Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PBZ će imati navodno rast profita od 40% u odnosu na lanjsko polugodište pa se svejedno slabo trži. [smiley4]
Što mislite o ovome ? Da li će imati značajan utjecaj na ZSE ?
Vaš link

The Truth Is Out There


PBZ će imati navodno rast profita od 40% u odnosu na lanjsko polugodište pa se svejedno slabo trži. [smiley4] Što mislite o ovome ? Da li će imati značajan utjecaj na ZSE ? Vaš link

Naravno da hoće.
Očekujem rekordne priraste[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Sve je to prodavanje magle za paničare. Nakon takvih procjena, o navodnom padu tržišta kapitala, za rezultat ima jednodnevni pad cijene dionica od cca 1%, da bi sutra sve skočilo dva%. Viđeno do sada bar jedno 100 puta.


Sve je to prodavanje magle za paničare. Nakon takvih procjena, o navodnom padu tržišta kapitala, za rezultat ima jednodnevni pad cijene dionica od cca 1%, da bi sutra sve skočilo dva%. Viđeno do sada bar jedno 100 puta.

Pa jasno.
Ja sam očekivao i jučer mali pad indeksa (do 0.5), nakon ludog ponedjeljka.

Ako danas bude do ili oko -0.5%, sasvim normalno.

No respect

jel se nekom čini da se IPKK kupnja diže, a prodaja povlači u odnosu na prošle dane?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Već viđeno na IPKK stalni tobogani i razvlaćenja između 1270 i 1330 nisu ništa novo.
Iako bi volio da griješim i da me pozitivno iznenadi[smiley2][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Ne da se čini nego je upravo tako.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Čini vam se.

I love the Smell of Profits in the Morning

Hoće li doći do korekcije građevine ? VDKT je počeo tonuti…
Vaš link

The Truth Is Out There

gužva na ISTT?

Heaven or Las Vegas

Daj ne širi paniku bez razloga…malo su lošiji FI i to ti je to…Većina će se vratiti kroz par dana…A možda neki kapitaliziraju dobit da bi ušli u INGRU prije nego ode na 50k…hi..hi..hi[smiley2]

i meni se ćini da kapitaliziraju – kad se istresu idemo dalje up !


Hoće li doći do korekcije građevine ? VDKT je počeo tonuti…

Možda zbog izvješća? [smiley1]

New Report

Close