Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma sve je bilo objavljeno, da, ali bez informacije o pravom stanju Agrokora, da je tamo red alert, to nije znacilo nista. Ili nesto vrlo nepotpuno.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.



pogledajte jnaf – kupnja po 4200, a PRODAVAČ ROKNE DOLJE NA 380 KN

ovo je nesto ili bolesno ili kriminalno, ovo nije normalno ponašanje.

Kolega, a što se Vi sada čudite.
Nije Vas zabrinjavalo kada je Ledo davao lažne izvještaje.

Zašto bi Vas sad zabrinjavalo ako netko želi izači po što nižoj cijeni.

Čovjek prodaje svoje dionice i nigdje ne piše u zakonu da ih ne može utopiti po što nižoj cijeni.

Lp
[/quote]
al ga ti Haso kišser, prvi sam napisao kada su mirovinci mirne duše platili Todi dokap leda po 8000, a na burzi bio 4500, možeš li izračunati koliko je netko preko noći pobrao dobitka, jer je već sutra bilo na 8000, jesi možda ti što zaradio ili misliš da je igra bila slučajna,
upravo ovo na JANF mi sliči da netko oštri kurč.ć tuđim parama


pogledajte jnaf – kupnja po 4200, a PRODAVAČ ROKNE DOLJE NA 380 KN

ovo je nesto ili bolesno ili kriminalno, ovo nije normalno ponašanje.


To je u režimu dražbe fora da ti se ne progura neko ispred tebe. Ako je na bidu 4200 a ti ponudiš 3800 opet je cijena 4200.

je,je, i da se jedan na 4100 izmaknuo, odoše po 3800, jedino ako igraju zajednički, što bi za ovu burzu bilo nešto sasvim novo, ahhhahahhahahhahaaaaaaa

komot, to stoji što velite. tehnički j etako

ali je problem u izvedbi – kda imate kupca po 4200, a vi rušite na 3800, time šaljete poruku deflatornu – nemoj sad kupiti, bit će još jeftinije. deflacija je smrt za bilo koje gospodarstvo, a bom ei za burzu.

svatko normalan zna da ako netko hoće kupiti po 4200, DA JE SVA PRILIKA DA ĆE POKUPITI TO I PO 4250 ILI ČAK I PO 4300. TOJE OPĆE MJESTO

umjesto toga, neki ili maloumnik ili zlonamjernik lupa naloge po 1o ili 15 posto ispod trentne važeće bid ponude

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


komot, to stoji što velite. tehnički j etako

ali je problem u izvedbi – kda imate kupca po 4200, a vi rušite na 3800, time šaljete poruku deflatornu – nemoj sad kupiti, bit će još jeftinije. deflacija je smrt za bilo koje gospodarstvo, a bom ei za burzu.

svatko normalan zna da ako netko hoće kupiti po 4200, DA JE SVA PRILIKA DA ĆE POKUPITI TO I PO 4250 ILI ČAK I PO 4300. TOJE OPĆE MJESTO

umjesto toga, neki ili maloumnik ili zlonamjernik lupa naloge po 1o ili 15 posto ispod trentne važeće bid ponude


Moguće je da ste u pravu, da je u pitanju manipulacija. Svega ima na burzi. Zato ona i nije igra za svakoga.

Hoćemo i deseti dan?

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-danas-crobexi-crveni-deveti-dan-u-fokusu-valamar-53219

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-valamar-u-fokusu-deveti-uzastopni-pad-indeksa/ar-181362/

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/domaca-burza-pala-i-deseti-dan-zaredom-20180911

Deseta sreća😁




pogledajte jnaf – kupnja po 4200, a PRODAVAČ ROKNE DOLJE NA 380 KN

ovo je nesto ili bolesno ili kriminalno, ovo nije normalno ponašanje.

Kolega, a što se Vi sada čudite.
Nije Vas zabrinjavalo kada je Ledo davao lažne izvještaje.

Zašto bi Vas sad zabrinjavalo ako netko želi izači po što nižoj cijeni.

Čovjek prodaje svoje dionice i nigdje ne piše u zakonu da ih ne može utopiti po što nižoj cijeni.

