Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Jednostavno ne podnosim da me netko radi majmunom, a to je ovdje skoro pa normalno i sveopće prihvaćeno – i to je najveća tragedija ovog društva. Prihvaćamo kriminal ko normalno i na kraju smo još sretni šta nas nisu i više ogulili. To je ropski mentalitet i sa tim ne želim imati nista. Ako vi kolega imate dobre situacije u RH koje vas pune zadovoljstvom i uspjehom, a da niste dio Ekipe – svaka čast, jedan ste od rijetkih koje Sistem nije zdrobio. Nadam se da ćete tako ostati i dalje

Kolega ne budite naivni.

U Hrvatskoj ne možete biti pošten i biti dio ekipe.

Ili ste pošteni i borite se protiv ekipe, ili ste lo.pov.

Ako dopuštate da ekipa radi ovo Hrvatskoj, onda niste ništa bolji od ekipe.

Već odavno sam shvatio da u ovoj Hrvatskoj nemam ništa tražiti jer ne želim biti kr.iminalac niti družiti se s kriminalcima.

I to čak nema veze s novcem i time što ako nisi ROĐO iz BiH ne možeš napredovati.

Kamenjarsko pleme je opljačkalo i uništilo Hrvatsku.

Neće se maknuti mirnim putem.

Lp

ps. Vani je puno bolje. Čovjek dođe do zraka i opet se osjeća slobodan.
[/quote]

Meni nije. Ovdje imam sve za sto bi se vani morao boriti iz nule.
Nisam ni Borg ni Bosanceros ni Hercegovac ni mason ni nista slicno.
Sustav me ostetio cesto puta, ali ni ja mu nisam ostao duzan, provucem se kroz rupe gdje god ih vidim. Radije bih da ne moram, ali sto je tu je.
Naprosto mi se ne da uciti njemacki, svedski i sl. Engleski mi je de facto drugi materinji (zivio sam u Australiji), ali ni to me ne ispunjava zadovoljstvom. Naprosto nemam quid pro quo za otici van. Tko ima neka ide. Svatko zna najbolje za sebe. Valjda…
[/quote]

Znači opet su krivi neki drugi, a mi eto dobri pa nas iskorištavaju?
takav stav nas i dovodi do ovoga danas.




Jednostavno ne podnosim da me netko radi majmunom, a to je ovdje skoro pa normalno i sveopće prihvaćeno – i to je najveća tragedija ovog društva. Prihvaćamo kriminal ko normalno i na kraju smo još sretni šta nas nisu i više ogulili. To je ropski mentalitet i sa tim ne želim imati nista. Ako vi kolega imate dobre situacije u RH koje vas pune zadovoljstvom i uspjehom, a da niste dio Ekipe – svaka čast, jedan ste od rijetkih koje Sistem nije zdrobio. Nadam se da ćete tako ostati i dalje

Kolega ne budite naivni.

U Hrvatskoj ne možete biti pošten i biti dio ekipe.

Ili ste pošteni i borite se protiv ekipe, ili ste lo.pov.

Ako dopuštate da ekipa radi ovo Hrvatskoj, onda niste ništa bolji od ekipe.

Već odavno sam shvatio da u ovoj Hrvatskoj nemam ništa tražiti jer ne želim biti kr.iminalac niti družiti se s kriminalcima.

I to čak nema veze s novcem i time što ako nisi ROĐO iz BiH ne možeš napredovati.

Kamenjarsko pleme je opljačkalo i uništilo Hrvatsku.

Neće se maknuti mirnim putem.

Lp

ps. Vani je puno bolje. Čovjek dođe do zraka i opet se osjeća slobodan.
[/quote]

Meni nije. Ovdje imam sve za sto bi se vani morao boriti iz nule.
Nisam ni Borg ni Bosanceros ni Hercegovac ni mason ni nista slicno.
Sustav me ostetio cesto puta, ali ni ja mu nisam ostao duzan, provucem se kroz rupe gdje god ih vidim. Radije bih da ne moram, ali sto je tu je.
Naprosto mi se ne da uciti njemacki, svedski i sl. Engleski mi je de facto drugi materinji (zivio sam u Australiji), ali ni to me ne ispunjava zadovoljstvom. Naprosto nemam quid pro quo za otici van. Tko ima neka ide. Svatko zna najbolje za sebe. Valjda…
[/quote]ma pusti jad*ike, trkeljaju bezveze, ovdje se zaista ako si malo mudriji može fantastično živjeti, i posla ima sve više, evo ja sam se upravo zaposlio a ima i nekih prilika na burzi koje će se sigurno izrealizirati kroz srednji rok. Ovi pu*ioničari nek odlepršaju iz hrvatske kad im toliko sve smeta, vani med i mlijeko, evo baš na prvom programu odgledao dokumentarac o svjetskim banksterima… lop*v do lop*va ali mi samo gledamo i pljujemo po sebi dok druge zemlje uzdižemo a tamo tinja korupcija kakve nema nigdje onako sve u rukavicama i u sprezi sa sudstvom… svugdje je isto samo što su neke zemlje bogatije i ljudi imaju posla pa se ne zamarju ovakvim debilanama nego žive život… ovdje ljudi žive ili tuđe živote ili uopće ne žive. Pozdrav.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Ne lupetaj gluposti, ovakav kriminal spram dioničara Agrokora je neviđen u svijetu a ti pričaš da je to vani normalno.
Pričaš o ulaganju u hr a pogledaj si strane investicije, još malo pa će nas susjedi kojima smo se rugali prestići.
Evo ti svježi primjer Uljanika i uprave koja živi kao bubreg u loju a firma u stečaju.

