi ispod 0,5 [smiley2]


SLK: ” Nadam se da će minus biti ispod 0.7%. To bi bilo dobro. ” To tebi ko po narudžbi, evo sad je -0,66%. Ajde poželi ispod 0,5 [smiley2]

Ajd poželi + 200% pa neka bude i 100% opet dobro..pa do kraja tjedna i ne mora rasti..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Bilo je za očekivati da nakon ponedjeljka još jučer indeks ode lagano u minus, tako da je ovaj današnji minus sasvim realan, s obzirom na kapitalizaciju dobiti a i nekoliko loših izvješća. Ipak, nadao sam se da će biti oko -0.5%, a sad već miriši da bi mogao i preko -1%, što ne bi bilo baš lijepo. Nadam se da će minus biti ispod 0.7%. To bi bilo dobro.

ipak su pale i vaše uzdanice kolega…ne znam koliko je ovo kapitalizacija, a koliko kraćenje pozicija s obzirom na crvenilo vani…
a opet trebat će nam neki rast do rujna, jer od kuda će inaće doći lova za HT (a i za ATG)?
makar iskreno ja mislim da IPO HT-a nema šanse da bude u rujnu, prije u listopadu…

Pa i rekli su da će biti sredinom listopada,a ne u rujnu…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

SLK:

Nadam se da će minus biti ispod 0.7%. To bi bilo dobro.

To tebi ko po narudžbi, evo sad je -0,66%. Ajde poželi ispod 0,5 [smiley2]

[smiley2]
Pa kao što rekoh, tomu sam se i jutro nadao, -0.5%, ali bit ću happy i do -0.7%.

No respect


…ne znam koliko je ovo kapitalizacija, a koliko kraćenje pozicija s obzirom na crvenilo vani…

crvenilo vani se svelo u eu na max 0,5%, ima i zelenog, a čini mi se da će završiti ili zeleno ili oko nule. U americi sve zeleno tako da mislim da to nema neke veze s nama, samo uzimanje dobiti, uz ko i uvijek nekoliko bezglavih koji prodaju i kupuju jer to rade i drugi. Ipak nam je index jako rastao, skoro 5% u dva dana, a realno i više jer je jučer bio u plusu sa inom na -2,5%.

Ode Crobex[smiley5]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Baltic DRy up ++

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Bilo u 15:58 točno -0.7%, eto završio na -0.73%

Smatram to, kolege, prihvatljivim, s obzirom da su se ljudi išli naplatiti. Bitno je da je većina dionica koje pratim završila na kupovnim cijenama ili je kupnja bila iznad zadnje cijene.

To pruža realne izglede da sutra ne bude crveno ili da omjeri ponude i potražnje budu podjednaki.

Pa ipak je ponedjeljak bio jedan od 10 najvećih skokova u povijesti Crobexa, a i jučer zeleno preko 0.4%.

Sutra pozitivna nula, petak malo u plus, i bio bi to sjajan ljetni tjedan. [smiley11]

No respect

Ipak -0,73%

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ipak -0,73%

A jooj pa i ti tražiš dlaku…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Moj portfolio danas -0,18%, što smatram sasvim prihvatljivim padom s obzirom da je u zadnjih 13 dana narastao +10,64%.

New Report

Close