Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nakon što sam vidio da je Šavorić uz potporu Plenkija u 18 dana iz Agrokora oteo 825 000 kn za što prosječan Hrvat radi 15 godina još sam sigurniji u ishod ove burze.

Svakodnevno trgovanje te sumnje potvrđuje.

Taj sigurno nije uložio taj novac na ZSE.
Zna čovjek di ti mogu drpnut lovu.

Kad će ovaj narod se napokon pobuniti protiv korupcije i ljudi kaj ih zadnjih 50 godina konstantno pljačkaju?

Tu fakat nije za živet.

Nije mi jasno zakaj se niko ne buni zbog honorara koje su stranci dobili. Slažem se da je diskutabilno koliko te usluge vrijede ali njih u konačnici plačaju vjerovnici a ne sadašnji dioničari koji ionak ostaju bez svega. Nisam čuo ni jednog vjerovnika da ima prigovore.


Nije mi jasno zakaj se niko ne buni zbog honorara koje su stranci dobili. Slažem se da je diskutabilno koliko te usluge vrijede ali njih u konačnici plačaju vjerovnici a ne sadašnji dioničari koji ionak ostaju bez svega. Nisam čuo ni jednog vjerovnika da ima prigovore.

A zasto bi prigovarali kad su dobili i vise imovine nego je Agrokor imao u vlasnistvu?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Nije mi jasno zakaj se niko ne buni zbog honorara koje su stranci dobili. Slažem se da je diskutabilno koliko te usluge vrijede ali njih u konačnici plačaju vjerovnici a ne sadašnji dioničari koji ionak ostaju bez svega. Nisam čuo ni jednog vjerovnika da ima prigovore.

A zasto bi prigovarali kad su dobili i vise imovine nego je Agrokor imao u vlasnistvu?
[/quote]

Naravno. I za to trebaju odgovarati uprave koje su potpisale jamstva.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2021733

Tko bu ovdje vise ulagal?



Nije mi jasno zakaj se niko ne buni zbog honorara koje su stranci dobili. Slažem se da je diskutabilno koliko te usluge vrijede ali njih u konačnici plačaju vjerovnici a ne sadašnji dioničari koji ionak ostaju bez svega. Nisam čuo ni jednog vjerovnika da ima prigovore.

A zasto bi prigovarali kad su dobili i vise imovine nego je Agrokor imao u vlasnistvu?
[/quote]
Ne vjerujem da ovo čitam. Kak su to dobili više imovine nego je Agrokor imao u vlasništvu?
Spušili su i to masno. Prevaril ih je gazda sve. I vjerovnike i Vas sudioničare odnosno suvlasnike. I još im ove masne naknade o kojima diskutiramo povečavaju gubitak.



Nakon što sam vidio da je Šavorić uz potporu Plenkija u 18 dana iz Agrokora oteo 825 000 kn za što prosječan Hrvat radi 15 godina još sam sigurniji u ishod ove burze.

Svakodnevno trgovanje te sumnje potvrđuje.

Taj sigurno nije uložio taj novac na ZSE.
Zna čovjek di ti mogu drpnut lovu.

Kad će ovaj narod se napokon pobuniti protiv korupcije i ljudi kaj ih zadnjih 50 godina konstantno pljačkaju?

Tu fakat nije za živet.
[/quote]

A nebi se kladio da dio lagano nece zavrsiti i na zse, kad imas insiderske informacije i mogucnosti namjestanja 🙂

Turistima dolazi iz dupeta u glavu.

https://www.vecernji.hr/lifestyle/irina-nazarova-na-fejsu-u-hrvatsku-se-necu-vracati-tu-se-turisti-osjecaju-kao-kokosi-za-cerupanje-1265303




Nije mi jasno zakaj se niko ne buni zbog honorara koje su stranci dobili. Slažem se da je diskutabilno koliko te usluge vrijede ali njih u konačnici plačaju vjerovnici a ne sadašnji dioničari koji ionak ostaju bez svega. Nisam čuo ni jednog vjerovnika da ima prigovore.

A zasto bi prigovarali kad su dobili i vise imovine nego je Agrokor imao u vlasnistvu?
[/quote]
Ne vjerujem da ovo čitam. Kak su to dobili više imovine nego je Agrokor imao u vlasništvu?
Spušili su i to masno. Prevaril ih je gazda sve. I vjerovnike i Vas sudioničare odnosno suvlasnike. I još im ove masne naknade o kojima diskutiramo povečavaju gubitak.
[/quote]

Sva d.d. kceri u kojima je Agrokor bio suvlasnik u RH tretirana su kao da je Agrokor jedini vlasnik. Odnosno, novi Agrkor ce imati vise vlasnistva nego je imao stari Agrokor. Da se islo na klasicni stecaj Agrokora, pitanje sto bi dobili. Tako da te masne nakande imaju svoj razlog. Alternativno, spusili bi puno vise.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ljetna letargija prelila se i na 9. mjesec….zijev

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Samo vi zijevajte, doživit ce te mirovinu tako , jer ste podržavali krađu i izvlaštenje na Agrokoru, a ti su vam dioničari bili aktivni na svim dionicama i donosili kolku tolku živost, a sad by by rađe lovu ulažem u djecu i njihovu izobrazbu, novi auto ili opet ispocetka u nekretnine ( mrzim dan kad sam čitao NB i njegovu teoriju da nevaljaju nekretnine a da su bolje dionice)

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-su-zapravo-strateske-firme-rade-lose-gube-milijune-a-vi-im-sve-placate/2021774.aspx

New Report

Close