Ne prihvaćam nista osim izvjestaja!A brzo će
Da se ovdje moze shortat ne sumnjam da bi kolega to napravio 😃


Da li su zlatne godine rasta turističkog rasta po inerciji iza nas
A Turska,Egipat,Alžir,Maroko se vraćaju i to sa dampinškim cijenama.
Ipak,kao auto destinacija smo interesantni.
Dakle i jedino svjetlo,a to je turizam,potencijalno će izgubiti sjaj.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Ma svugdje se krade, ali kod nas to se ne kaznjava vec se dapace smatra pozeljnim drustvenim ponasanjem, odnosno vrlinom.

Rastimo zajedno...

https://www.vecernji.hr/vijesti/ne-dirajte-drugi-stup-jer-necete-imati-novca-za-mirovine-1271023

Ignore: KressoM, delux


Ne lupetaj gluposti, ovakav kriminal spram dioničara Agrokora je neviđen u svijetu a ti pričaš da je to vani normalno.
Pričaš o ulaganju u hr a pogledaj si strane investicije, još malo pa će nas susjedi kojima smo se rugali prestići.
Evo ti svježi primjer Uljanika i uprave koja živi kao bubreg u loju a firma u stečaju.

Kolega, shvatite da ste subjektivni zbog gubitka.
A lijepo su vam svi govorili da ne ulažete u to, pa čak i sam Ante Ramljak. Ako je čovjek rekao nula pa što ga niste poslušali nego ste se išli tvrdoglaviti?!?
Postojala su jamstva. I njih pobijati bi značilo velike kreditore ostaviti bez kolaterala. I RH izložiti šikaniranju u svijetu kreditnih institucija. A zašto? Zato da biste vi manje izgubili? Taman posla. Stoga su otišli linijom manjeg otpora, defaultom Agrokora proglasili jamstva dospjelima / protestiranima, jer de facto jesu protestirana onog trenutka kad su ih kreditori donijeli na stol, i to je kraj priče. Usput se namirili na naknadama. Tak normaljno.
Da li je to pošteno, pravedno itd. u to neću ulaziti jer je nebitno. Ali kriminal nije sigurno. Možda eventualno malo nategnuto u ambijentu potpuno novog slučaja bez presedana ovdje i pravne nedorečenosti.
Vama je za vaš gubitak daleko veći krivac vaša vlastita lakosmislenost nego bilo čiji postupci. Da ste kupili nešto drugo umjesto se išli tvrdoglaviti a lijepo su vam rekli nula sad biste imali više novca. Drugi put pamet u glavu i ne misliti da si pametniji od velikih.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.


https://www.vecernji.hr/vijesti/ne-dirajte-drugi-stup-jer-necete-imati-novca-za-mirovine-1271023

Gamad će razvaliti i prvi stup kad im zatreba novca a kamo li drugi stup. Samo dok iscijede ostale izvore a to je tu negdje pri kraju.

promet o trgovanju govori više od 6413 postova ove teme, Hrvatska je postala sprdnja svjetskih razmjera


https://www.vecernji.hr/vijesti/ne-dirajte-drugi-stup-jer-necete-imati-novca-za-mirovine-1271023

Tržište bi živnulo i privuklo nove ulagače kad bi se desila barem jedna velika privatizacija…
Možda to vladajući čuvaju kao adut iz rukava pred izbore…sjetite se IPO-a HT-a pred izbore
prije više od desetak godina…


promet o trgovanju govori više od 6413 postova ove teme, Hrvatska je postala sprdnja svjetskih razmjera

Kako neće kada Vlada sve radi protiv građana u sitnu osobnu korist

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/udruge-tvrde-da-se-pogoduje-teleoperaterima-samo-oni-sklapaju-ugovor-bez-potpisa/7845927/

“Mirovinci daju odgovor i na pitanje kako osigurati novac za dodatak svima pa predlažu Vladi da u sklopu reforme korigira limite ulaganja kako bi mogli više ulagati u hrvatsko gospodarstvo te nastavi privatizaciju. Izračunali su da bi u preuzimanjem 60 posto HAC-a i ARZ-a, kupnjom 50 posto dionica ACI-ja, oko 30 posto HEP-a te četvrtine Janafa mogli uložiti i do 15 milijardi kuna, a istovremeno državi smanjiti javni dug za 5,3 posto BDP-a te trošak kamata svake godine za 820 milijuna kuna, čime bi se oslobodio novac za dodatak i jačanje drugog stupa.”

Po meni bi ovo gore bio win-win za SVE, pa i za nas male dioničare!!!

https://www.vecernji.hr/vijesti/ne-dirajte-drugi-stup-jer-necete-imati-novca-za-mirovine-1271023

New Report

Close