Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da vas obavijestim : HPDG sa 185 na 209 kn !

netko je izgubio strpljenje na zabi i opalio po kupnji.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

WarenBufet:

Hoće li doći do korekcije građevine ? VDKT je počeo tonuti… ”

Možda zbog izvješća? [smiley1]

jurrica ne brini – pogledao sam u kristalnu kuglu samo za tebe i kaže da ne brineš ![smiley2]

je li ovo 80 komada počišćeno po kupnji na LRH……..trenutno nemam mostich…

Bacite pogled na ATPL

Kad se male ribice uplaše i počnu stavljati svoje naložiće na prodaju, pa sve niže i niže, onda se dogodi ovo što vidite u prilogu. [smiley1]

U prijevodu: čišćenje malih naloga od 2.145 do 2.195 kn jednim potezom. TunaSalad, koliko ćeš ih popapati do kraja današnjeg trgovanja? [smiley2]

europa se pomalo izvlaći iz crvenog…
[smiley2]


Bacite pogled na ATPL

Kad se male ribice uplaše i počnu stavljati svoje naložiće na prodaju, pa sve niže i niže, onda se dogodi ovo što vidite u prilogu. [smiley1]

U prijevodu: čišćenje malih naloga od 2.145 do 2.195 kn jednim potezom. TunaSalad, koliko ćeš ih popapati do kraja današnjeg trgovanja? [smiley2]

ha ha ha … nisam ti ja baš tako jak igrač da samo tako skidam naloge. ali, čeka se neka sića da kapne. [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Čekaj, ti si jedna od ove tri majušne ribice sa svog avatara? [smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

ne ja sam jedna od ovih skroz lijevo [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

čuvaj se parangala …

[smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Na ATPL 260 prodajnih naloga na 2.200 kn, idealno! [smiley2]
Sad me baš zanima koliko će trajati…i tko će prvi…naravno…[smiley2]

Tuna, šteta. Mislio sam da si ti ono jato crvenih ribica s lijeve strane. [smiley5]

Bilo je za očekivati da nakon ponedjeljka još jučer indeks ode lagano u minus, tako da je ovaj današnji minus sasvim realan, s obzirom na kapitalizaciju dobiti a i nekoliko loših izvješća.
Ipak, nadao sam se da će biti oko -0.5%, a sad već miriši da bi mogao i preko -1%, što ne bi bilo baš lijepo.

Nadam se da će minus biti ispod 0.7%. To bi bilo dobro.

No respect

New Report

Close