Lp
[/quote]
al ga ti Haso kišser, prvi sam napisao kada su mirovinci mirne duše platili Todi dokap leda po 8000, a na burzi bio 4500, možeš li izračunati koliko je netko preko noći pobrao dobitka, jer je već sutra bilo na 8000, jesi možda ti što zaradio ili misliš da je igra bila slučajna,
upravo ovo na JANF mi sliči da netko oštri kurč.ć tuđim parama
[/quote]

Mene samo čudi uz te izvještaje i dividendu da nisu dali 10.000 kuna po dionici.
I naravno to je Invemistiru normalno.






pogledajte jnaf – kupnja po 4200, a PRODAVAČ ROKNE DOLJE NA 380 KN

ovo je nesto ili bolesno ili kriminalno, ovo nije normalno ponašanje.

Kolega, a što se Vi sada čudite.
Nije Vas zabrinjavalo kada je Ledo davao lažne izvještaje.

Zašto bi Vas sad zabrinjavalo ako netko želi izači po što nižoj cijeni.

Čovjek prodaje svoje dionice i nigdje ne piše u zakonu da ih ne može utopiti po što nižoj cijeni.

Lp
[/quote]

LLAŽ JE DA JE LEDO DAVAO LAŽN AIZVJEŠĆA. TO ŠTO SU NEKI SMATEALI DA JAMSTVA NISU DUG, TO J ENJIHOV PROBLEM. ALI LEDO JE DAVAO ISPRAVNA IZVJEŠĆA

dokaz tomu je najjednostavnij auspordba starih i ramljak-peruško izvještaja – ni kod leda ni kod jamnice nema ništa dramtično. ali to je neka druga tema. galvno da ljudi lupetaju i dan danas nakon godinu i pol dana
[/quote]

Kolega Vi stalno govorite kako lupetam.
Kao kad sam predvidio da će manje biti turista.
Sad više nije važan broj turists već zarada.

Tako se Vi tu i dalje divite Ledo izvještajima koji su tako dobri da ih zadnjih godinu dana nisu uopće izdavali.

Glavno da Vi tu svaki dan lupetate da će tu biti neki rast koji je samo u Vašoj glavi.

Još jednom. Ako netko želi prodati dionicu po cijeni koja je manja na bidu ne vidim nijedan razlog da to ne napravi.

Nisu svi bokci da svaku 1.000 kuna moraju na nekoj dionici gledati.

Ako Vam se ne sviđa takvo trgovanje odite na neku drugu burzu.
[/quote]

Laž je da je ove godine manje turista – turista je više 5 posto u dolascima i 4 psoto u nećenjima. lupetate

Laž je da je ledo lažirao izvješća. Ledo j izdavao uredn aizvješća, jedini problem su jamstva od 20 miljardi. Opet lupetate.

Tko što hoće prodati je njegova tvar. ja samo komentiram da ovo ponašanej je nenormalno inikad viđeno. i akos e dogada duze vriem i na vipe dionica, racionaan čovjek će se zapitati – cui bono i unde fit takvo ponašanje?
[/quote]

Sada sam shvatio.

Vi vjerujete u izvještaje na ZSE-u, statistici koji Vam objašnjava ministar i Vlada u Hrvatskoj, i u djeda Mraza.

Ja sam lijepo napisao da će biti manje turista u 6, 7 i 8 mjesecu.

Šesti i sedmi su bili slabiji nego prošle godine, 8 tu negdje.

Ako je u prvih 5. mjeseci bilo više turista za 6 %, onda je po Vama za prvih 8 mjeseca rast bio ?

Moguće je da ste u pravu, da je u pitanju manipulacija. Svega ima na burzi.

Naravno da ima……kad je regulator nepostojeći, odnosno ne daje glasa od sebe kad je to najpotrebnije.


Moguće je da ste u pravu, da je u pitanju manipulacija. Svega ima na burzi.

Naravno da ima……kad je regulator nepostojeći, odnosno ne daje glasa od sebe kad je to najpotrebnije.

[/quote]
Manipulacija ima na gotovo svim svjetskim burzama.Razlika je jedino sto se negdje ostro kaznjavaju akteri tih radnji,a negdje bas i ne.

New Report

Close